Jump to content

Dynloth

Member
 • Posts

  218
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Dynloth last won the day on January 12

Dynloth had the most liked content!

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.5.x
 • Forum
  WorkoutAthletes.com/forum

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Radom

Recent Profile Visitors

3,984 profile views

Dynloth's Achievements

Community Regular

Community Regular (8/14)

 • Conversation Starter
 • Reacting Well
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In

Recent Badges

51

Reputation

3

Community Answers

 1. Czy to będzie prawidłowy plik robots.txt? Nie konfigurowałem go nigdy i nie mam pojęcia czy to będzie tak śmigać. # Rules for (https://workoutathletes.com/forum) User-Agent: * # Block pages with no unique content Disallow: /startTopic/ Disallow: /discover/unread/ Disallow: /markallread/ Disallow: /staff/ Disallow: /online/ Disallow: /discover/ Disallow: /leaderboard/ Disallow: /search/ Disallow: /*?advancedSearchForm= Disallow: /register/ Disallow: /lostpassword/ Disallow: /login/ # Block faceted pages and 301 redirect pages Disallow: /*?sortby= Disallow: /*?filter= Disallow: /*?tab= Disallow: /*?do= Disallow: /*ref= Disallow: /*?forumId* # Block profile pages as these have little unique value, consume a lot of crawl time and contain hundreds of 301 links Disallow: /profile/ # Sitemap URL Sitemap: https://workoutathletes.com/forum/sitemap.php
 2. 4.6.2 tylko osoba która dawała poradę podała linka bezpośredniego do tego ustawienia w ACP, stąd pewnie wysypało błędy skoro ten moduł jest dostępny od wyższej wersji. Aktualnie budżet mam przeznaczony na inne działy, więc odnowienie licencji musi poczekać. A pytanie czy jak stworzę sam plik robots.txt według tej instrukcji: invisioncommunity.com to będzie to miało sens? Co powinienem wpisać w User-Agent?
 3. 4.6.2 nic nie ruszałem. Dostałem wskazówkę żeby ogarnąć robots.txt bo nie mam na serwerze, a tu taki psikus.
 4. Wybaczcie byłem na urlopie. Pliku robots.txt nie mam i nie mogę go ustawić w ACP. Może to nie problem w sitemap, a raczej w braku tego pliku.
 5. Czyli wykluczone tematy z indeksowania muszą mieć inną przyczynę, niż niepoprawna mapa strony. No cóż, dziękuję za odpowiedź muszę rozmyślać dalej.
 6. Witam, mam taką oto mapkę strony: https://workoutathletes.com/forum/sitemap.php Pytanie czy jest ona prawidłowo skonfigurowana? U Was tak samo wygląda? Dlaczego pytam, po wyszukaniu nazwy tematu w Google - nie znajdzie się bezpośrednio szukanego tematu. Natomiast znajdzie się go w Discover, jak i na stronie głównej ponieważ znajduje się w tabeli najnowszych tematów. Więc to trochę dziwne. Może przez to pozycjonowanie mojego forum leży i to głęboko pod ziemią.
 7. Pocieszyliście mnie, dziękuję za odpowiedzi.
 8. Witam, Mam dwa szybkie pytania co do pozycjonowania. 1. Czy sama domena ma znaczenie? domena.com vs domena.pl 2. Czy lepiej dodawać artykuły na WP, czy na naszym IPS? Z góry dzięki za odpowiedź, ponieważ nie wiem czy zacząć tworzyć artykuły na WP/IPS i na jakiej domenie PL/COM.
 9. Dzięki za info, w takim razie trzeba to jakoś inaczej ogarnąć.
 10. Ooo czyli już ktoś wpadł na takie coś, dzięki tyle mi wystarczy. Temat rozwiązany.
 11. Jako przykład dam moje forum. Mam 3 podstawowe kategorie forum - A, B i C. Osoba zainteresowana głównie kategorią A korzysta z niej i udziela się w niej. Co jakiś czas wbije sobie na kategorie C. Natomiast kategoria B w ogóle jej nie interesuje, ale jest ona najaktywniejszą kategorią na całym forum i posty z tej kategorii "spamują" cały panel z najnowszą treścią na forum, przez co giną tematy z kategorii A i C, które generują 300 powiadomień i przeglądanie ich żeby znaleźć temat który zainteresował tą osobę to trochę żmudne zajęcie. Osoba przeskakuje sobie na zakładkę "inteligentnych tematów" i widzi tematy które czytała z najnowszą aktywnością - której nie doczytała. Taki zamysł mi się pojawił w głowie, co nie oznacza że może być całkowicie bez sensu. ;D
 12. To podstawowy hosing np w Dhosting nie pociągnąłby takiego forum? Jak myślisz jaki mógłby być koszt utrzymania takiego forum?
 13. Na screenie w apce pokazuje panel bez odpowiedzi, a widać że w tych tematach są odpowiedzi. Może ona pokazuje tematy w których osobiście się nie odpisało, co byłoby też dobre.
 14. Witajcie, Ostatnio wpadłem na pomysł, który mógłby być dosyć ciekawy dla dużych for. Mianowicie panel z tematami, który pokazuje tematy które były skrolowane przez użytkownika / z jakąś interakcją w danym temacie (dodanie reakcji czy posta) / no i oczywiście obserwowane tematy. Wtedy np. panel byłby z takimi opcjami, lub z zakładkami poprzez które można by "przeskakiwać" między widokami panelu - standardowy widok czyli z wszystkimi najnowszymi postami i kolejna zakładka z postami bez odpowiedzi i kolejna Inteligentny panel jak to nazwałem potocznie. Może gdzieś ktoś coś podobnego rozmyślał. 🤔
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.