Jump to content

DejaVu24

Member
 • Posts

  631
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

DejaVu24 last won the day on March 19 2021

DejaVu24 had the most liked content!

1 Follower

About DejaVu24

 • Birthday 10/17/1982

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.3.x

Recent Profile Visitors

7,243 profile views

DejaVu24's Achievements

Experienced

Experienced (11/14)

 • Conversation Starter
 • Very Popular Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

94

Reputation

4

Community Answers

 1. Ja kiedyś miałem, że maile na nowej domenie przychodziły ale od razy wpadały do spamu, na każdej poczcie, widać coś tam jest ogólnego w filtrach tych skrzynek że tak się dzieje. W sumie teraz też trochę walczę że dlaczego na nwej domenie, która nigdy nie była rejestrowana, poczta uznawana jest za spam, w sensie adresat np admin@mojastrona.pl
 2. Klucz login_real_name_desc <a href='{internal.app=core&module=membersettings&controller=profiles&tab=profilesettings&searchResult=form_username_characters}' target='_blank' rel='noopener'>Ddotyczy dozwolonych znaków</a> w nazwach wyświetlanych.
 3. Ale u siebie na forum czy tutaj? Jak chcesz wysłać prywatnego linka to działają jeszcze emaile lub PW na forum.
 4. Sprawdziłem u siebie, po usunięciu, dolny pasek w edytorze wiadomości nigdzie nie jest wyświetlany (tak w sumie wygląda nawet bardziej elegancko) ale że osadzanie zdjęć z linku nie działa? To inna bajka przecież, i automatycznie zawsze osadza, chyba ze to wyłączysz.
 5. @aXen I o to chodzi, wiedziałem, że to prosta sprawa Jeszcze pozmieniać linki w "Przyjazne adresy URL" - i już pięknie będzie wyglądać.
 6. Wejdź w edytowanie szablonu, wyszukaj "EditorAttachments" i wszystko usuń, będzie ładny czysty edytor bez tego paska z dodawaniem plików I chyba powinno wszystko działać :<
 7. Tematy widoczne chyba tylko dla aktywnych licencji, bo niestety mam brak dostępu 😕 Dobra, jak się da i w miarę wiadomo o co chodzi to jest już dobrze, jak się zdecyduję na Bloga, to będę drążyć dalej temat. Teraz kombinuję jakby wyglądały wpisy robione na Pages, bo i tak będzie to pisała jedna osoba i te blogi może i mi niepotrzebne :<, i jakoś to wygląda, tylko żal, że nie da się w bloku wyświetlić ostatnich komentarzy z tych artykułów, nic tu nie zmienili w 4,5.
 8. ? Chodzi mi o usunięcie tej kategorii z paska, wiem że to jest kategoria Może inaczej wytłumaczę, na stronie chciałbym robić wpisy tylko poprzez "Blog" nie są mi potrzebne kategorie tych blogów, bo będzie tylko jeden blog. Zmieniam standardową nazwę kategorii "General" na "Blog" i na pasku wychodzi taki misiek Strona główna wiadomo - Blogi (prowadzi do aplikacji) - Blog (kategoria główna która musi być) - Testowy Blog (Blog założony przeze mnie) - i wpis. Widziałem, że ludzie jakoś usuwają z paska tą kategorię, lub jak teraz myślę, może tą aplikację? Aby wyglądało, Strona Główna > Blog > Mój Testowy Blog > I wpis w Blogu.
 9. .invisionservice.com/blogs/category/1-general/
 10. Chodzi o te "General" - wiem że kiedyś widziałem że da się usunąć, ale nie pamiętam czy tutaj czy na oficjalnym. Czy może była to wtyczka. Ogólnie próbowałem zrobić bloga tak jak jest na oficjalnej stronie, ten ala 'news' ale coś tam sporo pozmieniane, że chyba nie da się łatwo o takie zmiany.
 11. No jak masz aplikacje galerii i ludzie wrzucają zdjęcia to tak może być, tak samo jak np masz logowanie przez FB czy google (większość przez to się"loguje"), i jak masz zaznaczone opcje aby pobierało zdjęcie jako "avatar" i zdjęcie profilowe, ta górna belka z widoku profilu, to ładnie to rosło, oczywiście jak user zmieni sobie zdjęcie profilowe na FB to i u ciebie też się zmienia, czyli zostaje stare zdjęcie i dodaje kolejne nowe, co prawda waga tych avatarów jest mała (trzeba liczyć x2, bo jest jedno normalne zaciągane z fb i drugie mielone przez forum jako .thumb) ale jak u mnie przy 30k userów, to miesięcznie moze i po 50mb rosło tylko przez to że miałem włączone te bajery z logowania przez FB. Chyba najprościej to po prostu ściągnij katalog "uploads" z serwera i popatrz czy tam ukryły się te niewiadome GB.
 12. No dobra, taka sytuacja. Mam stronę na home.. i tam logujesz się do konkretnej bazy danych... no i logowałem się nie do tej co trzeba, a że na jednej jak i drugiej mam ten sam nick... z tylko jednym userem, no cóż 🙃 Czyli można sobie tak odpowiedzieć, że wszystko działa tak jak miało działać czyli wystarczy te joined edytować, i trzeba pamiętać aby w dobrej bazie danych zmieniać
 13. Tak "joined" i nie zmienia się np w profilu, gdzie jest na belce data "rejestracji" Czy po prostu jak się najedzie na nick i tam w wyskakującym okienku też jest "rejestracja" i też bez zmian. Może dodam że chcę zmienić date konta admina z ID-1, jeżeli ma to jakąś różnicę.
 14. Próbowałem zmienić w bazie w "Tabela: core_members" i przebudować przez "pomoc-wsparcie-Wystąpił problem techniczny. ale bez rezultatu, nic się nie zmienia, zakładam, że jest to gdzieś jeszcze zapisane?
 15. Może coś takiego <script> var montharray=new Array("Jan","Feb","Mar","Apr","May","Jun","Jul","Aug","Sep","Oct","Nov","Dec") function countup(yr,m,d){ var today=new Date() var todayy=today.getFullYear() var todaym=today.getMonth() var todayd=today.getDate() var todaystring=montharray[todaym]+" "+todayd+", "+todayy var paststring=montharray[m-1]+" "+d+", "+yr var difference=(Math.round((Date.parse(todaystring)-Date.parse(paststring))/(24*60*60*1000))*1) difference+=" dni" document.write("Ta strona działa już "+difference+"") } //Data startu countup(2020,06,14) //--> </script> http://jsfiddle.net/8ec91zdt/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.