Jump to content

Georgeon

Member
 • Posts

  226
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Georgeon

 1. Czyli razem wydasz ok. 450 zł zamiast ok. 760 zł kupując na stronie IPS.
 2. Sprzedam licencję IPS Cena: 360zł Aktywna na 6 miesięcy. Transfer na koszt kupującego. Płatność przelewem lub paypal. Mogę wystawić aukcję na allegro. Kontakt: prywatna wiadomość tu na forum.
 3. @Hakuna nie wiem o co chodzi. W jakim katalogu administracji?
 4. Właśnie nic w ustawieniach ACP nie znalazłem. Myślałem że może jakaś wtyczka jest do tego. W ipb 3 nie było z tym problemów. Wychodzi na to że od wersji 4 popsuli to. Właściwie grupa podrzędna jest tylko widoczna dla administratora w acp a każdy użytkownik może być widoczny tylko w jednej grupie na forum dla wszystkich. Natomiast grupę podstawową można ustawić tylko jedną.
 5. Witam Trochę mnie tu nie było ale do rzeczy Jak zrobić aby użytkownicy którzy mają ustawioną grupę podrzędną byli widoczni w tej grupie. To znaczy jakiś użytkownik ma grupę główną Admin i grupę podrzędną Moderator. Przy wyszukiwaniu użytkowników z grupy Moderator nie jest widoczny w tej grupie. Jest widoczny tylko w grupie głównej. W IPB 3 nie było takich problemów. Ktoś coś wie?
 6. Witajcie. Chciałbym się Was zapytać jak najlepiej zaktualizować IP.Calendar? Wystarczy pobrać aplikacje i nadpisać pliki? Żeby pobrać IP.Calendar z ips muszę odnowić licencję? Mam wygasłą i nie mogę tego znaleźć.
 7. DawPi, o to mi chodziło. Nie jest idealnie, ale można ładnie usuwać masowo po filtrach.
 8. Jeśli dobrze zrozumiałem to opisujesz użycie standardowej opcji ACP->>Użytkownicy i pojedyncze usuwanie? Problem w tym, że chciałbym usunąć dobrych kilka tyś. kont, a to zajęło by mi ręcznie coś koło tygodnia. Mam wiele kont oczekujących, czyli nie potwierdzonych linkiem aktywacyjnym z maila. Jest możliwość usunięcia wszystkich od razu, bez pojedynczego usuwania każdego z osobna ? Nie widzę tam również opcji przefiltrowania wszystkich userów z 0 postów i usunięcia ich. Nawet po mailu szukanie wyświetla np. kilkadziesiąt stron wyników i muszę usuwać każdą stronę z osobna masowym zaznaczaniem. Jest możliwość usprawnienia tego?
 9. Witajcie. Znacie jakieś mody, hooki do masowego usuwania profili z forum? Chciałbym masowo usunąć profile np. bez postów, lub które nie logowały się od danego czasu. Jest na to jakieś rozwiązanie?
 10. Prizmo w ustawieniach jest tego dużo. Na pewno nie ma tej opcji, zmiany wielkości. Wiele zakładek, chyba wrzucanie wszystkich nie ma sensu. Myślałem, że można to zmienić w szablonie, ktoś już to robił i podpowie. Sam nie mogę znaleźć nic takiego. Jak nie wiecie to trudno. Jurij wiem, ale jakoś nie mam ochoty bawić się w aktualizację ipb, skinu itp. skoro na 3.2.3 działa bez zarzutów i jest wszystko co potrzeba. Jak wyjdzie ipb4 to może odnowię licencję Ktoś testował może, czy działa nowe sb na wersji IPB 3.2.3?
 11. @JamLasica, nie mogę tego znaleźć, a może nie ma tego w tej wersji. Posiadam Shoutbox 1.2.6. Wyższe z tego co widzę nie są kompatybilne z IPB 3.2.3? Jakieś inne opcje?
 12. Witam. Jak mogę zmienić standardową wysokość ShoutBoxa? Gdzie tego szukać? Wiem, że można go samemu rozciągnąć po najechaniu na krawędź i przesunięciu. Ale chciałbym aby standardowo dla wszystkich był większy. Dzięki.
 13. Witajcie. Wiecie może, jak w widoku tematu w profilu pod avatarem i pozostałymi informacjami ustawić wyświetlanie daty rejestracji? Czyli coś w stylu Dołączył: Data. Jest do tego jakiś hook może?
 14. Muszę wrócić do tego tematu. Ktoś jest w stanie napisać jak technicznie to można wykonać?
 15. To chyba nie jest optymalne wyjście. Jeśli jest kilkaset tyś. postów na forum, i przy każdym otwarciu tematu będzie takie sprawdzanie, to jest pewnie generowałoby spore obciążenie. Nie ma nic prostszego?
 16. Witam. Zastanawiam się jak edytować podstawowy kod html wybranego tematu na forum. Otóż chciałbym w wybranym temacie na forum wstawić banner, pod tytułem, w widoku tematu. Jak się za to zabrać? W sql raczej nie zmienię tego?
 17. Tego właśnie szukałem wcześniejszy twój post poprostu źle zrozumiałem, niedziela jest i człowiek taki 'rozkojarzony'. Dzięki, można temat zamknąć.
 18. Tak myślałem, że będę musiał grzebać w stylach. Jednak chciałbym to zrobić w ostateczności. Nie ma innej opcji w ustawieniach forum? Tak mi się kojarzy, że jest, tylko nie wiem dokładnie gdzie.
 19. Zmieniłem nic to nie dało, niestety. Ta opcja zablokowała tylko możliwość wejścia w 'Wyświetl pełną listę' przy aktywnych użytkownikach. Jednak chciałbym ze strony głównej forum wyrzucić to (przykład z tego forum): 95 aktywnych użytkowników (w ciągu ostatnich 30 minut)14 użytkowników, 81 gości, 0 anonimowych (Wyświetl pełną listę) Georgeon, Bing, Google, Yandex, Patryk1011, JamLasica, 360, 9xx, Portek, Mdx91, otlet, linkojad, MarijuanaTHC, matiyarosz, Macsch15, barthav, ania07 W całości.
 20. Jak mogę wyłączyć listę, oraz liczbę użytkowników online?
 21. Witam. Poszukuję modyfikacji, dzięki której w przy poście za którego autor otrzymał ostrzeżenie pojawiała się też informacja o nadanym ostrzeżeniu. Mam nadzieję, że da się to zrozumieć Proszę o pomoc.
 22. Najważniejsza kwestia to czy zrobiłeś przekierowania (301) wszystkich linków, odpowiednio do tych samych tematów. Po przejściu na IPB struktura wszystkich linków się zmienia, dlatego trzeba zadbać aby ze starych linków przekierowanie prowadziło do tych samych treści ze zmienionym linkiem. Jeśli nie to oczywiste że spadłeś. Bo zapewne IPB wypluwa ci ze starych linków błąd 404 ( not found).
 23. Trzymaj się z dala od home. Taka dobra rada. Inną kwestią jest, że oczywiście nie ma nielimitowanych transferów, to tylko "chłyt" marketingowy. Hostingi, i tak po przekroczeniu pewnych limitów, mimo, iż jest nielimitowany wrzyrzuci cię pod byle pretekstem, albo tak ograniczy przepustowość łączą że sam odejdziesz
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.