Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Forum na IPB :)


Rekomendowane odpowiedzi

Co za problem jest odpowiedzieć na moje pytanie? 

 

Przepraszam Wszystkich za mój GŁUPI temat. Nie rozumiem tylko osób czemu są tak nie kulturalne wobec mojej osoby.

 

Przyszedłem się dowiedzieć jakich for jest najmniej a tu każdy na mnie naskoczył, nawet H@ forum, jest mi bardzo przykro jak patrze na nasze społeczeństwo w XXI wieku. Chyba nic złego nie zrobiłem, że tu napisałem, po to jest ten dział. Widzę, że nic tu po mnie.

 

Obyście byli bardziej kulturalni dla nowych forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CiociaSamaRozkosz

Cieszymy się bardzo, że tutaj zajrzałeś. Ale nie będziemy tłumaczyć jak dziecku - jak przewinąć pieluchę, bez przesady gościu. Ale jak tak bardzo Ci zależy, proszę - http://forum.invisionize.pl/topic/27190-subfora-w-trzech-kolumnach/

 

Następnym razem, staraj się pisać tematy w odpowiednim dziale.

Edytowane przez CiociaSamaRozkosz
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CiociaSamaRozkosz

Dziękuje bardzo, ja dziś troche po % to też nie wiem co gadam, ale mogliby niektórzy trochę zwolnić bo ja tu będe od dziś przebywał  :bleh:  :bleh:

 

Młodzież pod wpływem alkoholu! f*ck! Oks, koniec spamu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Naprawdę nie rozumiesz, że to pytanie nie ma racji bytu? Bo dlaczego ktoś ma Ci 'sprzedać' pomysł na forum, jakby sam mógł je założyć (na dowolnym skrypcie).

 

Najlepiej wyjść z bardzo słusznego założenia i postanowienia - nie masz pomysłu na forum? Nie rób go na siłę. Oszczędzisz sobie czasu, ludziom straconego czasu, a innym pozwolisz szybciej coś pobrać z netu, bo nie będzie zapychany bzdetami.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo, ja dziś troche po % to też nie wiem co gadam, ale mogliby niektórzy trochę zwolnić bo ja tu będe od dziś przebywał  :bleh:  :bleh:

 

Młodzież pod wpływem alkoholu! f*ck! Oks, koniec spamu :)

 

haha :D Ździwiłbyś się jakbym Ci napisal ile mam lat :) Jeszcze raz przepraszam i zacznijmy od nowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.