Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zapytanie SQL do tablicy shoutbox_shouts (insert)


Gość hahar
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Macsch15,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie jestem klientem IPB, lecz właściciel forum na silniku IPB, podał mi dane do bazy danych SQL, chcę aby dodatek do gry dodawał wiadomość na Shouta (połączony z bazą i wszystko mam już, tylko zapytanie zostało)

Próbowałem wykonać:

INSERT INTO shoutbox_shouts VALUES('', '%i', '%i',  '[color=#93f710]Hello and welcome[/color]', '%s', 'NULL');

%i to zmienne jakie mam, ale nawet sam wpis jak daje, z czasem unixowym itd to się nie wyświetla. Dodam, że jest to dodatek do gry. W phpmyadmin zapytanie także zwraca 0, czyli się nie wykonuje, jak powinno to wyglądać, aby dodało na czat wiadomość?

Nie potrafię ogarnąć tego. Tak jak pisałem, połączony już jestem, w PMA również nie wykonuje.
Dodatku nie mam jak pobrać, bo jest dla klientów, a admin forum obecnie ma urlop ;;p

Liczę na Waszą pomoc jak wyglądać powinno poprawnie zapytanie ;p
Pozdrawiam :)

Edytowane przez hahar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, z zapytaniem sobie wreszcie poradziłem. Teraz kolejny problem.
Wysyła do bazy to zapytanie, ale ani przyciskiem "Odśwież", ani "CTRL+R lub F5, nie wyświetla na czacie tekstu.
Dopiero gdy jakiś użytkownik napisze coś na czacie ;x
Da się jakoś to poprawić? :P

@@PS. Przepraszam za nowy post, ale starego się nie dało już edytować. :c Myślałem, że się zlepią oba :c

Edytowane przez hahar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Wpisy są zapisywane w pamięci podręcznej, po każdorazowym zapytaniu musisz odświeżać cache. Przykład takiej metody masz w pliku:

admin/applications_addon/other/shoutbox/sources/classes/library.php

	public function recacheShouts( $rebuild='', $updateCaches=true )
	{
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.