Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Poszukuję modyfikacji z newsami na stronie głównej forum


Corle1
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez rain003,

Rekomendowane odpowiedzi

Nie lubię zakładać tematów tego typu, ale już trzecią noc poszukuję i nie mam siły… Więc przejdę do rzeczy.

Szukam modyfikacji pozwalającej wyświetlać tytuł + kilkaset (150-300) znaków najświeższego tematu (nie posta) z danego działu jako newsy na górze forum. Najlepiej w postaci slidera, żeby przewijało się np. 5 ostatnich tematów.

 

Po głowie chodzi mi coś takiego:


Tyle, że tu są najlepsze odpowiedzi, a ja po prostu szukam czegoś bardzo podobnego, tyle że wyświetlającego tematy z danej kategorii, najlepiej z obrazkiem, ale to już nie jest konieczne.

 

Mogłoby tez być coś w tym stylu, jak tu na górze (jednak nie wiem co to za mod):


 

Znalazłem jeszcze to:


Jednak tutaj należy ustawiać ręcznie treść, a zależałoby mi na pełnym automacie.

 

Genialne byłoby coś takiego:


Tyle, żeby newsa pobierało z działu na forum, a nie IP.content.

 

Za wszelkie sugestie z góry dzięki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Z czystym sercem mogę Ci polecić tą apke http://community.invisionpower.com/files/file/4984-bim34-featured-content/

Genialna w swojej prostocie w dodatku o wielkich możliwościach.. :) W skrócie możesz ustawić jakiej wielkości (wysokość i szerokość) maja być kafelki, ile ma ich być jednocześnie na stronie, co ile sekund maja się przewijać, szybkość działania slidera i jego efekt, w dodatku masz ustawienie pionowe i poziome. Ustawić możesz również widoczność tekstu i przycisków przewijania, i oczywiście odnośnik po kliknięciu w obrazek...Możesz tez dodać dowolną ilość obrazków, przykładowo 12 lub 21:) Po zapełnieniu wszystkich ustawionych miejsc i dodaniu nowego kafelka po prostu stare znikają a na ich miejsce pojawiają się nowe.. Niestety jest to manual więc może Ci nie odpowiadać, jednak ja radziłbym takimi newsami zarządzać ręcznie, i dodawać tylko wartościowe tematy:P

 

Co do najnowszych tematów to polecam zrobić to w zwykłym sidebarze lub w tej apce http://community.invisionpower.com/files/file/5420-recent-topics-ticker/

 

Dodam że obie aplikacje zgodne są z ipb 3.4.x

 

 

 

Edit: zapomniałbym dodać że przy każdym temacie masz przycisk add to fcontent, który dodaje temat jako kafelek na stronie głównej forum

Edytowane przez rain003
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtyczka jest genialna. Co więcej ma opcje, by działała w pełni automatycznie, nawet z pobieraniem i zmniejszaniem obrazka. :) Choć tak jak napisałeś, chyba zostanę przy ręcznej moderacji. Z tym automatem miałem na myśli bym nie musiał za każdym razem przycinać obrazka i dodawać kodu do niego, więc pod tym względem spełnia oczekiwania w 101%.

Jedyny jej minus to, że wyświetla tylko tytuł tematu i nawet przy większych obrazkach nie można dodać początku treści z pierwszego posta (albo ja nie znalazłem tego), ewentualnie jego opisu. Wujek Google lubi takie kawałki chwytać, ale do przeżycia ;)

 

Dzięki za pomoc, problem uważam za rozwiązany. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.