Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

błąd mysql


Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Portek,

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Zrobiłem sobie taki kod jaki zaraz dam poniżej i po kliknięciu w znacznik powinna zajść poniższa reakcja zależne od tego jaki znacznik kliknięty:

                        if(isset($_POST["acc"]))
			{
				$this->DB->query('UPDATE playcenter_apelation SET status=1, dz1='.date('d').', mi1='.date('m').', ro1='.date('Y').', go1='.date('H').', min1='.date('i').', wydal_uid='.$this->memberData['member_id'].' WHERE id_kary='.$this->request['id'].'');
				$this->DB->query('UPDATE 1players SET ban=0, ck=0 WHERE player_uid='.$fred['Dostal'].'');
				echo '<script language="javascript"> location.href="/index.php?app=playcenter&module=apelation"</script>';
			}
			if(isset($_POST["deacc"]))
			{
				$this->DB->query('UPDATE playcenter_apelation SET status=2, dz1='.date('d').', mi1='.date('m').', ro1='.date('Y').', go1='.date('H').', min1='.date('i').', wydal_uid='.$this->memberData['member_id'].' WHERE id_kary='.$this->request['id'].'');
				echo '<script language="javascript"> location.href="/index.php?app=playcenter&module=apelation"</script>';
			}
			$template = $this->registry->output->getTemplate('playcenter')->papelation($fred, $rowe, $member);
			$this->registry->output->addContent($template);
			$this->registry->output->setTitle('play4wave - Apelacje od kar');
			$this->registry->output->addNavigation( 'Apelacje od Kar', 'app=playcenter&module=apelation' );
			$this->registry->output->addNavigation( ''.$fred['_nick'].' (AID: '.$fred['id_apelacji'].' | KID: '.$fred['id_kary'].' | UID: '.$fred['player_uid'].')', 'app=playcenter&module=apelation&area=karta&id='.$fred['id_kary'].'' );
			$this->registry->getClass('output')->sendOutput();

Ale niestety mam taki błąd jak klikam:

 Date: Mon, 19 Aug 2013 15:27:22 +0000 Error: 1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'LIMIT 1' at line 1 IP Address: 89.67.37.47 - /index.php?app=playcenter&module=apelation&area=karta&id=2

Zauważyłem, że błędu nie ma tego jeżeli ma id 1. Jeżeli ma wyższy nic 1, to już ten błąd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.