Jump to content
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×
 • entries
  112
 • comments
  116
 • views
  148,123

Rozwiane Wątpliwości


Jurij

3,911 views

Czułe powitania.

 

Kiedy w 1989 roku generał Kiszczak zaczął dzielić Polaków na frakcje i obozy występujące pod różnymi sztandarami tzw. prawicy i lewicy - większość obywateli wierzyła jednak głęboko, że tzw. demokratyczny rząd mimo swoich wad chce dla nich dobrze. I każdy nowy podatek, każda nowa restrykcja, każda nowa reforma jest dla ich dobra.

 

Kiedy dzisiaj, po 30 latach, czytamy wiadomości, że kierowca Antoniego Macierewicza (tego samego, który 30 lat temu nie wykonał uchwały lustracyjnej) nie miał uprawnień do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi i spowodował wypadek - możemy złapać się za głowę i z drwiną uśmiechnąć.

 

Kiedy dzisiaj, po 30 latach, czytamy wiadomość, że zagorzała przeciwniczka energii odnawialnych Monika Morawiecka (kuzynka premiera Morawieckiego) została prezesem państwowej spółki PGE Baltica i od teraz będzie odpowiedzialna za rozwój energii odnawialnej i budowę wiatraków na Bałtyku - może ogarnąć nas pusty śmiech i smutna kontemplacja, że rząd faktycznie realizuje program "rodzina na swoim".

 

Kiedy dzisiaj, po 30 latach, dowiadujemy się, że minister spraw zagranicznych dowiaduje się z radia, że od trzech godzin na wniosek amerykanów organizuje konferencję bliskowschodnią za Twoje pieniądze (i pieniądze wszystkich podatników) z której notabene nie mamy żadnych korzyści i na skutek czego pogarszają się nasze stosunki z USA, Izraelem i Iranem przeciwko któremu zorganizowana była owa konferencja, (choć minister twierdzi że ta konferencja z Iranem  nie miała nic wspólnego ) - mamy pewność, że rządzą nami zwyczajni, regularni debile.

 

Kiedy dzisiaj, po 30 latach, orientujesz się, że ceny w Polsce są takie same, a niekiedy wyższe niż na zachodzie, za to pensje kilkukrotnie niższe, a podatki dobijają magicznych 90% i co chwila wprowadzane są nowe, a kraje afrykańskie mogą pochwalić się lepszymi wskaźnikami - ogarnia cię wściekłość...

 

Lecz kiedy dzisiaj, po 30 latach od tzw. odzyskania "wolności" dowiadujesz się, że rządząca partia ukradła z Polskiego Czerwonego Krzyża ponad 1,2 miliona złotych i 46 ton darów dla najbiedniejszych i potrzebujących celem finansowania swojej partii o jakże szyderczej nazwie "Prawo i Sprawiedliwość"...

 

Premie.jpg.a91a1892371004a8382622f439f22a6f.jpg

 

Nie powinieneś mieć wątpliwości, że to zwykli bandyci i nikt, absolutnie nikt o zdrowych zmysłach nie powinien mieć do nich grama zaufania. Powiedzmy sobie jasno - to jest wróg. I tego wroga trzeba jak najszybciej zwalczyć. Każdy kto od tej pory zagłosuje na tych ludzi pod szyldami PO, PiS, PSL, SLD i całej reszty Petru, Biedroniów i Palikotów działa na szkodę Polski i Polaków.

 

Wystarczy tego Kiszczakowego cyrku, pora zlikwidować małpy.

 

Jurij

 • Like 1

2 Comments


Recommended Comments

Wszystko prawda :(  tylko w mediach już trąbią o kolejnym rozdawnictwie i socjalach więc pewnie i świnie i koryto się nie zmieni bo jak coś dają "za darmo..."

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.