Jump to content

Dementor

Member
 • Posts

  134
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Dementor last won the day on August 12 2019

Dementor had the most liked content!

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.4.x
 • Forum
  darksiders.pl

Recent Profile Visitors

2,686 profile views

Dementor's Achievements

 1. Tak po usunięciu kilkuset tematów /postów oraz usunięciu z bazy starych tabel z IPB 3.2, które zajmowały 1,6 GB jest dobrze. Myślisz że konwersja zmniejszy wagę tabel i poprawi się komunikacja w bazie? Boję się żeby się nic nie wykrzaczyło.
 2. Panel Administracyjny -> System -> Publikowanie zawartości -> Główne -> Dodawanie odpowiedzi
 3. Screen to wiem, ale jak ten dokładny rozmiar ustawić. Czy to ten sam co ostatnio, czy jeszcze jakieś inne filtrowanie mam włączyć?
 4. Zostawić wszystko co potrzebne do działania forum. Wiem, że można oczyścić : ibf_content_cache_posts, ibf_core_share_links_log, ibf_shoutbox_shouts Jakieś jeszcze tabele przychodzą wam do głowy?
 5. Po usunięciu tabel ze starym prefiksem i ponownej optymalizacji baza zmniejszyła się o 1,6 GB. Nie widzę negatywnych efektów tych akcji, więc jest ok. Podpowiedzcie tylko na przyszłość jakie tabele można czyścić bez uszczerbku dla strony.
 6. Właśnie nie byłem pewien czy mogę bezkarnie skasować te tabele ze złym prefixem, więc zostawiłem jedne i drugie, ponieważ nie chciałem uszkodzić bazy a później bawić się w przywracanie lub importowanie tabel. @DawPi Jak Ty sądzisz, które tabele można usunąć bezpiecznie.
 7. Zrobiło się tak po aktualizacji z ipb 3.2 do Invision Community wersja 4.4.4
 8. Hej, Mam 76038 użytkowników i ponad 400 000 postów ( usunąłem kilkaset starych) a moja baza danych waży prawie 5 GB, optymalizuje ją ale nie przynosi to spektakularnych efektów. Podpowiedzcie proszę jakie tabele można oczyścić bez utraty znaczących danych i szkody dla forum. Dzięki z góry.
 9. Na forum nikt nie ma możliwości używania HTML. Na pewno chcieli dodać screeny i opisy, być może robili to metodą wklej i kodowanie nie pasowało i parsowanie, dowiem się i napisze.
 10. Ale to co z tego, że silnik nie jest aktualny. Takie coś nie powinno mieć miejsca skoro wcześniej było ok to nadal powinno być. Rok temu miałem wersję 3.2.3 a wtedy IPS wydał wersję 4.2 i takie cuda się nie działy. Rozumiem, że nie wiadomo jak to naprawić i jedyną słuszną drogą jest odnowienie licencji i aktualizacja do najnowszej wersji a gdy nadal będą problemy to zgłosić to do IPS?
 11. Wersja forum to IPS 4.4.4 Jak wstawić, jakiś haker ? Pliki mam z IPSu aktualizowane ostatni raz w czerwcu lub lipcu i w lipcu wygasła licencja, więc forum nie aktualizowane do najnowszej wersji. Jak to naprawić?
 12. Witam, dwóch użytkowników zgłosiło mi, że czasem gdy próbują wstawić nowy temat pojawia im się błąd, poniżej log z tej chwili: BACKTRACE Obaj zgłaszający należą do tej samej grupy, ktoś wie gdzie leży przyczyna błędu i jak to rozwiązać?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.