Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

(SOS33) Total Time Spent On Forums


Blejdziorek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Oczywiście nim zdecydowałem się na napisanie tego tematu przeglądałem inne, które znajdują się na tym forum (przykładowo: Temat 1, Temat 2, Temat 3, Temat 4) ale żadne sugestie z tych tematów nie pomogły u mnie. 

 

Po zainstalowaniu rozszerzenia i ustawieniu (według mnie poprawnie) (screen: http://img11.imageshack.us/img11/3400/k00l.jpg ) dalej nie pokazuje się sidebox (czy jak to się nazywa) ani też (jak w przypadku innych opisanych sytuacji było) nie pokazuje nic w profilach użytkowników, w ogóle żadne nowe pole się nie pojawiło. Rozszerzenie na pewno znajduje się w zakładce Enabled i jest włączone, inne rozszerzenia typu top moderators, top reputation, latest posts in sidebar po ich zainstalowaniu działają poprawnie, top online pobierałem stąd:  http://community.invisionpower.com/files/file/4324-total-time-spent-on-forums/ wedle opisu współdziała z wersjami 3.4.x, ja posiadam 3.4.6, no ale cóż... Czy macie jakieś inne sugestie poza tym co wyczytałem w jednym z tematów aby czekać do jutra (dodatek instalowałem kilka godzin temu) lub wylogować się i ponownie zalogować?

Edytowane przez Blejdziorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, czekam już 3 dzień i jak nie było naliczania w profilu i tabelki top5 tak dalej tego nie ma, jedynie jak w temacie jest pokazywany user to jest w jego okienku informacji sekcja na ten dodatek, ale jedyne co się tam ukazuje to dwukropek, może jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.