Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Brak panelu bocznego


Thief1233

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Otóż mam pewien problem, zamierzam w najbliższym czasie zakupić sobie licencje ipb, lecz przed tym chciałem się trochę zapoznać z silnikiem ipb, więc odpaliłem sobie nulleda na localhoscie. Moje obecne forum stoi na darmowym phpbb by przemo, mam dość sporo użytkowników, więc postanowiłem przeprowadzić konwersję bazy danych na IP.Board, wszystko poszło bardzo dobrze, zrobiłem sobie kopię bazy danych, usunąłem forum, zainstalowałem jeszcze raz i przeprowadziłem migrację bazy danych, udało się, ale wystąpił jeden zasadniczy problem, a mianowicie nie wyświetla mi panelu bocznego i kompletnie nie mam pojęcia co z tym zrobić.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu sprawdziłbym czy to aby na pewno wina bazy ( a nie skryptu / szablonu ). Co bym zrobił?

 

-Wykonał jeszcze raz instalacje ( na czysto ),

-Zmienił bazę w conf_global na tą po konwersji,

 

 

Później probowałbym zresetować szablon ( dodać nowy ).

  • Lubię to 2

Znajdziesz mnie na LinkedIn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradziłem sobie jednak w inny sposób, trochę to zagmatwane, ale może się przydać komuś z podobnym problemem, otóż : 

Przeprowadziłem migrację bazy danych phpbb by przemo ( z takiego powodu, że to właśnie na miejsce tego forum mam zamiar wgrać IPBoard), jeszcze raz odpaliłem czystego IPBoarda i przeprowadziłem jeszcze raz konwersję za pomocą IPS Converters, teraz wszystko działa jak należy.
W każdym razie dzięki za pomoc :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.