Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

problem z tłumaczeniem


hoth

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurzało mnie już tłumaczenie konkurencji. Wgrałem Waszą wersję językową, ale mam problem. Po wgraniu, zniknęły mi opisy działów, pozmieniały się trochę nazwy działów - gdzie ja musiałem osobiście utworzyć na początku tworzenia forum. Czy da radę jakoś to naprawić, czy musze bawić się w przenoszenie kopiuj-wklej z starego tłumaczenia do ACP z nowym tłumaczeniem?

Jeszcze 1 problem, te Wasze tłumaczenie nie pokazuje mi pluginów do jakiej wtyczki należy dane tłumaczenie... wyświetla się przy wszystkich pluginach: WTYCZKA: brak.

Edytowane przez hoth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy konkurencji nie znika, jest po staremu.

Jeszcze dodam taki screen: http://imgur.com/a/kb8FX

Przy dwóch działających polskich tłumaczeniach.

Może powinienem wyłączyć w ACP konkurencyjną wersję językową i wgrać Waszą dopiero?

Edytowane przez hoth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, insp napisał:

Jeśli chodzi o te frazy które wskazałeś, nie ma ich w naszym tłumaczeniu, zapewne pochodzą z jakiejś modyfikacji. Trzeba by było dodać je jeszcze raz.

No dobra pluginy pluginami ale chodzi mi juz konkretnie o opisy działów... Edytowałem poprzedni post, może on jeszcze rozjaśni Ci umysł i pomoże Nam to w wyjaśnieniu zagadki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.