Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Kurs PHP & MySQL [szukam]


Mdx91

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiem że na necie jest tego mnóstwo i również wiem że po wpisaniu tytułu tego tematu google wywali mi milion wyników, ale ta metoda "wyszukania kursu" jest dla mnie powiedzmy "nieporęczna" :)

 

 

A teraz do rzeczy :D

Zależy mi na kursie PHP (MySQL również, ale to trochę w późniejszym czasie) dla zielonych. Chciałbym zacząć naukę tego języka (ba, nawet ją zacząłem), ale gdy wyszukuję jakieś kursy to wszystkie są napisane w dość niezrozumiały (dla mnie) sposób i dlatego właśnie zwracam się z prośbą do was ( i tu również wyjaśnia się informacja którą napisałem w pierwszych linijkach posta :D).

 

Ostatnio znalazłem w końcu podstawowy kurs PHP (podstawy podstaw) opisany w przyjemny i dobrze opisany sposób: http://www.sosw.poznan.pl/tfitzer/kurs-php-v2.pdf

 

Przeczytałem go z trzy razy (tak dla utrwalenia), ale niestety dalszej części kursu brak... 

 

Więc szukam kursu (dla tych zaczynających przygodę z PHP) napisanego zrozumiale ale zarazem mądrze (żeby z niego cos wynieść).

Może macie jakieś kursy z którymi sami zaczynaliście?

 

Forma kursu jest raczej obojętna, choć videokursy (o ile takie istnieją) raczej najmniej mnie interesują :)

Ciagłe pauzy żeby coś zakodować by się czegoś nauczyć a nie tylko widzieć jak ktoś to robi na filmiku, a tak mogę się w pewnym miejscu zatrzymać i czytać fragment kodu/tekstu aż go zrozumię :)

 

 

PS. Pamiętajcie że PHP to póki co dla mnie czarna magia i dopiero zacząłem przyswajać wiedzę o warunkach, zmiennych etc. (wiem że dość późno, ale lepiej późno....) :D

Edytowane przez Mdx91

admin4YSh2.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.