Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Dynloth

Użytkownik
 • Content Count

  155
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Dynloth last won the day on January 18

Dynloth had the most liked content!

Community Reputation

28 Neutralna

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Radom

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.4.x
 • Forum
  WorkoutAthletes.com/forum

Recent Profile Visitors

2176 profile views
 1. Działa jak natura chciała. Dziękuję bardzo DawPi!
 2. No to tak: Zamieniłem to: if ( isset( $this->configuration['widget_feed_restrict_days'] ) and $this->configuration['widget_feed_restrict_days'] > 0 and $this->configuration['widget_feed_restrict_days'] <= 365 ) { $where[] = array( $class::$databaseTable . '.' . $class::$databasePrefix . $class::$databaseColumnMap['date'] . '>?', \IPS\DateTime::create()->sub( new \DateInterval( 'P' . $this->configuration['widget_feed_restrict_days'] . 'D' ) )->getTimestamp() ); } Na to: if ( isset( $this->configuration['widget_feed_restrict_days'] ) and $this->configuration['widget_feed_restrict_days'] > 0 ) { $where[] = array( $class::$databaseTable . '.' . $class::$databasePrefix . $class::$databaseColumnMap['date'] . '>?', \IPS\DateTime::create()->sub( new \DateInterval( 'P' . $this->configuration['widget_feed_restrict_days'] . 'D' ) )->getTimestamp() ); } I otrzymałem taki błąd: ParseError: syntax error, unexpected '?' (0) #0 [internal function]: IPS\IPS::autoloader('IPS\\Content\\Wid...') #1 /home/klient.dhosting.pl/dynloth/workoutathletes.com/public_html/forum/applications/forums/widgets/topicFeed.php(24): spl_autoload_call('IPS\\Content\\Wid...') #2 /home/klient.dhosting.pl/dynloth/workoutathletes.com/public_html/forum/init.php(421): require_once('/home/klient.dh...') #3 [internal function]: IPS\IPS::autoloader('IPS\\forums\\widg...') #4 [internal function]: spl_autoload_call('IPS\\forums\\widg...') #5 /home/klient.dhosting.pl/dynloth/workoutathletes.com/public_html/forum/system/Widget/Widget.php(294): class_exists('\\IPS\\forums\\wid...') #6 /home/klient.dhosting.pl/dynloth/workoutathletes.com/public_html/forum/system/Dispatcher/Front.php(539): IPS\_Widget::load(Object(IPS\forums\Application), 'topicFeed', '318wsrw9z', Array, NULL, 'horizontal') #7 /home/klient.dhosting.pl/dynloth/workoutathletes.com/public_html/forum/system/Dispatcher/Dispatcher.php(154): IPS\Dispatcher\_Front->finish() #8 /home/klient.dhosting.pl/dynloth/workoutathletes.com/public_html/forum/index.php(13): IPS\_Dispatcher->run() #9 {main} Pewnie jakiś głupi błąd robię. ☹️
 3. Kurczę ale lipa. Da się to przerobić bez problemów? :o
 4. Dynloth

  Test

  @DawPi ten temat może posłużyć do sprawdzenie u Ciebie w panelu tematy. No i u Ciebie działa a u mnie nie.
 5. Dynloth

  Test

  Test - zobaczymy czy pokaże ten post w panelu z ostatnimi tematami.
 6. Forum>Własny Kanał Tematów W załączniku screen z ustawieniami. Tutaj na Invisionize.pl działa jak trzeba, a u mnie nie. Możliwe że błąd przez najnowszą wersję IPS?
 7. Siemanko Na moim forum Użytkownik słusznie zauważył błąd w panelu ostatnio poruszone tematy. W edycji tego panelu można skonfigurować jakie tematy ma pokazywać. Użytkownik ponownie uaktywnił swój dziennik treningowy z 2014 roku, a w edycji panelu można wpisać ręcznie z ilu dni ma pokazywać tematy, lub zaznaczyć ostatni rok. Po wpisaniu ręcznie wartości dni nie daje to oczekiwanego efektu. Temat się nie wyświetla nawet jak wpisałem 9000 dni. Ma ktoś pomysł co można z tym zrobić?
 8. Faktycznie, wpisałem w wyszukiwarkę licencja, kliknąłem pierwszy temat który wyskoczył i pokazało środek tematu. U mnie na Google Chrome.
 9. Zapytać możesz, najwyżej odpiszą że problem jest po winie skryptu. Chatbox aktualizowałeś? Spróbuj dodać do pliku costans.php:
 10. Racja ale z drugiej strony fajnie byłoby odpowiedzieć na dany report w stylu: dziękujemy za zgłoszenie, uznaliśmy je za stosowne / niestosowne i podjęliśmy dalsze kroki. Dziękujemy za przyczynienie się pilnowania porządku na naszym forum.
 11. Może jakby postawić chwilowe drugie forum i tam zaimportować użytkowników ze starej bazy wysłać mass pm i usunąć to forum? Tak sobie gdybam Chyba że możesz przerobić bazę na plik w excelu i wtedy pójdzie to tą metodą: link. Testowałem działa
 12. Niektóre większe aplikacje faktycznie nie są kompatybilne, ale większość działa bez problemu A sam system śmiga dobrze Co do Twojego problemu to ja kiedyś miałem podobnie, przyczyną był limit na avatar
 13. Witam wszystkich Użytkowników tego forum Mam problem po aktualizacji do 4.4 Dodałem 77 zdjęć do galerii i moi użytkownicy dostają na maila informację o tym fakcie. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to że tych maili zostaje wysyłanych po kilkaset (rekord to ponad 2000) do jednego Użytkownika. Myślałem że to jakiś jednorazowy błąd, ale zagadkę dały mi procesy w tle które się nie zakończyły mimo że zostały wysłane w 594642,86 procentach Uruchomiłem ręcznie procesy chodziło to przez całą noc i zero postępu. Mieliście takie sytuacje? Da się ręcznie usunąć te procesy? Pozdrawiam, Dominik
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.