Jump to content

Hosting dHosting.pl - 1015% rabat! Zwiększamy rabat!

DejaVu24

Użytkownik
 • Content Count

  613
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

DejaVu24 last won the day on October 26

DejaVu24 had the most liked content!

Community Reputation

85 Dobra

1 Follower

About DejaVu24

 • Birthday 10/17/1982

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.3.x

Recent Profile Visitors

6,616 profile views
 1. To dodaj gdzieś nad tematem linka który by dodawał z automatu odnośnik aktualnej pozycji do translatora gogle strony. Co prawda nie o to chodzi bo indexowanie nie te no ale https://translate.google.com/translate?hl=pl&sl=pl&tl=en&u=https%3A%2F%2Fforum.invisionize.pl%2Ftopic%2F54077-tłumaczenie-postów%2F&prev=search
 2. Popytaj autora wtyczki, może jeszcze nie dał aktualizacji
 3. Ale jak to, że w spolszczeniu jest jakiś Marketplace, bez sensu.
 4. Jak w temacie, nie jestem pewien czy kiedyś przypadkiem to nie mogłem instalować jak licencja była wygarnięta. Termin się zbliża a serwera brak i takie pytanie
 5. Systemowe podobne tagi działają ładnie, kwestia zrobienia 'piękności' wyświetlania
 6. Pozycjonuje się samo, google jak wyłapie że cos kombinujesz za mocno, to możesz szybko wylecieć na dół listy, a lista jest długa Dlatego jak chcesz być w topce to po prostu wykupujesz np u nich reklamy A tak swoją drogą, kiedyś chciałem dodać oceny artykułów do wyników wyszukiwania googla, ale chęci przeszły, niby mieli to kiedyś dodać, nie wiem czy teraz to z automatu działa, czy trzeba samemu coś kombinować. A poprawia klikalność taki wygląd.
 7. Przecież da się normalnie zmieniać daty, tylko w ustawieniach trzeba opcje zaznaczyć o możliwości dodania artykułu w konkretnym terminie. 30 wpisów to 3 minuty roboty
 8. Tam ryzykowne, jak wykrzaczy posta lub ogólnie temat, to się usunie cały temat Ale ja bym właśnie tak zrobił, to przecież zwykły kod reklamy, nic złego się nie stanie i oczywiście dał przycisk z uprawnieniem tylko dla admina i tyle.
 9. Ale to jest jakaś blokada że w postach <scripta> się nie da? Chyba normalnie kiedyś takie przyciski robiłem. Na bank iframe działało :<
 10. Moze da sie zrobić taki przycisk w ckeditorze, czy tam może jest jakis gotowiec?, i przy pisaniu po prostu wrzucasz gdzie chcesz tą reklamę.
 11. Mam takie pytanie Czy to normalne, że po usunięciu konta użytkownika, który logował się przez FB i z którego zostały zaciągnięte, zdjęcie pod avatar i pod profil, to te fotki zostawały na serwerze i trzeba je ręcznie jakoś wyszukać na ftp i usuwać? Czy jednak powinno to z automatu czyścić?
 12. Chyba kiedyś w 'php by przemo' był dodatek że jak ktoś ustawił sobie przy rejestracji, czy później w ustawieniach - płeć żeńska, to z automatu miał podmieniane, że "Ania dodała". Pewnie i na IPB też coś takiego można zrobić, pewnie chętni by się znaleźli na taki dodatek.
 13. https://forum.invisionize.pl/guidelines/ @DawPi Nie działają Giphy
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.