Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zakładki w ACP do modułów aplikacji.


Gość Wolen
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Gość Wolen,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam aplikacje X, a do niej dwa moduły Y i Z (nazwy tylko dla zobrazowania). Mam utworzone foldery dla Y i Z w modules_admin. W ACP moduły są aktywne, maja przynajmniej jedną sekcje i plik defaultSection.php. Gdy przechodzę do Other Apps  po najechaniu na moją appke nie wyświetla się menu w prawo, które pozwoliłoby mi wybrać do którego modułu chcę przejść. Jak nacisnę przenosi mnie tylko do modułu Y, który utworzyłem jako pierwszy. Trzeba coś gdzieś jakoś dodać, żeby to menu się wyświetlało :P?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Udało mi się rozwiązać to przypadkiem samemu. Jakby ktoś miał podobny problem.

Jak mamy w modules_admin moduły np. moduł Zebra, a w niej mamy sekcję paskowata, w module Zebra tworzymy folder xml, w tym folderze plik menu.xml, a w nim umieszczamy

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<menu>
	<tabitems>
		<item>
			<title>Zebra</title>
			<subitems>
				<subitem>
					<subitemtitle>Zebra</subitemtitle>
					<subitemlang></subitemlang>		
					<subsection>paskowata</subsection>
					<subitemurl></subitemurl>
					<subitemrolekey></subitemrolekey>
					<subisredirect>0</subisredirect>
				</subitem>
			</subitems>
		</item>
	</tabitems>
</menu>

Wiadomo, zamieniamy odpowiednio nazwy na własne. Następnie przechodzimy do System > Applications & Modules  >  Manage Applications & Modules i naciskamy Recache Apps & Modules (i tego właśnie u mnie brakowało ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.