Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zmiana domyślnego skinu w mysql


Majer92
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Majer92,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam mały problem aczkolwiek miałem dzisiaj problem z połączeniem z bazą danych (hosting nawalał) przez co wyskoczyły błędy w bazie danych. Udało mi się wszystko naprawić tylko musiałem przywrócić cały folder cache i w bazie danych cache_store do początkowych wartości. wszystko pięknie tylko teraz mam problem z wgranym skinem. jako iż ustawiony był skin inny niż domyślny to teraz mam taki błąd: 

Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, boolean given in /home/u294090394/public_html/forum/admin/sources/classes/output/publicOutput.php on line 533 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/u294090394/public_html/forum/admin/sources/classes/output/publicOutput.php on line 536 Fatal error: Class 'skin_global_1' not found in /home/u294090394/public_html/forum/admin/sources/classes/output/publicOutput.php on line 1731

Rozwiązaniem tego problemu zapewne będzie ustawienie podstawowego skina tylko, że nie mam dostępu do ACP i muszę to ustawić w mysql. I tu rodzi się moje pytanie: Jak to zmienić, gdzie mam tego szukać?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisałem i:

Warning: ksort() expects parameter 1 to be array, boolean given in /home/u294090394/public_html/forum/admin/sources/classes/output/publicOutput.php on line 533 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/u294090394/public_html/forum/admin/sources/classes/output/publicOutput.php on line 536

No niby jest okiendo logowania do ACP jednak na tym się kończy. Nie chce przejść dalej.

P.S chyba, że zna ktoś sposób na obejście logowania do ACP. Tak aby na chwile wyłączy autoryzacje tylko żeby udostępnić to dla każdego :)

Edytowane przez Majer92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

1. Zrobiłem pełen backup bazy.

2. Założyłem czyste forum.

3. Z nowej - czystej bazy zrobiłem backup cache, i wszystkich tabel związanych ze skinem.(skin_css_previous, skin_generator_sessions, itp)

4. Usunąłem baze,

5. Wgrałem backup

6. Wgrałem czysty cache i ustawienia skina

7. Działa.

Teraz mam tylko problem z kodowaniem ale z tym już sobie poradze poprzed zmiane kodowania bazy.

Dzięki. Pozdrawiam. Temat do zamknięcia :)

Edytowane przez Majer92
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.