Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Generalne zebranie informacji o ipslink.pl


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Witam,

tym tematem chciałbym wszystko ułożyć by już nikt nie miał wątpliwości i mętliku w głowie, bo pewnie ostatnie zmiany i wszelkie roszady nieźle mogły namieszać :)

Postaram się opisać wszystko w krótkich punktach.

  • Serwis ipslink.pl powstał bla bla bla.. nie o tym teraz, jednak kiedyś powstał :)
  • Wokół niego skupione są następujące małe serwisy:

    [*] Prowadzę również większe projekty:

    • InvisionIze.pl - wortal niejako zintegrowany z forum, tj. na nim wyciągane są na pierwszy plan najważniejsze informacje, jednak na swoich stronach zawiera informacje nie publikowane na forum. Cały czas jest rozwijany, będą tam publikowane ważne informacje, ale również i takie 'podstawowe' o całym światku skupionym wokół tego skryptu. Zapraszam do częstych odwiedzin. O istotnych wpisach będę informować na forum.
    • BLOG.ipslink.pl - blog o ip.board ( czasowo niedostępny )
    • SUPPORT.ipslink.pl- serwis ticketów dla obecnych i przyszłych klientów

    [*] Oraz mój największy projekt:

    • forum.invisionize.pl - forum poświęcone skryptowi ip.board, skupiający wokół siebie pasjonatów tego skryptu i ludzi, którzy chcą uzyskać pomoc w korzystaniu z tego skryptu.

Jak widzicie jest tego trochę, jednak daję radę :D i myślę, że taki podział pozostanie już na stałe.

~~~

Teraz większość mojego wolnego czasu skupiam nad naszym forum i jego rozwojem. Powstała grupa tłumaczy, która zajmuje się tłumaczeniami modyfikacji dla Was.

W niedługim czasie chcę otworzyć dział Tłumaczeń, ale nie z tłumaczeniami ( sic ), które są już dostępne na naszym forum w tym dziale, ale z tłumaczeniem instrukcji i opisów modyfikacji dostępnych na anglojęzycznych stronach - czyli ni mniej ni więcej, a taki pomost dla osób, które mają problemy z j.angielskim.

W planach mam zamiar rozwinąć grupę Moderator, ale na razie nie widzę odpowiedniej osoby na to stanowisko. Wszystko przyjdzie z czasem.

~~~

Oczywiście stale będę rozwijał dział tutoriali, modyfikacji do pobrania, tłumaczył nowe modyfikacje oraz wiele innych działów oraz wdrażał nowe pomysły tak by każdy znalazł coś dla siebie.

Zdaję sobie sprawę, że poprzeczkę stawiam wysoko, ale mam nadzieję, że znajdą się osoby, które będą chciały mi pomóc, ponieważ są takimi samymi pasjonatami tego skryptu jak ja :)

~~~

Na koniec chciałbym napisać, że forum nie staje się żadną komerchą, niektórzy mogą tak pomyśleć widząc link do Strefy Klienta lub link w liście for do mojego serwisu support.ipslink.pl - myślę, że te dwa linki nie przeszkadzają Wam aż tak bardzo :) Pierwszy zawiera strefę dla ludzi, którzy kupili bądź kupią ode mnie jakieś pliki czy spolszczenia - tak bym mógł zarządzać tym w jednym miejscu, a także logować wszelkie pobrania. Drugi link - no cóż, nie samym chlebem człowiek żyje, oferta na support.ipslink.pl skierowana się do osób mogących zapłacić za czyjąś pracę.

Informuję - dostęp do forum był, jest i będzie darmowy. Wszystko co na nim się znajduje jest dostępne za darmo i takie pozostanie. Wyjątek stanowi oczywiście strefa klienta, ale to inny rozdział.

~~~

Także myślę, że dzięki temu tematowi teraz wszystko stało się jasne i nikt nie będzie już miał wątpliwości co do obranego kierunku rozwoju.

Traktuję forum jako priorytet we wszystkich projektach i chciałbym by tak pozostało.

Na koniec mam gorącą prośbę do każdego, kto w jakikolwiek sposób może pomóc w promocji naszego forum w Internecie, czy to na swoich stronach czy na innych, proszę jednak o tzw. 'nie spamowanie' tylko grzeczny link w jakimś miejscu bądź banner ( np. korzystając z naszego logo ( zobacz logo ). Za wszelką pomoc dziękuję!

Pozdrawiam,

DawPi

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć chyba 9 żyć jak kot, ale w jednym czasie bo jeden człowiek nie obsłuży tylu projektów na raz :)

Poza tym nie przewidujesz zestawu mniejszych buttonów, bo sam link zamieszczać na forum/stronie to łyso, a ten co podałeś to z kolei za wielki jest :) (wiem, że wybrzydzam xD).

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Pomyślimy, ale grafika to moja największa bolączka. Czekam na jakieś dobre duszyczki co spłodzą takie coś :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jeśli dobrze zrozumiałem godfathera to miał na myśli mniejsze grafiki niż nasze logo :)

Jakieś buttony, wlepki czy te takie userbary.. Cokolwiek w różnych rozmiarach :)

http://www.freetibet.pl/bannery/ <- to mi się podoba, duży wybór :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze mnie zrozumiałeś :)

Grafika przyciąga oko. Zamiast mieć gdzieś w sygnaturce link można dać userbara, od razu chętniej się zajrzy, jeśli jest dobry. Poza tym buttony w okolicach wymiaru 150x60, którym można na forum czy stronie umieścić, bo duże bannery (czy obecne logo) to wiadomo, że ciężko umieścić na stronie, nie zawsze mamy jak wygospodarować miejsce :)

Swoją drogą w logo też brakuje ostatniego szlifu, jakieś takie łyse jest :)

@net, robiłeś już tego typu prace? Bo na pewno wszyscy, jak i ja, chętnie by zobaczyli co potrafisz i jak dużo można wymagać.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.