Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

JamLasica

Użytkownik
 • Content Count

  614
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

308 Wyśmienita

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.4.5
 • Forum
  cs-hax.com
 1. Bo nie ładujesz tych rzeczy po httpS tylko http i Ci przeglądarka to blokuje. Popraw na httpS w konfiguracji forum, przejrzyj kod w CSS (czy gdzie dodawałeś cokolwiek - w bitach szablonu też) czy gdzies jest http:// na sztywno wpisane.
 2. Public Awarding Permissions.
 3. http://community.invisionpower.com/files/file/5966-hq-awards/ W tym się da, trzeba tylko jakiejś grupie nadać uprawnienia do tego. Ale to jest JLogica Awards po zmianie autora. Zerknij u siebie czy nie masz tam w Uprawnieniach do zaznaczenia czegoś...
 4. Przecież nawet nie ładujesz jquery.min.js u siebie na stronie, więc jak to by miało działać?
 5. Pewnie namieszałeś w uprawnieniach grup? http://forum.invisionize.pl/topic/39950-reputation-system-nie-dziala/
 6. W Ustawieniach shoutboxa to jest przecież :< W zakładce Aplikacje.
 7. Możesz też sprawdzić http://forum.invisionize.pl/topic/39325-kolorowe-subfora/
 8. Dodaj, żeby member formatowało na podstawie ID i tak samo w shoutboxie ustaw. http://forum.invisionfocus.com/topic/6321-member-id-bbcode-memberid/
 9. Próba załadowania avataru na Twoją stronę kończy się błędem 500 Internal Server Error Zerknij w logi błędów (error.log) Apache/PHP co tam narzeka.
 10. To bardzo słabo szukałeś. Polecam poszukać jeszcze raz. Słowa kluczowe: menu, zakładka
 11. Z gotowych hooków zostaje Ci http://community.invisionpower.com/files/file/5015-user-groups-in-register-form-control-panel/ Ustawić wszystkim jakaś grupę z ograniczeniami - żeby widzieli tylko jedno forum z komunikatem, a potem sobie w panelu zmienią na swoją grupę - ona miałaby normalny dostęp do forum. Ewentualnie napisz sobie jakiś prosty skrypt PHP, do zmiana grupy głównej i linkuj do niego z tematu, jeśli 5$ to za dużo i coś tam potrafisz w PHP klepnać;-)
 12. Jak otworzysz danych bit(boardIndexTemplate np.) , to w prawym górnym rogu edytora masz opcję w stylu "Zmienne", "Różnice" i "Przywróć". (Chyba, nie pamiętam na pamieć ). Opcja Przywróć wygląda całkiem interesująco w Twoim przypadku. Różnice/Zmiany też mogą się przydać, jeśli chcesz porównać co zmieniłeś i może naprawić, a nie przywrócić do wersji pierwotnej stylu ;-)
 13. Widocznie ten hosting nie obsługuje PHP albo jest dziwnie skonfigurowany i (np.) potrzebuje rozszerzenia pliku .php5 Poczytaj strony pomocy / zapytaj usługodawcę.
 14. http://www.krksmg.pl/mapka/ http://winstonwolf.pl/clickable-maps/poland.html
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.