Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Dementor

Użytkownik
 • Content Count

  103
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Dementor

 1. Tak mam włączone: ok napiszę i zobaczymy co oni na to.
 2. Wymiary Gifa to 162x160 px a jak widać na drugim screenie w pierwszym poście mam ustawione 200 px, więc to nie blokuje. W profilach nie mam opcji: " Zezwalać na importowanie adresów URL" , mam tylko to: Tak jak pisałem w drugim poście " Połowicznie problem rozwiązany, nie można dodawać obrazka w formacie gif z dysku twardego ale z url wchodzi. " Tak tylko gify importowane z dysku twardego z url działają.
 3. Ok, dzięki za info. Spokojnie sprawnie posługuje się ps5 i gimpem. Można zamknąć.
 4. Pamiętam jak tragicznie muliło to forum po przejściu na bete, nie wszystkie aplikacje działają na IPS 4.4. Nie jestem pewien czy mój styl będzie kompatybilny na IPS 4.4. Poczekam jeszcze aż więcej aplikacji będzie kompatybilnych. NAPRAWDĘ SUPER, że tak się wszyscy udzielacie w temacie o problemach z importem gifa, szkoda tylko że na temat IPS 4.4. A najlepsze, że nawet osoby które nie mają IPS 4.4 Wszystko zawyżyłem, wagę i rozmiary aby spokojnie gif miał zapas i nic go nie ograniczało, mogę dodać gifa z url ,ale Nie mogę go wrzucić z dysku komputera, wyskakuje komunikat taki jak w pierwszym poście.
 5. Spolszczyłem sobie, te grafiki to w paint, photoshop, gimp mam robić?
 6. na pierwszym screenie jest pokazane, że chcę dodać gif z dysku ( nie ma go jeszcze na serwerze ) i wyskakuje na ostatnim screenie pokazuje, że chce dodać gif z serwera i to był błąd, wrzuciłem obrazek na hosting zdjęć i dodało go bez błędu. wersja IPS 4.3.6 - na chwilę obecną nie planuje przesiadki na IPS 4.4 - tym bardziej na wersje Beta, tragicznie chodzi i brak aplikacji. Połowicznie problem rozwiązany, nie można dodawać obrazka w formacie gif z dysku twardego ale z url wchodzi.
 7. Hej, nie mogę wgrać obrazka gif jako avatar, gdy próbuję to zrobić wyskakuje komunikat: Jak chcę wgrać z linku ( folder uploads ) http://darksiders.pl/uploads/Darkm.gif Ustawienia mam takie:
 8. a SKĄD pobrać grafike do Nagród i Medali i jak to spolszczyłeś?
 9. Cześć, znalazłem takie aplikacje : https://invisioncommunity.com/files/file/8429-trophies-and-medals/ https://invisioncommunity.com/files/file/7940-iawards/ Obie są zaawansowane, którą macie i polecacie ? Cze są tam wbudowane ikony medali i trofeum ?
 10. W chatbox w rozwijanym menu mam emotikony a zjeżdżając na sam dół tego menu z emotami mam odnośniki do tych gifów, które były w starym chatbox na starej wersji forum , jak usunąć te odnośniki.
 11. Ok, to jak usunąć odnośniki do tych emotek z chatboxa?
 12. http://darksiders.pl/index.php?/topic/409796-avatar-gif/ http://darksiders.pl/index.php?/chatbox/ - wypowiedzi komety, gify nie działają Dziwne, obrazek gif działa ale emotikona gif nie, avatara gif też nie mogę wgrać.
 13. Witam, od aktualizacji do IPS 4.3.6 nie działają mi obrazki gif w postach, w chatbox i nie można wgrać avatara w tym formacie. Jakieś sugestie? Widziałem, ze po aktualizacji do IPS 4.4 też tutaj nie działały gify, DawPi jak to ogarnąłeś? https://forum.invisionize.pl/topic/52659-ips-news-welcome-to-invision-community-44/?tab=comments#comment-304408
 14. Przeinstalowałem Chatbox 3.1.3 , chciałem też przeinstalować Pages Category Images 2.0.0, więc najpierw musiałem ją usunąć, ale wysypała mi masę błędów, na szczęście samo przeinstalowanie Chatbox 3.1.3 pomogło, dzięki.
 15. Chodzi o ten wysuwany panel na stronie głównej? Dam screena jak będę na kompie.
 16. Witajcie, mam zainstalowaną aplikację Chatbox 3.1.3 , widoczna jest dla wszystkich i wszystko skonfigurowane ale nie wyświetla się na stronie głównej ani nie ma zakładki żadnej. W zarządzaniu blokami też nie ma tej aplikacji, macie jakieś pomysły?
 17. Dokładnie ta wtyczka powodowała problemy, już wszystko jest dobrze . Temat do zamknięcia.
 18. Przekonwertowało bazę i jest wszystko, użytkownicy, działy, posty i ustawienia. Ustawiłem już prawie wszystko, mam tylko problem, ponieważ po aktywowaniu w Optymalizacja wyszukiwania opcji przyjazne adresy URL nie wyświetlało mi tematów a po wyłączeniu tej opcji mam teraz widok posta po prawej stronie a po lewej ciemny obszar, na domyslnym stylu jest niby cała treść ale z lewej strony wyskakuje jakiś błąd. http://darksiders.pl/index.php?app=forums&module=forums&controller=topic&id=274312
 19. Ok , robię - baza się konwertuje na utf8. Dam znać jak poszło.
 20. Tak dodałem ponownie i jest ok, zainstalowane, ale nie ma nic z mojego starego forum zniknęły wszystkie grupy, użytkownicy, działy posty jest gołe forum jakbym zaczynał od nowa http://darksiders.pl/ Tu jest napisane, że powinno wszystko być: https://invisioncommunity.com/4guides/welcome/install-and-upgrade-r259/#ipb3toips4
 21. Cześć, wcześniej aktualizowałem forum do wersji 3.4.9 a teraz chciałem do najnowszej i przy sprawdzaniu " System Check " wyskakuje mi że nie mam ustawionych praw do plików, jakie chmody mam ustawić? Zrobiłem wszystko jak w tym temacie:
 22. Na FTP -cache/lang znalazłem tylko plik core_public_register.php w którym edytowałem słowo " Część Wymagana" jednak po nadpisaniu pliku nic się nie zmieniło, spróbuje jeszcze przez bazę danych, ale zacząłem szukać w google gdzie się edytuje pole "skąd" i trafiłem na ten temat: https://forum.invisionize.pl/topic/7980-pole-skąd-obowiązkowe/ Przypomniałem sobie o ustawieniach w zakładce użytkownicy- własne pola . Wszystkie pytania były w "Zarządzanie własnym polem profilu" edytowałem je i wszystko jest ok, pozostałe pytania rejestracyjne były "Pytanie i Odpowiedź rejestracyjna" - edytowałem i jest z polskimi znakami. Więc temat zamknięty. Dzięki wszystkim.
 23. Wyeksportowałem tą tabele i szukałem fraz przez natepad++ i nic nie znalazło. Jakiś inny pomysł?
 24. To spolszczenie zainstalowałem jako pierwsze i niestety nie spolszczyło wszystkiego, nie moglem znaleźć do mojej wersji, więc pobrałem z konkurencyjnego dla tego forum i wszystko mi spolszczyło i usunęło krzaki ze stylu, buttonów, acp ustawień. Wszystko oprócz tego co w pierwszym poście. Wiem, że problem leży w rożnym kodowaniu bazy, choć niby wszystko jest w bazie w utf8 i tylko 3 wtyczki były w kodowaniu latin1_swedish_ci. Tak chce zostawić krzaki w starych postach, nie mam sił z tym walczyć, 3 razy w ciągu 8 lat przenosiłem tą stronę i wszystko zawsze było ok. Teraz musiałem przejść na inny serwer, na którym musiałem przejść na ostatnią wspieraną przez ipb3 wersję php czyli 5.6 i tu są problemy. Tak, wiem że 2 screeny są z pola profilu, 1 z etapu rejestracji i jeden o braku uprawnień, wiem że edytuje się je z poziomu acp, ale ponownie pytam GDZIE? Gdzie szukać tych fraz?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.