Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Videos system-zmiana pola tekstu na liste


Mdx91
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez teez,

Rekomendowane odpowiedzi

Przy dodawaniu filmu do Videos system są pola takie jak:

Tytuł

Krótki opis

Wybór kategorii

itd.

 

W "Krótkim opisie" mozna wpisać co się chce bo to zwykle pole tekstowe. Chciałbym to zmienić na liste rozwijana z możliwościami do wyboru.

 

Pogrzebałem trochę w kodzie i prawie wszystko wyszło dobrze oprócz malego błędu.

Otóż jeżeli wpisze się ten krótki opis to wyświetla się on pod tytułem filmu. Gdy zmieniłem pole tekstowe na listę rozwijaną to mozna dodać normalnie film ale ten "Krótki opis" się nie wyświetla tak jakby pole zostało puste.

 

Poniżej daje fragment kodu oryginalnego z polem tekstowym:

<li class='field'>
	<label for='short_desc'>{$this->lang->words['video_description']}</label>
	<input id='short_desc' class='input_text' type="text" size="40" name="short_desc" value="{$data['short_desc']}" tabindex="2" />	
</li>

Oto mój kod który wykombinowałem (a raczej próbowałem) wzorując się na innych polach z listą rozwijana:

<li class='field'>
	<label for='short_desc'>{$this->lang->words['video_description']}</label>
<select name="Test">
	<option value='{$data['short_desc']}'<if test="video_summary:|:$video['short_desc']"></if>>Test</option>
	<option value='{$data['short_desc']}'<if test="video_summary:|:$video['short_desc']"> </if>>Test2</option>
	<option value='{$data['short_desc']}'<if test="video_summary:|:$video['short_desc']"> </if>>Test3</option>
	<option value='{$data['short_desc']}'<if test="video_summary:|:$video['short_desc']"> </if>>Test4</option>
</select>
</li>

Patrzyłem w kod źródłowy jak już dodałem film i opcji z krótkim opisem w ogóle nie ma, tak jakby te pole które wybraliśmy nie było wysyłane z formularzem.

 

 

Jeżeli będzie jeszcze jakis kod trzeba to podam ;)

Z góry dzięki za pomoc :)

 

admin4YSh2.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.