Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Brak okienka 'Najnowsze tematy', jak włączyć aktualizację statusów, obrysy


konrad132

Rekomendowane odpowiedzi

1. Cześć. Zauważyłem, że nie mam okienka 'Najnowsze tematy' po prawej stronie forum. Jest białe pole wyznaczone na to, ale okienka brak. Dlaczego?


 


 


2. Jak włączyć aktualizację statusu? Próbowałem włączyć z poradników z google, ale nic to nie dało.


 


 


3. Jak dodać obrys napisów do rang? Tj. czerwony napis z czarnym obrysem. Gdzie to zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 1 i 2: ACP -- Aplikacje i hooki -- hooki
W zakładce Wyłączone masz tam Status update i Recent topic(lub coś w tym stylu :P).

3. ACP -- Użytkownicy -- Grupy -- edytujesz i dodajesz czego dusza pragnie ;)

Domagasz się szybkiej reakcji z mojej strony? Proszę, zacytuj post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy tu zasadę jeden temat=jeden problem, zdecyduj się więc na jeden konkretny. :)

A do reszty napisz osobne tematy.

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 1 i 2: ACP -- Aplikacje i hooki -- hooki

W zakładce Wyłączone masz tam Status update i Recent topic(lub coś w tym stylu :P).

3. ACP -- Użytkownicy -- Grupy -- edytujesz i dodajesz czego dusza pragnie ;)

Z tym że one są włączone, a po prawej stronie na forum ich nie było. Pomogło mi to: http://forum.invisionize.pl/topic/26663-rozwiazany-jak-usunac-sidebar-z-forum/?p=161800 Tyle że w drugą stronę, zamieniłem wartość na true.

 

 

Paweł, dzięki za pomoc ale co do trzeciej sprawy nadal nie wiem jak dać obrys. Założę nowy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.