Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Szukam osób do współpracy na forum


Dynloth

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szukam osób - programistów, którzy pomogą w modyfikacjach na moim forum. Ogólnie mam koncepcję na kilka modyfikacji i aplikacji do IP.Board, które chciałbym wdrożyć w życie mojej strony. 

 

Ale po kolei..

Moja strona znajduję się aktualnie pod domeną WorkoutAthletes.com - działamy na niej już ok. 3 miesięcy. Strona ta jest polskim serwisem Street Workout - 1 z 3 (konkurencja), ale jesteśmy na rynku jako pierwsi. Co nas wyróżnia od konkurencyjnych stron? Mamy średnio 4x więcej postów i ok. 2x więcej userów. Tyle, że właśnie jest problem, bo aktywnych pozostało niewielu a i tak więcej niż u pozostałych.. Mamy najlepszy silnik forum - IP.Board 3.4.7

 

Najpierw byliśmy pod domeną fortitudo.cba.pl - strona jednej grupy, później pod Uliczny-Trening.pl - ok, 2 lat strona ogólnopolska i WorkoutAthletes - ogólnopolska z planami na międzynarodową i lub sportowy portal społecznościowy. (Wiadomo, wyznaczmy cele mniejsze i większe)

 

Zainwestowałem w stronę już sporo pieniędzy bo ok.5 tyś zł. Mamy IP.Board, IP.Content, IP.Blog, IP.Gallery i dużo kupionych modyfikacji. I w tej kwocie jeszcze jest styl forum + konwersja bazy danych z PHP-Fusion v7 > IP.Board

 

Na czym polegałaby współpraca? 

Stworzę stronę w katalogu gdzie będę umieszczał, listę rzeczy (modyfikacji do zrobienia), i np jedna z chętnych osób będzie je wykonywała - załóżmy to co potrafi zrobić. 

Ja oferuję Admina na stałe, zajmowanie się użytkownikami, reklamą, sponsorami (jak już będzie zrobiona pewna modyfikacja), i ogólnie wszystkim oprócz programowania - bo w tym silniku kompletnie nic się nie znam.  

Ogólnie do tej pory zlecałem płatne modyfikacje, ale budżet się skończył i na razie chcę doprowadzić do tego, aby serwis sam zarabiał. 

Gdy zacznie już zarabiać to wtedy rozliczymy się finansowo, za wszystko co zrobiliście, czyli lista modyfikacji na której będzie opisane, kto co zrobił. 

 

A dlaczego współpraca ze mną?

Nazywam się Dominik Kwiatkowski, mam 19 lat, pochodzę z Radomia, jestem Instruktorem Kulturystyki i Trenerem Personalnym, lada moment zaczynam kurs na Instruktora Samoobrony.

Od 10 roku życia mam do czynienia ze sportem. Karate - 7 lat, brązowy pas, KickBoxing - 1,5 roku, MMA - 6 miesięcy i inne pojedyncze treningi rożnych sztuk walk.

Od ponad 2 lat trenuje Street Workout, dlatego stworzyłem polskie forum na którym wszyscy wspólnie wymienialiśmy się wiedzą. (W szczytowej formie, mieliśmy na forum 100 postów dziennie.) Mam swoją grupę SW - wykonaliśmy już ok 20 pokazów - największy był w Poznaniu, a teraz jedziemy do Katowic na Festiwal Sportów Miejskich, gdzie damy pokaz i poprowadzimy warsztaty. Mamy swoją odzież z naszym logiem i większość pokazów jest odpłatnych. Do czego dążę, żeby nie było że się chwalę.. Chodzi mi oto, że siedzę już w tym i mam dużo znajomości, co pomoże w dynamicznym rozwoju strony, ale do pomocy potrzebuję programistów, dlatego właśnie piszę. 

 

Osoby chętne, (nie ma limitu na team), proszę o napisanie na PW, lub w poście poniżej, to sam się odezwę. 

Oczywiście oczekuję sporych umiejętności, bo niektóre modyfikacje mogą być "trudne". 

 

Pozdrawiam,

Dominik.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.