Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

DejaVu24

Użytkownik
 • Content Count

  548
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

Everything posted by DejaVu24

 1. Niby naprawili ten błąd przy kopiowaniu pola A błąd był dokładnie taki, że kopiowało pole, ale nie dodawało do nazwy klucza na następny, czyli jak u mnie ładnie widać wcześniejsze kopiowanie " 8_66_67_82_84_102 8 pole kopiowane potem 66, 67. i z automatu dodawało id kolejnego pola po _ i jak nie dodawało to były dwa pola z taką samą nazwą kluczą i się krzaczyły i nie wyświetlały się oba. Wystarczyło usunąć nowo utworzone po kopiowaniu pola lub zmienić im nazwę klucza aby się różniły wszystko już działa, w sensie że się wyświetlają po staremu, na dniach zrobię aktualizację i zakładam że przy kopiowaniu błędu takiego już nie będzie
 2. Dostałem odpowiedź, niby to jakaś większa sprawa, i maja dać poprawkę w następnym wydaniu. A błąd coś takiego UPDATE `cms_database_fields` cms_database_fields SET `field_column`=NULL,`field_key`='8_66_67_82_84_102' WHERE field_id=102 IPS\Db\Exception: Nieznana kolumna 'field_column' w field list (1054) #0 /home//domains/./public_html/system/Db/Db.php(1109): IPS\_Db->preparedQuery('/*IPS\\Node\\_Mod...', Array) #1 /home//domains/./public_html/system/Patterns/ActiveRecord.php(520): IPS\_Db->update('`cms_database_f...', '`field_column`=...', 'WHERE field_id=...') #2 /home//domains/./public_html/system/Node/Model.php(2247): IPS\Patterns\_ActiveRecord->save() #3 /home//domains/./public_html/applications/cms/sources/Fields/Fields.php(2734): IPS\Node\_Model->save() #4 /home//domains/./public_html/applications/cms/sources/Fields/Fields.php(1035): IPS\cms\_Fields->save() #5 /home//domains/./public_html/system/Node/Controller.php(876): IPS\cms\_Fields->__clone() #6 /home//domains/./public_html/system/Dispatcher/Controller.php(85): IPS\Node\_Controller->copy() #7 /home//domains/./public_html/system/Node/Controller.php(62): IPS\Dispatcher\_Controller->execute() #8 /home//domains/./public_html/applications/cms/modules/admin/databases/fields.php(43): IPS\Node\_Controller->execute() #9 /home//domains/./public_html/system/Dispatcher/Dispatcher.php(152): IPS\cms\modules\admin\databases\_fields->execute() #10 /home//domains/./public_html/admin/index.php(14): IPS\_Dispatcher->run() #11 {main} #0 /home//domains/.pl/public_html/init.php(665): IPS\_Log::log('UPDATE `cms_dat...', 'uncaught_except...') #1 [internal function]: IPS\IPS::exceptionHandler(Object(IPS\Db\Exception)) #2 {main} Tak wiec zakładam, że to chyba jakiś ogólny błąd a nie tylko u mnie.
 3. Ktoś może u siebie sprawdzić (od wersji 4.4.1) czy przy kopiowaniu pola wywala błąd, i te pole przestaje się wyświetlać w artykule? Tak samo jest w nowo utworzonym polu, co prawda wywala błąd ale jednak się kopiuje. ( jak ktoś chce sprawdzać to na polach które się nie używa bo jak wykrzaczy to może być lipa..) Napisałem do supportu i przekazali gdzieś dalej, ale czekam czekam i nie wiem czy to u mnie czy ogólnie..
 4. Teraz testuje płatne za cpm, dostałem maila z sieci że zwiększyli rating.. i wychodzi za tysiąc wyświetleń $0,01 i nawet staty 3x mniejsze niż to co pokazuje PA ze wstawienia tej reklamy, kombinują z każdej strony, nie dadzą centa więcej zarobić
 5. @aXen a jak zablokowali ci konto w adsense, znalazłeś coś podobnego w miarę sensownego? Wiadomo, że cpc googlowego nic nie przebije, i po nim jest dużo nic, jedna wielka przepaść, zwłaszcza na polskojęzyczne strony 😕
 6. @Slovak co powodowało, że wybrałeś dedyka pod te forum co widzę w profilu? ponad 300zł miesięcznie na ten ruch to grubo ponad miarę. Potrzeba dożo miejsca na pliki czy coś innego? A co do tematu, przeklikałem u siebie, i nic nie wyskoczyło, też spolszczenie najnowsze. a i templatka na 4,3.
 7. Pisałem do nich to napisali że to bug, nie da się z tym nic zrobić, aby zrobić aktualizację do 4,4 trzeba samemu wgrać pliki przez ftp i odpalić updejta, poszło bez problemu, nie licząc że cały ip.page się wysypał, i wszystkie dostosowania szablonów poszły w silną dal i trzeba było od nowa układać cały wygląd...
 8. mój błąd, faktycznie na oryginalnym jest ok, nie chciałem zapeszać ale jak na razie w stylu pod 4,3 to tylko te ikonki pomylone, a tak działa normalnie bez problemów.
 9. Po aktualizacji do 4,4,1, lub po wgraniu spolszczenia, pozamieniało mi ikony w edytorze, np w "cytuj" jest ikona "spoiler" i odwrotnie , zamiast nowej ikony do "Gifów" jest jakiś obrazek, i kilka innych też podmienione. Sprawdzałem na różnych przeglądarkach i jest to samo. W PA mam wszystko normalnie tak jak powinno być.
 10. No jakaś lipa.. Poprzez tą diagnostykę, miałem możliwość dodania tej łatki. Ok poszło normalnie, ale i tak ta informacja nie zniknęła i nic nie widać że jest 4,4. Ale w tej diagnostyce teraz wywaliło, że nie mam aktualnej wersji i mogę aktualizować, no to klikam, i co, i wywala błąd że mam wersję aktualną.. bałagan w tej wersji 4,4 że aż szkoda gadać. Nie wiem, czy to trzeba odpalić ten pliczek jakbym bete instalował, ale czekam co support odpisze.
 11. Tylko, że jak już miałem czas i chciałem robić aktualizację przez PA do 4,4 to nie było takiej opcji, ani tego zamknąć ani anulować. Tak wiem mogłem zrobić ten krok i zakładam że pojawiłaby się chyba info z 4,4 ale kto tam wie.
 12. A dziś info w PA Zamiast 4,4 to jakaś aktualizacja dla Commerce App którego nie mam..
 13. Bez sensu, mam te api zrobione z tej strony, mam tam dodana swoją stronę https://invisioncommunity.com/4guides/how-to-use-ips-community-suite/social-sign-in/google-44-or-above-r299/ Czyli jak zmienię na 4,4 to w PA są inne jakieś opcje do uzupełnienia, że to ma nie działać, bo wygląda jakby to to samo. -edit jeszcze lepiej, wchodzę na te goglowe api z tego linka wyżej, wywala że strona niezweryfikowana, próbuję sie zalogować na swojej stronie i wywala " Nie masz uprawnień, aby zarejestrować konto na tej stronie. " ..nie wiem o co chodzi, bo widzę że nowi normalnie się loguję przez gogla..
 14. Czyli jak to? jak mam 4.3.6 i działa mi normalnie logowanie goglowskie to 7 marca przestanie?
 15. Dlatego założyłem ten temat ponieważ nie chcę tego robić ręcznie, tylko aby to leciało w miarę z "automatu". A jak nie ma to poczekam, może ktoś kiedyś coś takiego zrobi.
 16. ja znowu zaczynam zabierać się za edytowanie stylu na 4.4 a tu zaraz kolejny numerek .. a tak korci mieć już w posiadaniu te automatyczne giphy 😕
 17. Może zależy od treści i wielkości forum, u mnie by się to fajnie sprawdziło, ktoś zgłasza artykuł że coś tam linki nie działają, władza widzi poprawia, zamyka, i wtedy leci info do usera, o ile był zalogowany, że już poprawione. Uprawnienia dla kogoś nic mi nie dadzą, bo to dosłownie zgłaszają ciągle pojedyncze osoby. Co prawda nie jest tego dużo, ale gdyby jakaś komunikacja zwrotna było to by wyglądało bardziej profesjonalnie i integracyjnie.
 18. Ale to jest demko na 2 czy tam 5 dni, potem zniknie. Chcąc mieć wszystkie te funkcje co w demie trzeba się wykosztować. Poczytaj lepieje tam na stronie bo będzie wielki zawód.
 19. A to w sumie jakoś ujdzie, widok artykułu i kategorii dla mnie tylko ważne. A jeszcze z tymi modyfikacjami szablonu pod nową wersję, tam w tych różnicach stylu było po kolei tylko podmieniane że beta 1,2,3,4 teraz 4,4. I niby jak ktoś sobie pozmieniał w becie wersja 2, a teraz wyszła pod 4,4 .. nie da się tych zmian zobaczyć, o ile właśnie jakiekolwiek były. Bo tak pomału coś tam edytuję ten szabloni, ale tu wychodzą nowe wersje i nie wiem, czy coś dodali, a co już wcześniej wyedytowałem? Czy to raczej już w tym się nie grzebią?
 20. A tak dopytam, to w ogóle nie działają szablony z widoku artykułu, listy, czy kategorii? Czyli to co ustawię w bazie danych, to jest na wszystkich kategoriach i tyle?
 21. Jest jakiś sposób czy tam modyfikacja, która by wysyłała informację zwrotną do użytkownika który zgłosił zawartość? Tak niby jest opcja "komentarz Moderatora" ale to tylko wewnętrznie idzie. Szukam coś takiego aby np była jakaś opcja zwrotna, czy cokolwiek, że te jego zgłoszenie zostało przeczytane "gdzie ma czytać" jako zostało rozwiązane, lub np jakaś treść na PM, to co wpisuję np w tych "komentarzach Moderatora"? Takie potwierdzenie, aby użytkownik wiedział, że coś sie naprawiło, poprawiło, zareagowało, a nie że idzie w eter. A moze jest taka opcja w oryginale?
 22. @housemd to coś namieszali że to nie działa, tym bardziej jak mówisz u siebie nic nie zmieniałeś. Nie chce myśleć co to wyjdzie jak się wykrzaczą z moimi zmianami które dokonałem na tych oryginalnych 😕 Chyba zostanie porobić zrzuty i od nowa ustawiać... Ciekawe też czy w edytowanych blokach nie ma problemów z wyświetlaniem
 23. Tak wiem, widziałem jak to szło aby te bety instalować. Wersję 4.4 zobaczyłem w tej porównywarce i zakładałem, że w panelu już bedzie dostepna aktualizacja. Ale jak tu czytam jest jakiś misz masz i popychają byle szybciej... Ale że nie ma opcji wyboru stylu w kategorii? Czy po prostu to popsute jest i nie działa? I trzeba czekać na poprawki? A niby jak można aktualizować jak to chyba z automatu idzie jak przechodzisz na 4.4.. ja mam tyle zmian w tych szablonach w ip.page, że gdzie jeszcze mi sie to zresetuje to jakaś masakra będzie..
 24. Nie no poważnie pytałem, nie wierze że tak skromnie mówisz z tym średnim tempem i że godzinka Ale już mniejsza o to, widzę można porównać pod 4.4.. można pomału edytować. Tylko nie wiem dlaczego ale jest już stabilna 4,4 a u mnie forum nie pokazuję informacji o aktualizacji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.