Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Ikonki w menu


Kamros.pro

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Kamros.pro napisał:

Witam

Czy ktoś wie jak dodać ikonki w menu i skąd je ściągnąć? (żeby od razu były z przezroczystym tłem i odpowiednich rozmiarów). Chodzi mi o taki efekt jak na screenie.

Pozdrawiam

screen2.png

http://pecetowicz.pl/ips4-jak-dodac-ikony-font-awesome-icons-do-menu-glownego-t74586/

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, manius1988 napisał:

Dzięki. Zrobiłem tak jak w poradniku i ogólnie działa, tylko praktycznie wszystkie ikonki są takie same. Jak mógłbym podmienić te ikonki na inne, tak żeby każde menu miało inną wybraną przeze mnie ikonkę.

 

Edit: Patrzę że np kalendarz ma Unicode: f073 ustawione w custom.css (tak jak podaje strona font awesome, ale i tak wyświetlane są te trzy kreseczki.

screen3.png

Edytowane przez Kamros.pro
dodane screenu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już udało mi się to zrobić, zapomniałem że nie spolszczyły się wszystkie nazwy, wystarczyło ustawić takie same nazwy jak zostały określone w pliku custom.css i wszystko wyświetla się prawidłowo. Mogłem się tego wcześniej domyślić.

Temat można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.