Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Dementor

Użytkownik
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Dementor last won the day on August 12

Dementor had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.4.x
 • Forum
  darksiders.pl

Recent Profile Visitors

2232 profile views
 1. Sam musisz to stworzyć. Jeśli chcesz mieć tak jak na screenie to każda kolumna to jest osobna grupa, np. pierwsza kolumna to Administracja, druga kolumna to Moderacja itd. W kolumnie administrator wpisujesz coś takiego: Oczywiście możesz je pokolorować
 2. @DawPi Dzięki za wysiłek, odpuszczam.
 3. Sprawdź czy w swoim stylu nie masz możliwości dodać kilku kolumn html. Wejdź z style i szablony -> wybierasz twój styl -> klikasz edytuj ( taka ikona kredki ) -> przechodzisz na zakładkę "Mega Footer " lub "Footer" i tam masz różne kolumny, w które wpisujesz co chcesz i masz efekt taki jak na screenie. No chyba, że używasz oryginalnego stylu lub takiego, w którym się nie zmienia stopki to musisz się pobawić w szablonie.
 4. Lubię wiedzieć jakie boty indeksują mi stronę i czy indeksuja. Gdyby to nie był wielki problem i dałbyś radę dowiedzieć się jak zrobić to aby w widgecie było to samo co jest w rozwijanej liście to super.
 5. Widget pokazuje takie boty jak: bingbot, yandexbot, chrome, google, użytkowników i gości to dlaczego nie pokazuje wszystkich botów czy nawet gości, dopiero po wciśnięciu zobacz pełną listę.
 6. A wiesz czy można a jeśli tak to jak to zrobić aby w widgecie pokazywało też boty?
 7. Witam, na stronie głównej mam widget " Kto jest online? " i tam wyświetla mi, że jest 2 użytkowników i 4 gości: A jak wejdę w ( zobacz pełną listę) to wyświetla mi, że mam 111 użytkowników razem z gośćmi Jak to zrobić aby wyświetlało wszystkich w widgecie? W jego edycji jest tylko taka opcja: Edytuj ustawienia bloku Wyświetlać na wszystkich urządzeniach?
 8. Cześć, mam najnowszą wersję IPS 4.4.4 jednak od kiedy przeszedłem z wersji IPB 3 na IPS 4 moderatorom przeszkadza nowy edytor postów, czy można jakoś zainstalować wersje edytora postów z IPB 3 lub zmodyfikować obecną tak aby po kliknięciu nie wyskakiwały okienka aby wprowadzić jakieś wartości w tagu code ?
 9. Tak mam włączone: ok napiszę i zobaczymy co oni na to.
 10. Wymiary Gifa to 162x160 px a jak widać na drugim screenie w pierwszym poście mam ustawione 200 px, więc to nie blokuje. W profilach nie mam opcji: " Zezwalać na importowanie adresów URL" , mam tylko to: Tak jak pisałem w drugim poście " Połowicznie problem rozwiązany, nie można dodawać obrazka w formacie gif z dysku twardego ale z url wchodzi. " Tak tylko gify importowane z dysku twardego z url działają.
 11. Ok, dzięki za info. Spokojnie sprawnie posługuje się ps5 i gimpem. Można zamknąć.
 12. Pamiętam jak tragicznie muliło to forum po przejściu na bete, nie wszystkie aplikacje działają na IPS 4.4. Nie jestem pewien czy mój styl będzie kompatybilny na IPS 4.4. Poczekam jeszcze aż więcej aplikacji będzie kompatybilnych. NAPRAWDĘ SUPER, że tak się wszyscy udzielacie w temacie o problemach z importem gifa, szkoda tylko że na temat IPS 4.4. A najlepsze, że nawet osoby które nie mają IPS 4.4 Wszystko zawyżyłem, wagę i rozmiary aby spokojnie gif miał zapas i nic go nie ograniczało, mogę dodać gifa z url ,ale Nie mogę go wrzucić z dysku komputera, wyskakuje komunikat taki jak w pierwszym poście.
 13. Spolszczyłem sobie, te grafiki to w paint, photoshop, gimp mam robić?
 14. na pierwszym screenie jest pokazane, że chcę dodać gif z dysku ( nie ma go jeszcze na serwerze ) i wyskakuje na ostatnim screenie pokazuje, że chce dodać gif z serwera i to był błąd, wrzuciłem obrazek na hosting zdjęć i dodało go bez błędu. wersja IPS 4.3.6 - na chwilę obecną nie planuje przesiadki na IPS 4.4 - tym bardziej na wersje Beta, tragicznie chodzi i brak aplikacji. Połowicznie problem rozwiązany, nie można dodawać obrazka w formacie gif z dysku twardego ale z url wchodzi.
 15. Hej, nie mogę wgrać obrazka gif jako avatar, gdy próbuję to zrobić wyskakuje komunikat: Jak chcę wgrać z linku ( folder uploads ) http://darksiders.pl/uploads/Darkm.gif Ustawienia mam takie:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.