Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

2 750 000 jest moje .....


DawPi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

... prawie!

AnnaDudaGarciaAbogado

Calle de Gravina 20 , 28004 Madryt , Hiszpania

[email protected]

Po pierwsze musze prosic o zaufanie w niniejszej sprawie..Ze wzgledu na forme proponowanej tranzakcji email ten powinien byc trzymany w tajemnicy.Niezaleznie od tego iz sprawa ta moze budzic wiele obaw , zapewniam, ze wszystko dobrze sie skonczy.

Pozwole sobie zaczac od przedstawienia mojej osoby. Normalna reakcja jest zaskoczenie w zwiazku z otrzymaniem tego emaila, jako ze nie bylo wczesniejszej wymiany korespondecji pomiedzy nami. Nazywam sie Anna Duda Garcia, adwokat zmarlego Pana Jana Grzegorza Majewskiego.

Powodem, dla ktorego pisze jest prosba o pomoc w zabezpieczeniu funduszow zostawionych przez mojego zmarlego klienta, a mianowicie uniknieciu ich konfiskacji przez Bank , w ktorym suma szacowana na 2 750 000 ( DWA MILIONY SIEDEMSET PIECDZIECIAT TYSIECY EURO) byla zdepozytowana przez mojego klienta przed jego smiercia.

Bank kontaktowal sie ze mna w celu przedstawienia krewnego mojego klienta lub tez fundusze zostana przeslane do sejfu Banku. Jak dotad wszystkie moje proby znalezienia krewnego skonczyly sie niepowodzeniem. W zwiazku z tym kontaktuje sie z Panem/Pania. Wszystko o co prosze to zgoda na przedstawienie Pana/Pani Banku jako krewnego zmarlego klienta i udostepnienie Pani/Pana konta na przeslanie funduszy.

Wszystkie dokumentu potwierdzajace relacje jako krewnego mojego klienta zostana przeze mnie przygotowane. Potrzebuje tylko szczerej wspolpracy, ktora pozwoli nam w pomyslnym zakonczeniu tejze transakcji.

Chcialabym zwrocic tu uwage iz chce przeznaczyc 20% funduszow na cele charytatywne, gdzie pozostale 80% zostanie podzielone pol na pol pomiedzy nas. Ta propozycja nie wiaze sie z zadnym ryzykiem. Moja pozycja jako adwokata zmarlego klienta zapewni pomyslne zakonczenie sprawy. Jezeli jest Pan/pani zainteresowana prosze o kontakt email:[email protected]. Po nawiazaniu kontaktu bede w stanie przedstawic dokumenty jak i dostarczyc wiecej detail , ktore pomoga w lepszym zrozumieniu calej sprawy.

Transakcja zostanie przeprowadzona z odniesieniem do regulacji prawnych, ktore beda chronic Panska/Pani osobe . Jednakze jezeli ta propozycja w pewien sposob obraza Pana/pania moralnie prosze o przyjecie moich przeprosin.

Jezeli jest Pan/Pani zainteresowana prosze o natychmiastowy kontakt w celu dalszych wyjasnien.

Z powazaniem,

Anna Duda Garcia

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.