Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Błąd forum po zalogowaniu się - biała strona


cargo
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez cargo,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to znów ja - cargo. Dzisiaj piszę z bardzo poważnym (jak dla mnie) problemem, a mianowicie:

Postanowiłem zrobić forum graficzne (http://graphicboard.pl/) na silniku IP.B 3.4.6 retail. Silnik ten posiadam od dawna i działał mi na innym forum. Problem pojawił się teraz gdy świeżo zainstalowałem IP.B. i zainstalowałem skin i hooki. hooki ingerujące w użytkowników typu welcome guest message itp. usunąłem aby ewentualnie poradzić sobie z błędem, który przedstawię za chwilę. 

 

Gdy ktoś zarejestruje się i potwierdzi konto, a następnie się zaloguje to widzi czystą, białą stronę. Podgląd źródła strony nic nie podpowiada bo arkusz jest czyściutki.

 

Dodam jeszcze, że na owym serwerze miałem już IPB i wszystko ładnie śmigało.

 

Ps próbowałem już instalacji kilka retaili i nulledów z różnych źródeł (autorów).

Autoreklama.

 

 

footer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps próbowałem już instalacji kilka retaili i nulledów z różnych źródeł (autorów).

A pliki z panelu klienta gryzą czy co?

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ps próbowałem już instalacji kilka retaili i nulledów z różnych źródeł (autorów).

A pliki z panelu klienta gryzą czy co?

 

 

Nie posiadam licencji na ten moment. Planuję kupić licencję dopiero wtedy gdy moje forum się w jakiś sposób rozwinie bo to by byłą tylko strata pieniędzy, pozdrawiam.

Autoreklama.

 

 

footer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.