Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Dementor

Użytkownik
 • Content Count

  104
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

-3 Zła

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.4.x
 • Forum
  darksiders.pl

Recent Profile Visitors

2193 profile views
 1. Cześć, mam najnowszą wersję IPS 4.4.4 jednak od kiedy przeszedłem z wersji IPB 3 na IPS 4 moderatorom przeszkadza nowy edytor postów, czy można jakoś zainstalować wersje edytora postów z IPB 3 lub zmodyfikować obecną tak aby po kliknięciu nie wyskakiwały okienka aby wprowadzić jakieś wartości w tagu code ?
 2. Tak mam włączone: ok napiszę i zobaczymy co oni na to.
 3. Wymiary Gifa to 162x160 px a jak widać na drugim screenie w pierwszym poście mam ustawione 200 px, więc to nie blokuje. W profilach nie mam opcji: " Zezwalać na importowanie adresów URL" , mam tylko to: Tak jak pisałem w drugim poście " Połowicznie problem rozwiązany, nie można dodawać obrazka w formacie gif z dysku twardego ale z url wchodzi. " Tak tylko gify importowane z dysku twardego z url działają.
 4. Ok, dzięki za info. Spokojnie sprawnie posługuje się ps5 i gimpem. Można zamknąć.
 5. Pamiętam jak tragicznie muliło to forum po przejściu na bete, nie wszystkie aplikacje działają na IPS 4.4. Nie jestem pewien czy mój styl będzie kompatybilny na IPS 4.4. Poczekam jeszcze aż więcej aplikacji będzie kompatybilnych. NAPRAWDĘ SUPER, że tak się wszyscy udzielacie w temacie o problemach z importem gifa, szkoda tylko że na temat IPS 4.4. A najlepsze, że nawet osoby które nie mają IPS 4.4 Wszystko zawyżyłem, wagę i rozmiary aby spokojnie gif miał zapas i nic go nie ograniczało, mogę dodać gifa z url ,ale Nie mogę go wrzucić z dysku komputera, wyskakuje komunikat taki jak w pierwszym poście.
 6. Spolszczyłem sobie, te grafiki to w paint, photoshop, gimp mam robić?
 7. na pierwszym screenie jest pokazane, że chcę dodać gif z dysku ( nie ma go jeszcze na serwerze ) i wyskakuje na ostatnim screenie pokazuje, że chce dodać gif z serwera i to był błąd, wrzuciłem obrazek na hosting zdjęć i dodało go bez błędu. wersja IPS 4.3.6 - na chwilę obecną nie planuje przesiadki na IPS 4.4 - tym bardziej na wersje Beta, tragicznie chodzi i brak aplikacji. Połowicznie problem rozwiązany, nie można dodawać obrazka w formacie gif z dysku twardego ale z url wchodzi.
 8. Hej, nie mogę wgrać obrazka gif jako avatar, gdy próbuję to zrobić wyskakuje komunikat: Jak chcę wgrać z linku ( folder uploads ) http://darksiders.pl/uploads/Darkm.gif Ustawienia mam takie:
 9. a SKĄD pobrać grafike do Nagród i Medali i jak to spolszczyłeś?
 10. Cześć, znalazłem takie aplikacje : https://invisioncommunity.com/files/file/8429-trophies-and-medals/ https://invisioncommunity.com/files/file/7940-iawards/ Obie są zaawansowane, którą macie i polecacie ? Cze są tam wbudowane ikony medali i trofeum ?
 11. W chatbox w rozwijanym menu mam emotikony a zjeżdżając na sam dół tego menu z emotami mam odnośniki do tych gifów, które były w starym chatbox na starej wersji forum , jak usunąć te odnośniki.
 12. Ok, to jak usunąć odnośniki do tych emotek z chatboxa?
 13. http://darksiders.pl/index.php?/topic/409796-avatar-gif/ http://darksiders.pl/index.php?/chatbox/ - wypowiedzi komety, gify nie działają Dziwne, obrazek gif działa ale emotikona gif nie, avatara gif też nie mogę wgrać.
 14. Witam, od aktualizacji do IPS 4.3.6 nie działają mi obrazki gif w postach, w chatbox i nie można wgrać avatara w tym formacie. Jakieś sugestie? Widziałem, ze po aktualizacji do IPS 4.4 też tutaj nie działały gify, DawPi jak to ogarnąłeś? https://forum.invisionize.pl/topic/52659-ips-news-welcome-to-invision-community-44/?tab=comments#comment-304408
 15. Przeinstalowałem Chatbox 3.1.3 , chciałem też przeinstalować Pages Category Images 2.0.0, więc najpierw musiałem ją usunąć, ale wysypała mi masę błędów, na szczęście samo przeinstalowanie Chatbox 3.1.3 pomogło, dzięki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.