Jump to content

BitGit

Member
 • Posts

  646
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

BitGit last won the day on February 26 2019

BitGit had the most liked content!

Informacje o forum

 • Wersja
  -brak-

Recent Profile Visitors

6,113 profile views

BitGit's Achievements

Experienced

Experienced (11/14)

 • First Post
 • Collaborator
 • Posting Machine Rare
 • Conversation Starter
 • Very Popular Rare

Recent Badges

269

Reputation

134

Community Answers

 1. Dodaj do pliku css chatboxa taki kod. .ipsWidget[data-blockid^="app_bimchatbox"] .ipsUserPhoto_tiny img { /* zdefiniuj styl */ }
 2. Skróciłem regex do '^(http|https)://' i teraz działa. Dziękuję wszystkim za pomoc .
 3. Też nie puszcza. Pole na czerwono.
 4. Próbowałeś zmienić styl edytora na Moono? Przełącz i zobacz czy też będzie zblokowany
 5. Generalnie zakodowałem sobie to tak w polu i wrzuciłem raw do szablonu display: {{if $value == ""}} <li class="ipsDataItem"> <div class="templ_type"> <span class="ipsDataItem_title ipsType_mediumBit ipsType_break"><em>{$label}</em></span> </div> <div class="templ_type"> <h4 class="ipsDataItem_title ipsType_light ipsType_mediumBit ipsType_break"><em>Oczekiwanie na raport</em></h4> </div> </li> {{else}} <li class="ipsDataItem"> <div class="templ_type"> <span class="ipsDataItem_title ipsType_mediumBit ipsType_break"><em>{$label}</em></span> </div> <div class="templ_type"> <h4 class="ipsDataItem_title ipsType_mediumBit ipsType_break"><em><a href="{$value}">Raport udanego tarła</a></em></h4> </div> </li> {{endif}} Tu nie ma żadnego problemu, wszystko wyświetla się tak jak zaplanowałem. Chciałbym tylko, żeby walidacja ograniczyła mi błędnie wpisane wartości w polu tekstowym. Niby dodałem komentarz na czerwono dla osób wklepujących dane w rubryczkę, ale zawsze lepiej zrobić to przez wymuszenie adresu URL.
 6. @Macsch15 dzięki, ale nie przechodzi
 7. Potrzebuję wrzucić do linku własny, stały dla wszystkich linków anchor.
 8. Potrzebuję wymusić wpisywanie adresu url w polu tekstowym za pomocą Regex. Jest to baza danych aplikacji CMS/ Próbowałem poniższego kodu i podobnych (mniej lub bardziej złożonych) Działają tak, że albo puszczają wszystko, albo nie puszczają nic /^(https?:\/\/)?([\da-z\.-]+)\.([a-z\.]{2,6})([\/\w \.-]*)*\/?$/ Pole input
 9. Tak właśnie dałem im do zrozumienia ( chociaż o nowym szablonie nie wspomniałem)
 10. Ja to rozumiem, tylko, że mamy takiego maila complete: Welcome to %s and thank you for joining. You can now sign in with the password you chose when signing up. Więc user dostaje info, czyta i loguje się z użyciem hasła, którego nie ma. po czym blokuje sobie konto. I to jest rozwiązanie, bo wtedy idzie kolejny mail z linkiem do resetowania hasła Tak to wygląda mniej więcej. PS. A brak hasła do konta może być problemem jak się usunie konto na fejsie. Na szczęście zostaje nam powyższa metoda na okrętkę. Tadadam!
 11. Nie wiem czy do końca Cię rozumiem, wartość GET miałaby być zmienna czy stała? Jeśli ma być to stała to podrzucam wzór definiowania domyślnej wartości input na przykładzie Pola bazy danych. W tym przypadku jest to Cena. Definiowanie pola Formularz Możesz wybrać rodzaj pola jako wierz z tekstem lub inne. Ponadto możesz zablokować możliość edycji zawartości pola przez użytkownika.
 12. Okej. Może dla ułatwienia napisz co chcesz osiągnąć finalnie. 1. Masz formularz, który zawiera jakieś pola do wypełnienia? 2. Po wypełnieniu formularza wartości wpisane w powyższe pola mają pojawić się gdzie - w artykule? 3. Działałeś z opcjami bazy: "Pola"?
 13. W stylach i szablonach > edycja > dodaj do pliku custom.css następujący kod .ipsDataItem_subList li a:after { content: ''; } lub znajdź w plikach swojego stylu tę klasę (w stylu domyślnym znajduje się ona w data-lists.css) i wytnij przecinek .ipsDataItem_subList li a:after { content: ','; }
 14. Dzięki. Czyli dołożyli tylko wybór akcji, gdy następuje zmiana nazwy wyświetlanej. Wrzucę temat do supportu i zobaczymy co odpiszą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.