Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zmiana adresu forum - pozostały stare linki


Saturated

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

 

Chciałbym was prosić o pomoc, o wytłumaczenie jak mam zrobić, właściwie co... aby z saturate.webd.pl/kultura/ przekierować forum i podlikować adres na proliveaudio.pl ... jak widać hosting mam z webd.pl, niestety panowie z webd nie umieją mi pomóc... miałem kiedyś forum trancesource.com i tam udało mi się podlikować adres pod ta domene ts. a tutaj coś nie mogę a raczej o czymś zapomniałem, bo w cpanelu na webd jest wszystko ładnie podpięte, zaparkowane a gdy wpisuję adres proliveaudio.pl przekierowuje oczywiście na forum, lecz wskakuje adres z webd mianowicie saturate.webd.pl/kultura/... trochę zakręciłem z tym pisaniem ale to ze zmęczenia... proszę o pomoc co zrobić aby całkowicie przekierować na domenę proliveaudio.pl forum IPB wersja 3.2. 

Edytowane przez Saturated
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey,

 

Ee. Miałeś wcześniej przekierowanie 301? Jeżeli tak to musisz wyczyścić pamięć przeglądarki aby zmiany były widoczne.

 

Osobiście po wejściu na adres proliveaudio.pl forum poprawnie się wyświetla i nic nigdzie nie przekierowuje.

 

tak jest ustawione stałe 301 również. niestety o ile domena działa na początku i nie wskakuje adres z webd... chociaż tak też sie dzieje, wystarczy już kliknąć w jakikolwiek link wtedy adres webd na pewno wskoczy a domena proliveaudio znikna... hmmm dziwne to jest, kiedys mialem ipb ale 2 cos tam, na tym 3.2 nie ogarniam tego... zielony jestem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.