Jump to content

Hosting dHosting.pl - 1015% rabat! Zwiększamy rabat!

DejaVu24

Użytkownik
 • Content Count

  603
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  20

DejaVu24 last won the day on February 23

DejaVu24 had the most liked content!

Community Reputation

80 Dobra

1 Follower

About DejaVu24

 • Birthday 10/17/1982

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.3.x

Recent Profile Visitors

6,493 profile views
 1. Mam takie pytanie Czy to normalne, że po usunięciu konta użytkownika, który logował się przez FB i z którego zostały zaciągnięte, zdjęcie pod avatar i pod profil, to te fotki zostawały na serwerze i trzeba je ręcznie jakoś wyszukać na ftp i usuwać? Czy jednak powinno to z automatu czyścić?
 2. Chyba kiedyś w 'php by przemo' był dodatek że jak ktoś ustawił sobie przy rejestracji, czy później w ustawieniach - płeć żeńska, to z automatu miał podmieniane, że "Ania dodała". Pewnie i na IPB też coś takiego można zrobić, pewnie chętni by się znaleźli na taki dodatek.
 3. Taki regulamin to jest żart?
 4. https://forum.invisionize.pl/guidelines/ @DawPi Nie działają Giphy
 5. Szybko, ładnie, i przyjaźnie, plus slidery, rewelacja.
 6. Ale ogólnie, przeglądanie tej strony głównej to jakiś śmieszny żart, Na Pc jest ciężko, a przeglądając na tablecie, a już o zgrozo na smartfonie w pionie to już w ogóle podchodzi pod znęcanie się nad użytkownikiem. Masakrycznie to wygląda, ani funkcjonalne ani to ładne. Męczarnia niesamowita.
 7. Musisz mieć, jak nie masz, to pisz do IPsu ze coś Ci to nie działa. Może dlatego ta wtyczka źle zlicza.. kto wie.
 8. Zielone tło, możesz z tego podebrać https://invisioncommunity.com/4guides/themes-and-customizations/css-framework/badges-r100/ Np jak chcesz zielony, to go wybierasz, w stylach, robisz kopie z inna nazwą i ją np edytujesz do swoich potrzeb, nie wiem, może większe zaokrąglenia czy co tam. A nazwa Reputacja pewnie dać ręcznie w stylu gdzie ten opis jest, niedawno ktoś o te pola pytał, czy tam nawet są w sklepie modyfikacje.
 9. Nie opłaca się na nasze warunki zakładać w tej chmurze, po co Ci cały pakiet, jak tego nie wykorzystasz, zwłaszcza na początku istnienia strony. I to dla tych kilkudziesięciu osób a jak się rozwinie, to jeszcze gorzej wychodzi, naprawdę ktoś chyba liczyć kasy nie umie. Lub po prostu wkłada te wydatki jako hobby Teraz sprawdziłem te ceny, to za najwyższy pakiet średnio 750 wizyt na 48 godzin, koszt 590$ x powiedzmy 4zł = 2360zł co miesiąc... to i tak bym się nie zmieścił ze swoją byłą stroną, gdzie kiedyś, miałem 1200 zalogowanych w ciągu 24 godzin, i to taka stała, nie liczę ile gości "aktywnych" I to wszystko działało na hostingu za 49zł vs 2360
 10. A to nie ma nic do rzeczy, bo to nie działa tylko wtedy jak ktoś wejdzie na fejkową stronę. Wiem, że po logach i po IP normalnie ten problem rozwiązałem.
 11. logi apacza pokazują wszystkie łączenia, to tam jest, jak masz duży ruch na stronie, to ściągnij go z samego rana i wtedy przejrzyj, trochę ułatwia. Lub zarzuć tutaj w pliku jakiś skrawek kilkuminutowy, z ciekawości przejrzę, chyba mam część zapisanych. Może akurat.
 12. @aXenFrancja elegancja, @Gangst3r coś takiego jest https://invisioncommunity.com/files/file/8888-swiper-slider/
 13. Oj nie grzesz, że jest biednie, porównując do IPB to jest kosmos. Aha i widzę te wtyczki które były 5 lat temu, są i teraz tak więc nie jest źle. Ale jeśli chodzi o tą integrację, to może coś tam przyjemniej by wyglądało i funkcjonowało tak patrząc na twoją stronę. Choć wiadomo, że takie "Newsy" zwłąszcza w takim temacie jak twój na stronie to ogólnie są mało poczytne i mało integracyjne
 14. To nie były boty googla, ich nie blokuj :< można przecież sprawdzić które prawdziwe A IP po prostu pobierałem z logów apacza z hostingu, brałem wycinek 5 minutowy, i to przeglądałem, zapytań w tym czasie miałem mnóstwo to i sprawdzania sporo, ale ogólnie jak dobrze pamiętam w tych logach jest ip jakiś opis, przeglądarki itp, to wiem że szukałem po nazwie "google" czy tam jakieś "search" wrzucałem te IP do googla, i jak IP spamowe to najczęściej już było gdzieś opisane, że to złośliwe ataki, jest trochę tych stronek. Po jakimś czasie, dosłownie 5 minut i miałem wszystkie nowe strony klonów zablokowane. Bo u mnie to nie był jeden klon w sensie domena podszywająca się, a ze 20 w sumie, przynajmniej z tyle znalazłem jak dobrze pamiętam. A miałem na to sposób, że tworzyłem Oryginalny temat artykułu, i po kilku dniach po wpisaniu w google, ładnie mi się wyświetlały te wszystkie klony lub wyświetlały sie te które google zaindeksowały. Śmiechem żartem ale większość topowych wyszukiwań gdzie np byłem w pierwszej 10, to czasami klon potrafił być wyżej...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.