Hosting dHosting.pl - 10% rabat! :-)

Jurij

Moderator
 • Zawartość

  4523
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  269

Ostatnia wygrana Jurij w Rankingu w dniu 6 Marzec

Jurij posiada najczęściej lubianą zawartość!

3 obserwujących

O Jurij

 • Urodziny 25.02.1984

Kontakt

 • Gadu Gadu
  1793684
 • Skype
  gen.jurij

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Kraków

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.4.8
 • Forum
  sony.yt

Ostatnie wizyty

15467 wyświetleń profilu
 1. A w dziale testowym tego forum testowałeś czy Twój problem również występuje? 1. Jeśli tak to problem jest globalny i dotyczy każdego forum IPB 4.X. Wtedy tylko support ratuje. 2. Jeśli nie, ale masz starszą wersję forum - aktualizuj. Do tego tak czy siak aktywna licencja będzie Ci potrzebna. 3. Jeśli nie i masz tą samą wersję forum, to wyłącz wszystkie dodatki i testuj na oryginalnym skinie (domyślnym od IPS).
 2. Jeśli żaden dodatek nie powoduje konfliktu, to nie jest to problem wywołany przez użytkownika nieprawidłowym użytkowaniem forum / nieudanymi modyfikacjami etc. tylko jest to błąd wynikający z winy producenta gdyż jak wszystkim dobrze wiadomo najnowsza beta IPS 4.X jest dziurawa jak ser szwajcarski, a nowe błędy mnożą się jak problemy w każdym socjalistycznym kraju. Więc nie oczekuj proszę, że ktoś Ci tutaj natychmiastowo napisze łatkę dla Twojego forum, skoro... 1. Producent IPS zaleca załatwianie takich spraw poprzez wysłanie ticketu. 2. Właśnie po to narzędzia przebudowy i inne zostały usunięte z ACP, żeby użytkownicy nie maskowali problemów tylko natychmiastowo kontaktowali się z supportem. 3. Właśnie po to, żeby producent mógł zdiagnozować problem i załatać go dla wszystkich, a nie tylko dla Ciebie. Już byś dawno napisał ten ticket i najprawdopodobniej dostałbyś już jakąś odpowiedź. A nie to poczekajmy, może ktoś coś?
 3. Support IPS. Opisz problem, wyślij ticket, sprawdzą, naprawią, wydadzą kolejną wersję forum z poprawionymi błędami Tak to teraz działa.
 4. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 5. Temat został otwarty.
 6. Wyślij poprzez zgłoszenie poprawną nazwę tematu. Do tego czasu zostaje zamknięty.
 7. @malyak Kombinujesz jak koń pod górę. 1. Jeśli masz nulleda, to nie zabezpieczysz go przed kolejnymi atakami. 2. Jeśli masz oryginał, to procedury postępowania po ataku były wielokrotnie pisane. Zmieniasz hasła do bazy, ftp, acp, skanujesz FTP pod kątem złośliwych plików i kodu (programem WinMerge np. porównujesz zawartość oryginalnej paczki IPB z twojej wersji + tego co masz na ftp), aktualizujesz forum do najnowszej wersji + wszystkie łatki, skanujesz swój komputer w poszukiwaniu zagrożeń ( to samo robią inni admini). To są podstawy... Serio poczytaj bo temat był poruszany wielokrotnie.
 8. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 9. Jak nie znajdziesz w ACP ustawień (w tym Ci nie pomogę bo nie mam wersji IPB 4.X ) to zawsze pozostaje to:
 10. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 11. Napisz ticket do supportu, sprawdzą to od środka i naprawią
 12. Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu. Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.
 13. Ty tak serio teraz?
 14. No pokazuje Ci wszystko, albo zawartość, której nie przeczytałeś jeszcze. Czego tu nie rozumieć? Tylko zauważyłem, że to się nie odświeża automatycznie po dokonaniu zmiany, musisz odświeżyć stronę i dopiero pokażą się albo wszystkie ostatnio dodane treści na forum albo tylko te których nie przeczytałeś.