Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Jak ustawić RSS tak aby pobierany był cały artykuł a nie tylko nagłówek?


C47
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Gość Wolen,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

Da się jakoś ustawić w RSS tak aby pobierany był cały artykuł a nie tylko nagłówek?

 

 

 

Przykład:

 

1. Pobieramy przez RSS ten artykuł: http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-z-nudow-sfingowali-porwanie-postawili-na-nogi-kilkuset-polic,nId,1720022

2. Na moje forum artykuł ten przychodzi w takiej formie:

 

a) Tytuł tematu: Z nudów sfingowali porwanie. Postawili na nogi kilkuset policjantów

b) Treść posta: Zdjęcie + tekst: W sobotę w krakowskiej policji rozdzwoniły się telefony. Telefonowali ludzie, którzy byli świadkami porwania młodej kobiety. Miała zostać wciągnięta siłą do srebrnego bmw. Ruszyły poszukiwania. Zarządzono blokady dróg, przeglądano monitoring. W końcu zatrzymano dwóch młodych ludzi z kominiarkami w bagażniku. Okazało się, że uprowadzenie sfingowali. Chcieli sprawdzić… reakcję ludzi.

 

 

A reszta artykułu gdzie? Nie pobiera się niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, trochę lipnie, miałem nadzieję, że jest szansa na pobranie całego artykułu.

 

 

No dobrze, a jest jakaś możliwość aby te artykuły były tagowanie automatycznie? Mam do tego zainstalowany dodatek który działa wszędzie ale nie taguje tematów które umieszczane są przez RSS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.