Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Styl indywidualny


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zlecilem wykonanie stylu pod IPS 4.2.7 ,zostal on wgrany przez wykonawce.

Nastepnie pojawily sie problemy z roznymi wtyczkami za ktore zaplacilem nie malo (80 dol) ktore nie dzialaja na tym stylu,sprawdzajac na domyslnym stylu IPS jest wszystko pieknie.

Pisalem do wykonawcy stylu o tych problemach,to stwierdzil ze to normalne.

Teraz mam pytanie jak z tego wybrnac,zebym wiedzial ze tak bedzie to zlecilbym tylko modyfikacje domyslnego IPS i tyle a tu czlowiek teraz nie wie czy jak kupi jakas wtyczke i zaplaci za nia nie malo czy bedzie ona wspolpracowac z obecnym stylem,mozna jakos temu zapobiec?

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogę stwierdzić że to nie jest normalne :kuzya_02:

wykonawca robi theme za każdym razem z domyślnego stylu od IPS więc coś schrzanił że nie działają,

a jako klient możesz domagać się poprawek, jeśli nie chcą poprawić to możesz zacząć myśleć o sposobie aby oddali tobie pieniądze

Amazing Game Website Templates for those who want to stand out from others.

Professional IPS Themes - Gaming Invision Community Themes, Forum Skins and Game UI Templates.

Forum Templates for Clans and Guilds, Web and Game Developers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amator75 (5684886)
 
dobry wieczor,wczesniej mielismy wtyczke stopke Advanced footer,teraz jak ja edytuje za chwile znika ze strony,powod jakis? 1 gru 2017 20:04
Rafał 
 
Hmm nie mam pojęcia stopka jest duzo zmieniona mozliwe ze modyfikacja nie pasuje do szablonu 1 gru 2017 20:21
I znika
amator75 (5684886)
 
troche dziwnie,nawet z tego wzgledu ze kupujac jakas aplikacje pod IPS,nie wiem czy bedzie dzialala,to nie dobrze 1 gru 2017 20:25
Rafał 
 
Tak juz jest z szablonami unikalnymi trzeba strasznie duzo kodu przerobic 1 gru 2017 20:26
A nie kazda modyfikacja jest przemyslana
amator75 (5684886)
 
i nie da sie z tym juz nic zrobic? chodzi o to ze np.chce zakupic jakas aplikacje ktora kosztuje 50 dolarow i nie wiem czy bedzie dzialac 1 gru 2017 20:31
Rafał 
 
Aplikacje będą dzialac wtyczki tak samo 1 gru 2017 20:32
Ale nie takie ktore wplywają na wyglad szablonu
Czyli np tak jak ta dodaje stopke

 

Nastepnie pozniej zakupilem nastepne wtyczki,ktore tez nie dzialaja lub sie resetuja.

Co do walczenia o pieniadze to watpie,chociaz maja chyba zarejestrowana usluge,musze sprawdzic-takie znane szablony robia.

Pytam tutaj bo jestem amatorem :)

Edytowane przez amator75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do znanych im daleko, szabloet to jeszcze amatorzy, min błędy świadczą o tym,

to theme ma się dostosować do reszty a nie na odwrót,

a jak z większą ilością dodatków jest problem tylko na ich stylu, to coś w nim w js jest źle zrobione

kupiłeś theme to żądaj supportu od nich

Amazing Game Website Templates for those who want to stand out from others.

Professional IPS Themes - Gaming Invision Community Themes, Forum Skins and Game UI Templates.

Forum Templates for Clans and Guilds, Web and Game Developers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, amator75 napisał:
amator75 (5684886)
 
dobry wieczor,wczesniej mielismy wtyczke stopke Advanced footer,teraz jak ja edytuje za chwile znika ze strony,powod jakis? 1 gru 2017 20:04
Rafał 
 
Hmm nie mam pojęcia stopka jest duzo zmieniona mozliwe ze modyfikacja nie pasuje do szablonu 1 gru 2017 20:21
I znika
amator75 (5684886)
 
troche dziwnie,nawet z tego wzgledu ze kupujac jakas aplikacje pod IPS,nie wiem czy bedzie dzialala,to nie dobrze 1 gru 2017 20:25
Rafał 
 
Tak juz jest z szablonami unikalnymi trzeba strasznie duzo kodu przerobic 1 gru 2017 20:26
A nie kazda modyfikacja jest przemyslana
amator75 (5684886)
 
i nie da sie z tym juz nic zrobic? chodzi o to ze np.chce zakupic jakas aplikacje ktora kosztuje 50 dolarow i nie wiem czy bedzie dzialac 1 gru 2017 20:31
Rafał 
 
Aplikacje będą dzialac wtyczki tak samo 1 gru 2017 20:32
Ale nie takie ktore wplywają na wyglad szablonu
Czyli np tak jak ta dodaje stopke

 

Nastepnie pozniej zakupilem nastepne wtyczki,ktore tez nie dzialaja lub sie resetuja.

Co do walczenia o pieniadze to watpie,chociaz maja chyba zarejestrowana usluge,musze sprawdzic-takie znane szablony robia.

Pytam tutaj bo jestem amatorem :)

 

Kłóć się o support. 

Co do wtyczek, uruchom je na domyślnym szablonie i powinny działać na nowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, amator75 napisał:

Co do walczenia o pieniadze to watpie,chociaz maja chyba zarejestrowana usluge

 

dostałeś chociaż rachunek lub fakturę za usługę?

Amazing Game Website Templates for those who want to stand out from others.

Professional IPS Themes - Gaming Invision Community Themes, Forum Skins and Game UI Templates.

Forum Templates for Clans and Guilds, Web and Game Developers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.