Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Hiperłącze na cały dział..


Blejdziorek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

Mam dość nietypowy, a raczej jeszcze nie napotkany, problem. Też nie bardzo wiem jak nazwać temat z tym problemem, oraz pod jakimi hasłami w google szukać jakiejś pomocy.

 

Chodzi o to, że na nasze forum http://grajkownia.com został napisany nowy szablon / skin / styl, jak kto woli, no i problem jest taki, że mając go włączone każdy dział na stronie głównej jest odnośnikiem do siebie, tak jak kiedyś puste pole / tło oznaczało po prostu puste pole, tak teraz jest to hiperłącze do działu głównego. Jeśli kliknąć na jakieś inne przekierowanie w tym obszarze PPM i "Otwórz w nowej karcie" to jest ok, ale jeśli jednak kliknąć LPM na jakiś inny odnośnik to na nowej karcie (o ile tak ustawione) otwiera nam ten nowy dział (np AMXBANs), ale za to na starej gdzie była strona główna przechodzi do działu głównego danego subforum. 

 

Ponoć nie występuje to na Operze, ale ja korzystam z Chrome oraz sprawdzałem na IE ie na nich jest ten problem, może ktoś umiałby pomóc? Bo twórca szablonu niestety nie ma pomysłu czym mogło by to być spowodowane.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i na cholerę Ci obsługa tego w JavaScript?

	$i('.category_block .forumHover').each(function(){
		var forumURL = $(this).find(".col_c_forum h4 strong a").attr("href");
		$i(this).click(function(){
			window.location = forumURL;
			$(this).addClass("showLoading");
		})
	});
Ten Twój "twórca szablonu" to jest kopiuj-wklej mistrz, nie twórca.

// Created by ipbforumskins.com

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie napisał, że robił go całego od podstaw, chodziło tylko o wygląd :) To raz, dwa na cholerę spinasz poślady kiedy grzecznie pytam?

 

Co do reszty to wybacz, ale raczej już z mojej pierwszej wypowiedzi idzie wywnioskować, że nawet podstaw strony technicznej nie znam, więc na prawdę nie mnie pytaj po co to wszystko.

 

Jeśli jednak w swoich 2 wypowiedziach udzieliłeś odpowiedzi na mój problem to skieruje tu osobę bardziej obeznaną, jeśli jednak nie to prosiłbym o jakąś pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat szczegół, więc może raczej powinienem nazwać go twórcą skina? Bo w sumie chodziło tylko o zmianę wyglądu, a skin raczej jest tu trafnym słowem. Nie inne rozumowanie, a po prostu źle dobrane przeze mnie słowa. No wiesz, jak ja zielony ludzik pytam się ludzi z wiedzą w tej dziedzinie co i jak, a Ty na start wyskakujesz mi z takimi słowami to raczej nie jest to ciepłe przywitanie ^^ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale do rzeczy, czy dzięki Twoim wskazówkom błąd ten / ta funkcja zniknie?

 

 

 

Edit. Przepraszam za post pod postem, przyzwyczajony jestem do łączenia postów jeśli jest napisany jeden pod drugim.

Edytowane przez Blejdziorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.