Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Baza produktów z widokiem na magazyn


DejaVu24

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tytuł dziwnie brzmi ale juz wyjaśniam :<

Na początek to co wymyśliłem

magazyn.png

 

Chodzi o to, jak wykonać gdy z listy po lewej stronie, kliknę czy tam najadę na jakiś produkt, to w tym momencie podświetlałby mi się on na mapie magazynu w którym miejscu się znajduję. I zmiana tego położenia zależałaby na zmianie np tylko cyfry położenia co jest na tej liście po lewej. Ponieważ dość często te miejsca się zmieniaj i edytowanie tylko produktu byłoby idealne, pozycje miejsc w magazynie są oczywiście stałe. Produktów do wprowadzenia mam ok 2000 a miejsc ok 1000

 

Próbowałem różnych sposobów przedstawienia, np poprzez ajax, np tworzeniem kwadracików i drag and drop, umieszczanie na wcześniej wstawionego obrazka na stronie, układanie jak puzli, ale niestety trudne do wyszukiwania produktu gdzie co jest, i jakoś za obszerne. W exelu nawet fajnie można to wykonać, ale nie wiem jak wyszukać produkt z listy aby to było widoczne. Co prawda mógłbym zrobić mapkę magazynu tak jak jest na przedstawionym obrazku, i po prostu ją ponumerować, i przy przyglądaniu produktu widząc jego powiedzmy to ID' szukałbyś na mapie, ale przy takim wyborze trochę by to zajmowało.

Konkretnych skryptów też jakoś nie mogę podpasować, a przeszukując różne hurtownie magazyny online, nie widziałem takiego wykonania.

 

Powiem tak, wszystkie szalone propozycję przyjmę z radością i uśmiechem, czekam na waszą kreatywność i wiedzę życiową :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.