Jump to content

Dynloth

Użytkownik
 • Content Count

  175
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Dynloth last won the day on November 13

Dynloth had the most liked content!

Community Reputation

37 Neutralna

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Radom

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.4.x
 • Forum
  WorkoutAthletes.com/forum

Recent Profile Visitors

2,921 profile views
 1. Niee, tam wyszukujesz po treśći, którą ktoś ma ustawioną w tabelce "o mnie". Chcąc wyszukać Użytkownika wpisuj jego nick w miejscu z autosugestią: "Podaj szukane wyrażenie".
 2. CRON wymusza wykonywanie zadań, sam miałem kiedyś miałem z nim problem i musiałem go właśnie włączyć. Efekt był taki, że np temat miał 20 odpowiedzi i 0 wyświetleń. Po ustawieniu CRONa na wykonywanie zadań co minutę poprawiło ten błąd.
 3. Co to za adresy? Może osoba "Gość" nie ma uprawnień do wyświetlenia tej treści, lub po prostu treść jest oznaczona aby nie była indeksowana.
 4. Luka we wtyczce IPS ale już nie pamiętam której i czyjego autorstwa. Wyczyścili całą bazę i dysk wraz z kopiami, ale Dhosting po swojemu odzyskał bazę MySql, lecz bez dysku. (Do tej pory się zastanawiam czy to była konkurencja czy ktoś kto się po prostu bawił w "hakera") Problem był taki że nie mogłem pobrać wersji IP.Board którą wtedy miałem, tylko musiałem aktualną, a baza była pod starą i tu był problem. Trzeba było zainstalować nowy system na czysto i przekopiować dane z bazy danych z kopii zaposowej do świeżej bazy.
 5. Ja byłem w podobnej sytuacji i też padło na IPS. 🙏
 6. No i super można działać. Dziękuję za odpowiedź:)
 7. Ja np mam w prefiksie formatowania: <span style='color:green; font-weight: bold;'> <i class="fa fa-briefcase" aria-hidden="true"></i> </span> I działa bez żadnych aplikacji
 8. Mam na myśli funkcjonalność od strony Użytkownika, w panele ani skrypty nie zaglądałem. Właśnie na tego typu odpowiedzi liczyłem, dzięki!
 9. Siemanko, Sytuacja wygląda tak.. Mam stronę załóżmy Domena.pl <- i to jest strona na WordPressie; w katalogu Domena.pl/forum <- tu jest IPS i teraz tworzę Domena.pl/strona <- na WordPressie. Czyli łącznie 3 systemy - 2 x WP i 1 x IPS. Pytanie brzmi czy nowa strona na WP w katalogu Domena.pl/strona będzie się dobrze pozycjonować? Czy taka konfiguracja może negatywnie wpłynąć na pozycjonowanie? Na każdym systemie mam podpięte Google Analytics i się zastanawiam czy on nie ze świruje, lub będzie podawać fałszywe wyniki gdyż katalogi należą do strony głównej.
 10. Tak, oglądam po prostu inne fora na innych silnikach. Tak jak kiedyś pytałem tu na forum co lepsze IP.Board (bo wtedy jeszcze tak się nazywał) czy vBulletin. I dobrze że padło na IP.B bo vB wygląda jakby się zatrzymał w czasie jeżeli chodzi o wygląd wizualny. Przypadkowo trafiłem na silnik Discourse, który totalnie odbiega wizualnie od wyglądu standardowych for i ja bym chyba w ten silnik zainwestował gdyby nie IPS
 11. Siemanko, tak jak w temacie, luźne pogaduchy na temat tego jaki inny silnik forum byście wybrali gdyby nie było IPS? Ja z ciekawości przeglądając inne silniki trafiłem na ciekawe rozwiązania, które chciałbym też u siebie na forum, ale to w następnych pogaduchach.
 12. Siemanko, moje forum sportowe tworzyło dziennie ok. 300 postów i posiadało w swojej bazie ok. 2tyś Użytkowników. Miałem włamanie, które polegało na wyczyszczeniu serwera i bazy danych. Według hostingu włamanie zostało dokonane poprzez lukę w systemie, dokładnie to w jakiejś wtyczce. (to był 2013/2014r) Po wczytaniu kopii zapasowej poinformowałem Użytkowników o tym fakcie. (Pomijając część z problemem wczytania kopii zapasowej, w którym pomógł mi @DawPi - szybko i profesjonalnie). Reakcja była oczywiście negatywna. gdyż dużo osób posiadało takie samo hasło na forum jak i do FB czy Insta. Poinfo
 13. Szybko się usuwa, ja usunąłem 3000 nieaktywnych kont w dwie godziny
 14. Dziękuję! Działa jak należy
 15. Wczoraj mi się skończyła licencja. 🤣 Spróbuję przerobić kod i jak będziesz mógł to sprawdzisz czy dobrze jest i zobaczymy. Dziękuję za odpowiedzi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.