Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Forum nie generuje sitemapy


x9d

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem jakiś czas temu sobie forum. Po zrobieniu wszystkiego co najważniejsze, postanowiłem dodać je do Google Webmasters. Chciałem też spróbować wygenerować mapę witryny za pomocą darmowego narzędzi w internecie www.xml-sitemaps.com. Niestety mimo tego, że na forum są fora oraz 11 tematów, to narzędzie nie generuje mapy. Plik robots.txt

User-agent: *Disallow: /admin/Disallow: /cache/Disallow: /converge_local/Disallow: /hooks/Disallow: /ips_kernel/Disallow: /retail/Disallow: /public/style_captcha/Disallow: /index.php?app=core&module=taskDisallow: /index.php?app=forums&module=moderate&section=moderateDisallow: /index.php?app=forums&module=extras&section=forwardDisallow: /index.php?app=members&module=chatDisallow: /index.php?&unlockUserAgent=1Disallow: /*&module=searchAllow:      /*&search_tags=Disallow: /*app=core&module=global&section=reputationDisallow: /*app=core&module=usercpDisallow: /*app=members&module=messagingDisallow: /*&p=Disallow: /*&pid=Disallow: /*&hl=Disallow: /*&start=Disallow: /*view__getnewpost$Disallow: /*view__getlastpost$Disallow: /*view__old$Disallow: /*view__new$Disallow: /*view__getfirst$Disallow: /*view__getprevious$Disallow: /*view__getnext$Disallow: /*view__getlast$Disallow: /*&view=getnewpost$Disallow: /*&view=getlastpost$Disallow: /*&view=old$Disallow: /*&view=new$Disallow: /*&view=getfirst$Disallow: /*&view=getprevious$Disallow: /*&view=getnext$Disallow: /*&view=getlast$Disallow: /*?s=Disallow: /*&s=Disallow: /index.php?app=core&module=global&section=login&do=deleteCookiesDisallow: /index.php?app=forums&module=extras&section=ratingDisallow: /index.php?app=forums&module=forums&section=markasreadDisallow: /*&do=whoDisallow: /*&section=dname

  Plik sitemap.xml    

http://www.****.pl/index.php?app=core&module=global&section=sitemap&sitemap=sitemap_core_topics.xml.gz2014-04-17T18:01:36+00:00http://www.****.pl/index.php?app=core&module=global&section=sitemap&sitemap=sitemap_core_core.xml.gz2014-04-17T18:01:36+00:00http://www.****.pl/index.php?app=core&module=global&section=sitemap&sitemap=sitemap_core_forums.xml.gz2014-04-17T18:01:36+00:00

oraz w szablonie do globalTemplate dodany tag  

		Forum					    (...)

  ... no i w narzędziu Webmasters z Google takie rzeczy:  gwebmasters_h66213.png   W panelu administracyjnym nie ustawiałem niczego co mogłoby być związane z pozycjonowaniem itp. Co jest grane do jasnej anielki? :>

Edytowane przez Macsch15
Nie usuwaj treści tematów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.