Jump to content

Hosting dHosting.pl - 1015% rabat! Zwiększamy rabat!

Spolszczenie aplikacji Members Shop 2.0.2 1.2


5 Screenshots

About This File

Spolszczenie aplikacji Members Shop 2.0.2 autora TheJackal84. W razie jakichkolwiek błędów zapraszam do komentowania spolszczenia.
Plik zawiera tłumaczenie w formacie xml. Przed wgraniem spolszczenia do archiwum należy zmienić jego nazwę na lang.xml i wrzucić do pliku tar aplikacji w folderze data\... (korzystając z np. 7-zip). Następne należy zainstalować ponownie aplikację korzystając z opcji Wyślij nową wersję.


What's New in Version 1.2   See changelog

Released

- kilka drobnych poprawek w tłumaczeniu

- zmieniono tłumaczenie Zaloguj się, aby kupić przedmiot na Zaloguj się, aby kupić (poprzednie nie mieściło się w tabelce - dzięki @DejaVu24)

image.png

  • Like 4

User Feedback

Recommended Comments

  • Manager

Trochę pracy widać było. Dzięki! :)

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Nie ukrywam, że kilka dobrych godzin spędziłem przy pracy nad spolszczeniem - przed dodaniem pliku wprowadziłem dodatkowo kilka zmian i wykonałem ostatnie testy.

Aplikacja jest rozbudowana, więc  sporo pojawia się wierszy do tłumaczenia. Całość tworzona na podglądzie na żywo, tak aby uniknąć błędów w wyrażeniach i dostarczyć jak najlepsze tłumaczenie.

 

Oczywiście tłumaczenie nie jest bez wad i zawsze może znaleźć się jakiś "byk". Jeśli takowy wykryję od razu zrobię aktualizację.

 

 

PS: To nie ostatnie takie tłumaczenie, mam jeszcze kilka aplikacji na oku, które będę potrzebować na swoim serwisie. Więc jak tylko trafią w moje ręce to z pewnością otrzymacie polską wersję.

Edited by Gangst3r
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.