Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Gangst3r

Użytkownik
 • Content Count

  349
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Gangst3r last won the day on March 23

Gangst3r had the most liked content!

Community Reputation

82 Dobra

About Gangst3r

 • Birthday 06/06/1966

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.4.3
 • Forum
  xboxarcade.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Version 1.0.0

  4 downloads

  Spolszczenie aplikacji Trophies & Medals autora fosters. W razie jakichkolwiek błędów zapraszam do komentowania spolszczenia.Plik zawiera tłumaczenie w formacie xml. Przed wgraniem spolszczenia do archiwum należy zmienić jego nazwę na lang.xml i wrzucić do folderu data\... Następne należy zainstalować ponownie aplikację korzystając z opcji Wyślij nową wersję.

  Free

 2. Spolszczenie aplikacji Trophies & Medals 2.0.7.2 Zobacz plik Spolszczenie aplikacji Trophies & Medals autora fosters. W razie jakichkolwiek błędów zapraszam do komentowania spolszczenia.Plik zawiera tłumaczenie w formacie xml. Przed wgraniem spolszczenia do archiwum należy zmienić jego nazwę na lang.xml i wrzucić do folderu data\... Następne należy zainstalować ponownie aplikację korzystając z opcji Wyślij nową wersję. Dodający Gangst3r Dodano 23.03.2020 Kategoria Spolszczenia modyfikacji Wspierana wersja IP.Board 4.4.10 Stopień spolszczenia 100%  
 3. Version 1.0.1

  4 downloads

  Spolszczenie aplikacji Chatbox FREE 4.0.7 autora onlyME. W razie jakichkolwiek błędów zapraszam do komentowania spolszczenia. Plik zawiera tłumaczenie w formacie xml. Przed wgraniem spolszczenia do archiwum należy zmienić jego nazwę na lang.xml i wrzucić do aplikacji w folderze data\... Następne należy zainstalować ponownie aplikację korzystając z opcji Wyślij nową wersję.

  Free

 4. Chatbox FREE 4.0.7 - Spolszczene Zobacz plik Spolszczenie aplikacji Chatbox FREE 4.0.7 autora onlyME. W razie jakichkolwiek błędów zapraszam do komentowania spolszczenia. Plik zawiera tłumaczenie w formacie xml. Przed wgraniem spolszczenia do archiwum należy zmienić jego nazwę na lang.xml i wrzucić do aplikacji w folderze data\... Następne należy zainstalować ponownie aplikację korzystając z opcji Wyślij nową wersję. Dodający Gangst3r Dodano 22.03.2020 Kategoria Spolszczenia modyfikacji Wspierana wersja IP.Board 4.4.10 Stopień spolszczenia 96-99%  
 5. Po przejażdżkach po kilku dostawcach hostingowych postanowiłem wrócić z powrotem na linuxpl.com. zakres świadczonych usług w stosunku do ceny jest moim zdaniem bdb oraz na wielki plus zaliczam support, który np. kulał na ionic. A dziś wyszli z ciekawą inicjatywą dla mniejszych firm. Nie wiem jak u innych dostawców usług w tym zakresie, ale trzeba przyznać, że firma linuxpl.com postanowiła zrobić coś w związku aktualnie panującą pandemią koronawirusa. Poniżej cytat: "Przejdźmy przez to razem Jak hosting może pomóc w dobie pandemii? Z powodu koronawirusa kilka branż nagle znalazło się w bardzo trudnej sytuacji, z dnia na dzień tracąc płynność i przychody. Rozumiemy, jak poważna jest ta sytuacja, zwłaszcza dla najmniejszych firm.Jeśli zatem działasz w jednej z poniższych branż:- hotele, restauracje, bary- przewóz osób- beauty (fryzjer, kosmetyczka, wizażystka, solarium itp.)i w tym momencie, z powodu pandemii, nie jesteś w stanie zapłacić bieżącej faktury za odnowienie hostingu - daj znać. Odblokujemy Twoje konto hostingowe na 30 dni, a potem wspólnie zastanowimy się, co dalej.Odblokowanie konta dotyczy usług własnych hostingu współdzielonego, nie dotyczy usług świadczonych w oparciu o zewnętrznych dostawców (domeny, certyfikaty itp.). Akcję prowadzimy tak długo, jak będzie to koniecznie i jak długo będziemy w stanie. Wierzymy, że nasi klienci są najlepsi na świecie i będą korzystać z tej możliwości w rzeczywiście uzasadnionych przypadkach. Zdjęcie blokady nie wymaga przedstawiania żadnych dokumentów, wystarczy Twoje oświadczenie przesłane mailem do Biura Obsługi Klienta wraz ze wskazaniem loginu konta, którego nie jesteś w stanie obecnie opłacić.Wszyscy mamy nadzieję, że sytuacja szybko wróci do normy."
 6. @DawPi szukałem wczoraj tego linku i nie znalazłem... To tyczyło się wersji 4.1-4.2 możliwe że w 4.4 już to zmieniło, bo sporo osób narzekali na brak możliwości, która była dostępna w wersji 3.4.x. Obecnie nie mogę tego zmienić bo mam klucz przypisany do subdomeny. Przy Upgrade właściwej strony przypisze klucz do domeny. To wszystko dopiero jak posklejam w całość portal przy użyciu aplikacji Pages. Póki co walczę z tymi szablonami, bo jeden działa, a reszta nie.. jak nie będzie dalej to wychodziło to zgłoszę się w forum zleceń
 7. @DejaVu24 Dzięki, jak dojdę do ładu, a powoli nabieram wprawy w całe to Pages to z pewnością skorzystam z tego dodatku
 8. Super sprawdzę te ustawienia i wprowadzę je w życie dopiero na właściwym forum. Już myślałem że nie ma takiej opcji, bo wygrzebałem posty na forum IPS-u i jasno pisali że nie da rady że względu na problemy z indeksowaniem linków przez Google czy coś takiego. Ostatni post był z połowy 2019, więc od tamtej pory mogło się coś zmienić. Dzięki za odpowiedź.
 9. Jest możliwość ustawienia tak, aby Pages wyświetlane było na głównej domenie, natomiast forum w subdomenie. Domena.pl - Pages, forum.domena.pl - Forums. Czy jednak obie aplikacje muszą być w jednej domenie z tym, że ta druga będzie przeniesiona do folderu i efekcie będzie wyglądało to tak: domena.pl - Pages | domena.pl/Forum -, Forums.
 10. Nigdy wcześniej nie miałem okazji pracować na tego typu aplikacjach, bo do tej pory korzystałem tylko forum. Dlatego pierwszy kontakt wypada kiepsko, ale jestem dobrej myśli, bo widziałem na innych stronach co można zrobić przy użyciu aplikacji. Dzięki za odpowiedź i porady.
 11. Ustawiałem ta opcję, ale aplikacja jest mało intuicyjna i trzeba się trochę bawić z ustawieniami, żeby dojść do zamierzonego celu. Na spokojnie do tego siądę i zrobię od początku, skoro już zakupiłem licencje to trzeba to jakoś doprowadzić do ładu. Aktualnie jednej opcji mi brakuje, czyli spidera zdjęć z nagłówkami informacyjnymi. Fajnie gdyby pojawiła się taka opcja w panelu drag&stop ustawiony pod wybrane wiadomości albo z użyciem WYSIWYG lub rekordów z danej kategorii.
 12. Jestem świeżo po zakupie licencji IPS Pages. Wczoraj dokupiłem dwa dodatki do tej aplikacji Legend Blocks oraz Pages SuperBlocks. Baza danych została dodana z Wordpress'a przy użyciu konwertera IPS-u. W bazie miałem 6 kategorii oraz prawie 600 wpisów. Czy do każdej kategorii w Pages muszę dodawać nową bazę danych? Jak jest z importem wpisów z jednej kategorii do drugiej ponieważ nie widziałem tego w ustawieniach Pages. Przykładowo wyciągnięcie kategorii z jednej grupy i dodanie jej do nowej, gdyż jedyną możliwością aktualnie jest przypisanie kategorii w obrębie jednej grupy. Czy Pages daje taką możliwość? W przypadku gdy nie jest możliwe to tworzę z osobna bazę danych dla każdej z kategorii? Potem zabawa z ustawianiem szablonów dla wybranych bloków oraz stron in przypisanych. Mam nadzieję że to w miarę jasno opisałem.
 13. Nie zważając na treść głównie zależy mi na połączeniu systemu nagród, punktów i sklepu pomiędzy portal <-> forum bez płacenia za zlecenia integracji, bo oficjalnych nie ma. A potem szukać pomocy "nowhere", bo mało kto pomoże w sprawie działania wtyczki na zamówienie. Moim zdaniem lepiej mieć wszystko w jednym miejscu niż w kilku. Z tego powodu chce wypróbować Pages. Jeśli nie zda egzaminu to zostanę przy obecnej konfiguracji.
 14. Integracja Wordpress z IPB to koszt 75$ + 50$ za każdy kolejny rok, mowa o Wordpress SSO, bo IPBWI testowałem i nie działa poprawnie... Zresztą autor sobie odpuścił dalsze aktualizację, więc został w zasadzie jeden plugin. Pomimo, że go nie testowałem to WP IPSConnect od Marchera kosztował w owym czasie jakieś 30$ jednorazowo. Pomijając fakt integracji... Wordpress kiedyś był ciekawym CMS, teraz jest przekombinowany, sporo się zmieniło od przejścia na wersję 4.x z 3.x. Sprawę ratują wtyczki, których nie brakuje, ale z resztą to już... biednie. Co z tego, że odpicujesz stronę inwestując w płatne wtyczki skoro Wordpress jest raz na miesiąc lub częściej aktualizowany i zazwyczaj jakaś po kolejnej takiej akcji ma problemy z działaniem lub nie jest update'owana na dłuższy czas. Zaplecze, czyli menu użytkowników lub jakiekolwiek inne funkcje złożone z ustawieniami kont nie istnieją - nie biorę pod uwagę BuddyPress, bo nie aktualizowałem go długi czas, lecz ten prócz prostych zakładek nie pozwalał nic więcej. Wordpress jest ciekawą i rozbudowaną alternatywą, ale mnie zależy głównie na kompletnej integracji forum - portal, co żaden plugin SSO uniemożliwia. Portal służyłby bardziej do podawania kilka newsów na dzień. Mnie interesowałoby płynne przejście z e strony portalu do forum i/lub klubów, użytkowników lub ostatniej aktywności czego Wordpress w połączeniu z IPB nigdy mi nie zapewni. Choć nie twierdzę, że sam Wordpress jest zły, niemniej jednak aktualizując forum oraz jego szatę graficzną chciałbym wnieść coś nowego do strony.
 15. Zgadza się, ale pisząc forum miałem na myśli jedną z podstawowych aplikacji, która zalicza się do tych najbardziej istotnych. I tu zniknęły wszelkie wątpliwości... Języki takie jak HTML i CSS są mi znane w podstawach. Posiłkując się wybranymi generatorami online można nie tylko ułatwić sobie pracę, ale także je przyspieszyć. Tak więc tutaj nie widzę przeszkód. Tak więc zabieram się za tworzenie strony z użyciem Pages jako portalu. Na tym etapie na pewno pojawią się jakieś pytania, ale to już wyodrębnię w osobnych wątkach. Dziękuję za krótka i sprecyzowaną odpowiedź.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.