Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Dementor

Użytkownik
 • Content Count

  119
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Dementor

 1. Przeglądałem kiedyś ten temat, ale zapomniałem o nim, Dzięki - wszystko działa tak jak chciałem. Temat można zamknąć.
 2. Ok, ustawiłem to i tło sobie zmieniłem, teraz wygląda tak: Powyższe ustawienie jest ustawieniem na sztywno czyli kolor ramki #940000 i tło ustawiłem na #000000 - wszystkie odpowiedzi będą tak wyglądały. A gdybym chciał aby grupa Jr Admin miała też kolorową ramkę ale w kolorze własnej rangi czyli pomarańczowym to gdzie muszę dodać wartość css aby podświetlone odpowiedzi użytkownków tej grupy miały pomarańczową ramkę?
 3. A który szablon/y czy w CSS muszę szukać?
 4. Nie mogę edytować, więc nowy post. Teraz zobaczyłem, że to nie problem z ramką podświetlonej odpowiedzi tylko brak tej ramki w każdej odpowiedzi, jak widać nawet tutaj wokół mojego posta jest szara ramka i tak samo mam na domyślnym białym stylu, każdy post użytkowników jest w szarej ramce natomiast w stylu deflection nie ma nikt takiej ramki, odpowiedzi użytkowników mają tylko belkę niebiesko-szarą, moje odpowiedzi mają czerwony kolor tej belki. Trzeba więc zmienić układ widoku odpowiedzi aby zamiast wyróżnionej belki była ramka, wiecie gdzie tego szukać ?
 5. Kolr na czerwony zmieniłem tylko na style deflection w edycji kolorystyki stylu, Jak zmienie tło podświetlonej odpowiedzi to zmieniają się tylko napisy na taki kolor ( napisano 13 sierpień ) poniżej mój kod ze stylu deflection: /* HIGHLIGHTED REPLIES */ .ipsComment_highlighted.ipsBox:not(.ipsBox_transparent):not(.ipsModerated):not(.ipsComment_selected):not(.ipsComment_popular ), .ipsComment_highlighted:not(.ipsBox_transparent):not(.ipsModerated):not(.ipsComment_selected):not(.ipsComment_popular ) .ipsAreaBackground_reset { background-color: {theme="post_highlight"}; } .ipsComment_highlighted .cPost_contentWrap .ipsForm, .ipsComment_highlighted:not(.ipsBox_transparent):not(.ipsModerated):not(.ipsComment_selected):not(.ipsComment_popular ) .cPost_contentWrap .ipsForm .ipsAreaBackground_reset { background-color: {theme="area_background_reset"}; } .ipsComment_highlighted:not(.ipsBox_transparent):not(.ipsModerated):not(.ipsComment_selected):not(.ipsComment_popular ) { background-color: {theme="post_highlight"}; border: 1px solid {theme="post_highlight_border"}; box-shadow: 0px 2px 10px {hextorgb="post_highlight_border" opacity="0.4"}; } .ipsComment_highlighted.ipsComment:not( .ipsModerated ) .ipsComment_header { background-color: {hextorgb="post_highlight_border" opacity="0.1"}; border-top: 0; }
 6. Różnica jest taka jak widać w pierwszym poście, na białym tle w stylu default jest ładne obramowanie natomiast w stylu deflection nie ma tego obramowania tylko belka jest podświetlona na kolor czerwony ( taki sobie wybrałem ) . Ja bym chciał aby taka ramka była w stylu deflection i myślałem, że w stylach są inne wartości wpisane i wystarczy podmienić treść css i będzie jak na stylu default, jednak wchodząc w comments.css a obu stylach mam ten kod i już nie wiem co należałoby zmienić aby ta ramka pojawiła się zamiast belki w stylu deflection.
 7. Dzięki, jednak w obu stylach mam taką samą treść tego pliku css a jednak wyświetla się zupełnie inaczej, czyli co innego musi to powodować.
 8. Witam, chciałbym aby ramka podświetlonej odpowiedzi na stylu Deflection wyglądała tak samo jak na normalnym stylu domyślnym obecnie wygląda tak: chciałbym skopiować zawartość z szablonu stylu domyślnego i wkleić do deflection, nie wiem tylko który szablon za to odpowiada. Pomożecie?
 9. Sam musisz to stworzyć. Jeśli chcesz mieć tak jak na screenie to każda kolumna to jest osobna grupa, np. pierwsza kolumna to Administracja, druga kolumna to Moderacja itd. W kolumnie administrator wpisujesz coś takiego: Oczywiście możesz je pokolorować
 10. @DawPi Dzięki za wysiłek, odpuszczam.
 11. Sprawdź czy w swoim stylu nie masz możliwości dodać kilku kolumn html. Wejdź z style i szablony -> wybierasz twój styl -> klikasz edytuj ( taka ikona kredki ) -> przechodzisz na zakładkę "Mega Footer " lub "Footer" i tam masz różne kolumny, w które wpisujesz co chcesz i masz efekt taki jak na screenie. No chyba, że używasz oryginalnego stylu lub takiego, w którym się nie zmienia stopki to musisz się pobawić w szablonie.
 12. Lubię wiedzieć jakie boty indeksują mi stronę i czy indeksuja. Gdyby to nie był wielki problem i dałbyś radę dowiedzieć się jak zrobić to aby w widgecie było to samo co jest w rozwijanej liście to super.
 13. Widget pokazuje takie boty jak: bingbot, yandexbot, chrome, google, użytkowników i gości to dlaczego nie pokazuje wszystkich botów czy nawet gości, dopiero po wciśnięciu zobacz pełną listę.
 14. A wiesz czy można a jeśli tak to jak to zrobić aby w widgecie pokazywało też boty?
 15. Witam, na stronie głównej mam widget " Kto jest online? " i tam wyświetla mi, że jest 2 użytkowników i 4 gości: A jak wejdę w ( zobacz pełną listę) to wyświetla mi, że mam 111 użytkowników razem z gośćmi Jak to zrobić aby wyświetlało wszystkich w widgecie? W jego edycji jest tylko taka opcja: Edytuj ustawienia bloku Wyświetlać na wszystkich urządzeniach?
 16. Cześć, mam najnowszą wersję IPS 4.4.4 jednak od kiedy przeszedłem z wersji IPB 3 na IPS 4 moderatorom przeszkadza nowy edytor postów, czy można jakoś zainstalować wersje edytora postów z IPB 3 lub zmodyfikować obecną tak aby po kliknięciu nie wyskakiwały okienka aby wprowadzić jakieś wartości w tagu code ?
 17. Tak mam włączone: ok napiszę i zobaczymy co oni na to.
 18. Wymiary Gifa to 162x160 px a jak widać na drugim screenie w pierwszym poście mam ustawione 200 px, więc to nie blokuje. W profilach nie mam opcji: " Zezwalać na importowanie adresów URL" , mam tylko to: Tak jak pisałem w drugim poście " Połowicznie problem rozwiązany, nie można dodawać obrazka w formacie gif z dysku twardego ale z url wchodzi. " Tak tylko gify importowane z dysku twardego z url działają.
 19. Ok, dzięki za info. Spokojnie sprawnie posługuje się ps5 i gimpem. Można zamknąć.
 20. Pamiętam jak tragicznie muliło to forum po przejściu na bete, nie wszystkie aplikacje działają na IPS 4.4. Nie jestem pewien czy mój styl będzie kompatybilny na IPS 4.4. Poczekam jeszcze aż więcej aplikacji będzie kompatybilnych. NAPRAWDĘ SUPER, że tak się wszyscy udzielacie w temacie o problemach z importem gifa, szkoda tylko że na temat IPS 4.4. A najlepsze, że nawet osoby które nie mają IPS 4.4 Wszystko zawyżyłem, wagę i rozmiary aby spokojnie gif miał zapas i nic go nie ograniczało, mogę dodać gifa z url ,ale Nie mogę go wrzucić z dysku komputera, wyskakuje komunikat taki jak w pierwszym poście.
 21. Spolszczyłem sobie, te grafiki to w paint, photoshop, gimp mam robić?
 22. na pierwszym screenie jest pokazane, że chcę dodać gif z dysku ( nie ma go jeszcze na serwerze ) i wyskakuje na ostatnim screenie pokazuje, że chce dodać gif z serwera i to był błąd, wrzuciłem obrazek na hosting zdjęć i dodało go bez błędu. wersja IPS 4.3.6 - na chwilę obecną nie planuje przesiadki na IPS 4.4 - tym bardziej na wersje Beta, tragicznie chodzi i brak aplikacji. Połowicznie problem rozwiązany, nie można dodawać obrazka w formacie gif z dysku twardego ale z url wchodzi.
 23. Hej, nie mogę wgrać obrazka gif jako avatar, gdy próbuję to zrobić wyskakuje komunikat: Jak chcę wgrać z linku ( folder uploads ) http://darksiders.pl/uploads/Darkm.gif Ustawienia mam takie:
 24. a SKĄD pobrać grafike do Nagród i Medali i jak to spolszczyłeś?
 25. Cześć, znalazłem takie aplikacje : https://invisioncommunity.com/files/file/8429-trophies-and-medals/ https://invisioncommunity.com/files/file/7940-iawards/ Obie są zaawansowane, którą macie i polecacie ? Cze są tam wbudowane ikony medali i trofeum ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.