Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Hosting robi mnie w...


kondzixd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam problem. Posiadam wykupiony hosting na az.pl. Wcześniej miałem pakiet bussines. W celu przedłużenia go napisałem do nich maila i otrzymałem taką odpowiedź:


Witam

Tak, jest taka możliwość po uprzednim przedłużeniu usługi lub też
odwieszeniu na miesiąc.

Usługa odwieszenia konta po okresie abonamentowym wynosi odpowiednio:
PERSONAL - 18,25 zł netto, BUSINESS 37,42 zł netto (konto odwieszane
jest na okres miesięczny). Prosimy o dokonanie wpłaty na rachunek
bankowy.
 

 

Opłaciłem wszystko, hosting został przedłużony. Później zmieniłem pakiet na Personal (tańszy). Znów skończył się okres, usługa została zawieszona. Wykonałem przelew za odpowiednią kwotę, podesłałem potwierdzenie przelewu i otrzymuję taką odpowiedź:

 

 

Konto typu Personal Hosting może być przedłużone jedynie na okres minimum 12 miesięcy.
Opłata za odnowienie konta typu Personal wynosi 219 zł netto (269,37 zł brutto).

 

Zostałem wprowadzony w błąd, moja strona nie działa. Nie jestem w stanie opłacić hostingu za cały rok z góry, a moje pliki tam utknęły.

Nie wiem co mam zrobić w tej sytuacji. Przedstawiłem im dokładnie tę sytuację jak tutaj, napisałem już 2 oddzielne maila, minęło ok. 24 godzin od zgłoszenia, a od nich żadnej odpowiedzi.

 

Wiecie co można zrobić aby chociaż odzyskać pliki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem, posłuchałem tego gościa, który mi napisał że odwieszenie personal kosztuje tyle i tyle.

Zerknę na regulaminy.

 

A co z tym wprowadzeniem mnie w błąd? Powinni to przedłużyć chociażby dlatego że zostałem źle poinformowany przez jednego z ich pracowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.