Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Jak naprawić personalizację profilu?


Raen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na problem z tą nieszczęsną personalizacją profilu jak wielu z tego co czytałem, ktoś tam odpisał żeby poszukać w css innych for ale coś mi nie idzie. Ktoś może rozwiązał ten problem? Dodam że używam domyślnego stylu lekko przerobionego dla własnych potrzeb. Mam kilka modyfikacji zainstalowanych ale żadna nie wpływa na tło profilu użytkownika. Uprawnienia mam ustawione dobrze bo mogę wybrać obrazek tła itd. jedynie mi go nie wyświetla... Proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy CHMOD folderu uploads, masz prawidłowo ustawiony?

I dalej, czy w ustawieniach grup, które mają mieć możliwość personalizacji Profilu, jest tak, jak na załączonym niżej obrazku?

 

post-13563-0-31796100-1445026925_thumb.p

 

 

Czy na lekko nie przerobionym, czyli na domyślnym stylu IP Board, wszystko działa jak należy? Najpierw wyklucz rzeczy najprostsze i najbardziej oczywiste. Potem dopiero, gmeraj w cssach innych... forów.

Edytowane przez semenedar
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wpływ na to może mieć to że jestem administratorem z id 1

 

Nie.

 

 

innym użytkownikom z tej grupy działa tylko nie mi

 

 

Innym Użytkownikom z JAKIEJ Grupy. Tej samej w której Ty jesteś, Admina?

 

 

Ustawienia są odpowiednie, innym użytkownikom z tej grupy działa

 

 

Wcześniej pisałeś że opcja, NIE DZIAŁA. Teraz dowiadujemy się że nie działa, ale tylko Tobie. Wyjasnij o co dokładnie chodzi, bo może się okazać że problem jest z Twoją przeglądarką, jej cache, a nie z Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak: personalizacja nie działa tylko u mnie, osoby które są ze mną w grupie normalnie bezproblemowo mogą zmieniać inne grupy też nie mają z tym problemu.

 

Sprawdziłem na dwóch przeglądarkach, chrumie i firefoxie i na obu nie działa, sprawdzałem na obrazku użytkownika któremu działało tak dla pewności

Edytowane przez Raen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie szukaj przyczyny w skrypcie. Logiczne jest, że z nim wszystko w porządku, skoro WSZYSCY mogą personalizować swój profil a Ty jeden, nie. Mogłeś też o tym wspomnieć na początku, po co te niepotrzebne wypracowania screeny i porady. Jedno mi się tylko nasuwa jeszcze, skoro masz uprawnienia admina, no to stwórz nowe konto (w ramach testu) korzystając z tych swoich przeglądarek i kompa na którym Ty nie możesz, umieść tego Użytkownika w Grupie, w której "mogą" i spróbuj wtedy spersonalizować Profil. Jeżeli to nic nie da, no to nie wiem, może ktoś inny Ci pomoże w uleczeniu problemu, który raczej nie dotyczy skryptu. Ewentualnie, odśwież jeszcze całość kombinacją klawiszy CTRL + F5 (gdy forum jest otwarte w przeglądarce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.