Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Sponsoring/Współpraca


SquN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem administratorem forum bingbang.eu i wraz z przejściem na nowy hosting chcielibyśmy zmienić skrypt forum z phpBB by Przemo na IPB. o Tym skypcie słyszałem wiele dobrego.

Dlatego też szukam osoby,firmy,serwisu który zasponsorował nam taki skrypt. W zamian oczywiście reklama, pomoc jeżeli będziemy umieli.

Proszę o kontakt przez gg/forum/mail

GG 11626540

Mail [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Gexem'a spróbuj mybb. Jest dobry jako skrypt. Darmowy i wygodny! Styli znajdziesz sporo, także modów też nie mało. Polski support jest i dość dobry do tego.

Mybb przypomina trochę IPB i VB. Warto spróbować. Ale co do sponsora to nie rezygnuj! A nuż się trafi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie skwituję to jednoznacznie - żenada. Panowie, oczekujecie że znajdzie się sponsor na skrypt warty bagatela 430zł, rozumiem. Mając własną sieć wiem że niekiedy ciężko się utrzymać płacąc 400zł za serwery, ale bez przesady, wszystkie serwery macie sponsorowane, myślę że raz na jakiś czas warto wydać pieniążki, a nie iść na łatwiznę. :)

Rozumiem - jest sponsor to po co mam płacić, ale w tym momencie pokazujecie tak naprawdę ile warta jest administracja, liczył nie będę, ale myślę że 40 jest Was spokojnie, po 10zł każdy i macie skrypt. ;)

Wracając na ziemię, wątpię iż ktoś się znajdzie, wydatek niepewny to raz, a dwa nie wiem czy ja chciałbym zaufać komuś na zasadzie "masz licencje, ale ona jest na mnie". Lepiej wydać pieniążki, choć raz do roku niż być ciągle na czyjejś łasce, bo niedługo sponsorzy mogą się odwrócić i wtedy będzie buba - konkurencja przestanie istnieć.

już miałem darmowe. przemo,phpbb2,phpbb3 wszystkie są dziurawe i do .... . Wole mieć coś płatnego

Dla niektórych i IPB będzie dziurawe - od taka wiedza "webmastera". Co do bb3 to wcale takie dziurawe nie jest, kilka zabezpieczeń i się trzyma.

Edytowane przez Portek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie masz racje. ale licencje są na pół roku z tego co wiem. mamy sponsorowane pare serwerów, nie wszystkie kupiliśmy w sumie serwery 2 teraz ponad 500 zł... dlatego szukam sponsora

Przez pół roku masz możliwość pobierania aktualizacji za darmo, potem musisz zapłacić, ale nie jest to wymagane - licencja nadal jest ok.

PS. 500zł za dwa serwery? Nieźle. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uniq ponad 500-1000 dziennie

Z doświadczenia wiem że hostingi serwerów gier podania o sponsoring czytają dopiero od 1000 unikalnych odwiedzin forum dziennie przedstawionych za pomocą Google Analytics a Ty chcesz za średnio 500-1000 uniq cms za bagatela 430 zł Oo Toż to woła o pomstę do nieba...

Tak jak Portek napisał - zbiórka między administracją od każdego symboliczne 10 zł i upragnione IPB jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Wg mnie, grupa ludzi, która posiadając forum, w jakimś stopniu rozwinięte, a nie potrafiąca zebrać trochę ponad 400zł, nie może się liczyć w tematyce swojego forum w konkurencji z innymi forami.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu nie rozumiem skąd ten bulwers wujków "Dbora rada" z tego forum. Chłopak szuka sponsora, a nie opinii z Waszej strony czy go znajdzie czy nie. Każda forma inicjatywy moim zdaniem jest OK i za***iście pochwalam tego typu zachowania. Musicie mieć świadomość, że te 400 zł, za które zapewne Wasze rodziny żyją pół miesiąca, dla innych mogą być warte tyle co dobra kolacja z kobitką. Życzę powodzenia chłopakowi, jestem przekonany, że jeśli nie dziś, to w przyszłości sponsora znajdzie.

Not cool guy everyday... Photographer at any chance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Musicie mieć świadomość, że te 400 zł, za które zapewne Wasze rodziny żyją pół miesiąca,

Masz dziwną dolegliwość pisania w imieniu innych, ale nie swoim. Także ustalmy, że opisywałeś swoje doświadczenia. Od innych nunu. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.