Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Spolszczenie aplikacji Members Shop 2.0.2 1.2


5 zrzutów ekranu

Informacje o pliku

Spolszczenie aplikacji Members Shop 2.0.2 autora TheJackal84. W razie jakichkolwiek błędów zapraszam do komentowania spolszczenia.
Plik zawiera tłumaczenie w formacie xml. Przed wgraniem spolszczenia do archiwum należy zmienić jego nazwę na lang.xml i wrzucić do pliku tar aplikacji w folderze data\... (korzystając z np. 7-zip). Następne należy zainstalować ponownie aplikację korzystając z opcji Wyślij nową wersję.


Co nowego w wersji 1.2   Zobacz listę zmian

Dodano

- kilka drobnych poprawek w tłumaczeniu

- zmieniono tłumaczenie Zaloguj się, aby kupić przedmiot na Zaloguj się, aby kupić (poprzednie nie mieściło się w tabelce - dzięki @DejaVu24)

image.png

  • Lubię to 4

Opinie użytkowników

Rekomendowane komentarze

Nie ukrywam, że kilka dobrych godzin spędziłem przy pracy nad spolszczeniem - przed dodaniem pliku wprowadziłem dodatkowo kilka zmian i wykonałem ostatnie testy.

Aplikacja jest rozbudowana, więc  sporo pojawia się wierszy do tłumaczenia. Całość tworzona na podglądzie na żywo, tak aby uniknąć błędów w wyrażeniach i dostarczyć jak najlepsze tłumaczenie.

 

Oczywiście tłumaczenie nie jest bez wad i zawsze może znaleźć się jakiś "byk". Jeśli takowy wykryję od razu zrobię aktualizację.

 

 

PS: To nie ostatnie takie tłumaczenie, mam jeszcze kilka aplikacji na oku, które będę potrzebować na swoim serwisie. Więc jak tylko trafią w moje ręce to z pewnością otrzymacie polską wersję.

Edytowane przez Gangst3r
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.