Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

premium SMS, kilka pytań xD


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu pracuję nad nowym projektem, do którego będę chciał uruchomić usługę za którą będzie można płacić min. SMS'em.

Jaką firmę polecacie? Jest ich sporo, i tak naprawdę nie wiem co wybrać :) Słyszałem że niektóre firmy mają często problemy z bramką itp.

Czy ktoś może wie, w jaki sposób rozlicza się z taką firmą...? Wiem ile otrzymam za sms'a wartego 1.22zł, chodzi mi raczej o wypłatę zgromadzonych środków.

Trzeba wystawiać firmie jakieś faktury, rachunki itp? Czy po prostu mamy możliwość wypłacenia pieniędzy w każdej chwili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na DotPay ładnie jest to opisane:

Regulamin Usług Premium - jest to regulamin dla klientów Dotpay, czyli dla osób i podmiotów, które się w Dotpay rejestrują i zakładają usługi Premium; określa precyzyjnie wymogi, jakie musi spełniać strona/serwis internetowy, na której wykorzystywane są usługi Premium, dostarczane przez system Dotpay.

Link do regulaminu:

http://www.dotpay.pl/files/dotpay_regulamin_uslug_premium_pl.pdf

Regulamin Usług i Serwisów SMS - jest to regulamin przeznaczony dla osób (posiadaczy telefonów komórkowych), które korzystają z serwisów Premium SMS, udostępnionych w serwisach internetowych klientów Dotpay.

Link do regulaminu:

http://www.dotpay.pl/Informacje/Regulaminy_serwisu_Dotpay/Regulamin_serwisow_sms

Jest jeszcze kilka innych ograniczeń :) Pamietaj czytać regulaminy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.