Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

DejaVu24

Użytkownik
 • Content Count

  569
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

DejaVu24 last won the day on February 5

DejaVu24 had the most liked content!

Community Reputation

75 Dobra

1 Follower

About DejaVu24

 • Birthday 10/17/1982

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.3.x

Recent Profile Visitors

6160 profile views
 1. posiadać kase zwykły zakup internetowy tak lub nie, czy twój serwer czy ich tak i nie tak
 2. Nie wiem co tam za problemy były, mówię tylko że fajnie by wyglądało gdyby było jedno pole. Ale to chyba we wtyczce tej do ukrywania trzeba grzebać. Aby w niej wyświetlić tą opcję z logowaniem. Zakładam, że jak jedna rzecz może robić dwie, to jest to lepiej Nie mówię, że jest źle, tylko czepiam się, jak mówiłem dobra sprawa z tym logowaniem przy takich ukrytych treściach, można z większym prawdopodobieństwem podłapać nowego użytkownika.
 3. Widzę że chyba już działa, swoją drogą fajne rozwiązanie. Choć próbowałbym zamieścić w jednym polu, tak jak chyba próbowałeś to zrobić wcześniej? I miałbyś ładnie jedno pole "Tu znajduje się link lub załącznik, zaloguj się aby zobaczyć całą treść" I jeszcze bym dodał wszystkie ikonki przez które można się szybko logować.
 4. A jak ktoś chce ci sprzedać 3,2 to niech ci się zapali lampka Tylko w aktywnej licencji można zrobić manewr ze sprzedażą.
 5. Nie dajesz mu dostępu do twojego konta na stronie ipsu i to wszystko, a czy to człowiek który ma dostęp na twojej stronie do PA i do FTP i że może te dane skopiować, no cóż takie życie. Zapewne prawnie się nie będziesz zabezpieczać, po prostu musisz zaufać A klucz licencyjny który np mógłby skopiować z PA nic mu nie da, bo jak kupujesz licencje jest ona przypisana pod konkretną domenę którą podajesz na swoim koncie. Tak więc broń boże nie dawaj mu dostępu to twojego konta na IPB a będzie dobrze. Co do usuwania suit core, to to jest główna silnik musi to być, masz chyba tam nawet opisane przy kupnie.
 6. A nie przejdzie np ustawienie w standardowych opcjach 3 postów na dzień, i masz jeden problem z głowy.
 7. @DawPi ah, nie zwróciłem uwagi że to ty edytowałeś pisałem do autora tematu
 8. "Mnie się należy" Było poprawiać literówki też w postach, jak już jesteś taki dokładny. A tak z tą 'permmisją' ... zgaduję.. może wystarczy się zalogować
 9. Jak ktos sie np loguje przez FB to przecież z automatu pobiera nowe zdjęcia profilowe, może ktoś sobie zmieniał dla zabawy.
 10. Śmigając po twoim forum średnio 1,5 sekundy, nie wiem co ty chcesz przeskoczyć. ip.page też ładnie w sumie lata. Oczywiście przy blokadzie całego syfu jaki jest dodawany na stronie. Bóg zapłać za FF. Ładując wszytko co jest dodane na stronie trzeba liczyć x3 jak nie lepiej.
 11. Kiedyś miałem przypadek, że miałem limity wysyłanych emaili dziennie, (raz jako nowo założony serwer i raz coś u nich się pomieszało i dali mi limit 5 emaili..) niby wszystko działało a jednak nic nie dochodziło :< a informacji zwrotnej o przekroczeniu limitu też nie dostawałem.. Zapewne nie o to chodzi no ale..
 12. Mi kiedyś dawno temu wykrzaczyło kilka emotek i jakoś przez baze danych szła naprawa, ale co i jak to nie pamiętam 😕
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.