Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Błąd twki w imporcie(ogólnie, bez znaczenia czy to import stylu czy awatara)


loozx
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez loozx,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Niestety znów tak szybko się spotykamy :P

Z mojego poprzedniego tematu wynika że wszystko działa dobrze, wszystko w ustawieniach jest git, lecz jedna żecz wszystko psuje, a mianowicie.

Po rozwiązaniu problemu ze stylem chciałem sobie poprzez ACP zmienić logo, oczywiście importowałem z komputera, i znowu ten sam błąd się okazuje "błąd w imporcie", tak samo jest przy innym rodzaju importu np. przy importowaniu sobie awatara :/

 

Nie wiem w cym tki problem z importem :/ Może wtyczki, może CHMODY ?

Teraz jest to już raczej pewna prawda i znowu powód nie działania importu :P A więc może będzie Wam łatwiej teraz rozwiązać ten problem :P

 

 

ps. Stylu z importu się nie dało wgrać lecz keidy dodałem do FTP to działa, czyli tak jak mówię to coś z importem jest nie tak :/

 

pozdrawiam.

Edytowane przez loozx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, chciałem to ustawić lecz nie mam niektórych folderów, np. bok lub po prostu nie potrafię ich znaleźć.Będę próbował nadal, a jak myślicie chmody mogą mieć wpływ na działanie importera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie działa, import tak jakby był wyłączony się zachowuje, sprawdziłem ustawienia awatarów, jest dobrze, przesyłany plik tez jest dobry(widać na waszym forum[mój awatar])  wysyłam ssa, kiedy chce importować awatara z komputera to nie działa, wyskakuje błąd widoczny na zdjęciu, jednak kiedy wyśle poprzez adres URL to działa.Dodam też że np. na forum nie mogę zmienić loga ponieważ import nie działa.

 

 

 

   b162080b8fff2399gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EDIT\

 

 

chciałem edytować post lecz nie ma takiej możliwości(nie ma funkcji edytuj).Ale nie ważne ;P

 

Chciałem się zapytać czy mimo to że ścieżka jest odpowiednia, nie macie więcej pomysłów jak mi pomóc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mój hosting to joi.pl, najdroższy z pakietów kiwi - http://www.joi.pl/hosting-kiwi.html

Po szczegółach nie wygląda aby ten pakiet sobie nie dawał rady, napisałem już do supportu, choć szczerzę wolałbym tego uniknąć ponieważ długo się czeka na odpowiedź.Napisałeś też o konfiguracji, w Panelu joi.pl nie widzę możliwości konfigurowania, jest inny sposób aby to jakiś sprawdzić ?

 

2.Licencja

 

Co to localhost ?;/   Miałem napisane przy bazie MySql że to localhost, przy instalacji ip.board też trzeba było wpisać localhost, chodzi CI o to czy to pojęcie ma 2 znaczenia ?

Edytowane przez loozx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Mój hosting to joi.pl, najdroższy z pakietów kiwi - http://www.joi.pl/hosting-kiwi.html

Wielkość HDD czy ilość transferu nie ma tu nic do rzeczy.

Czekaj na oficjalną odpowiedź od hostingu.

2.Licencja

Jeżeli masz licencję, dlaczego wcześniej na forum miałeś nulleda od ipbthai*com?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce robić spamu lecz aby każdy wiedział to powiem Tutaj :)

 

Może źle Wam powiedziałem co do licencji, jeszcze Jej nie mam :D Ale jest już zamówiona(kupuje z forum www.a..x.pl) jest już zarezerwowana dla mnie ;)

A wracając do tematu to już własnie robie na localhoscie, zobaczymy co będzie ;p

 

wgrałem wszystko lecz nw czemu nie działa ma LH, kiedy chce przejść do strony http://127.0.0.1/

to wyskakuje błąd że :

 

"

Oj! Ten link wygląda na uszkodzony.

"

Edytowane przez loozx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.