Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

slu12345

Użytkownik
 • Content Count

  144
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

slu12345 last won the day on April 7

slu12345 had the most liked content!

Community Reputation

0 Neutralna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. a w GSC pokazuje mi ilość kliknięć w danym dniu, i to są już realni użytkownicy ?
 2. ale ile online siedzi w przeciągu 30min nie da się ustalić bo zlicza też boty?
 3. Witam, mam pytanie klikając na forum w zakładkę użytkownicy online to pokazuje przeważnie użytkowników przeważnie z botami? da się jakoś sprawdzić jakie użytkowników bez botów? w panelu admina też pokazuje użytkowników z razem z botami? i czy w google search console ilość kliknięć w danym dniu też jest naliczana z botami? czy to już realni użytkownicy ?
 4. Nazwa wyświetlana, która będzie używana podczas tworzenia konta - Poproś użytkownika o podanie nazwy wyświetlanej to zaznaczyłem dobrze ?
 5. dziwne bo na firefoxie nie musze potwierdzać adresu email a na chrome już tak jak loguje się za pomocą facebooka
 6. Witam mam pytanie, gdy ktoś loguje się poprzez facebooka na moim forum to musi wpisać adres email i go potwierdzić, a chciałbym zmienić tak jak jest na innym forum że ktoś się loguje poprzez facebooka i wpisuje tylko nazwe wyświetlaną na forum, gdzie to można konkretnie zmienić ?
 7. za jakiś czas się odezwę w tej sprawie
 8. Sprzedam 3 fora kulturystyczneforum.pl motoryzacyjneforum.pl budowlane-forum.pl Licencje legalne, nie mam czasu na ich rozwój, więcej info na prv
 9. usunełem wszystko w core_responsive.css i wszystko działa
 10. może być przyczyną tego że ten szablon używam już na innym forum? jeden szablon jest do jednego forum? czy jak w końcu ?
 11. Problem jest taki że nie mogę się zalogować przez telefon nie ma po prostu przycisków, gdzie może leżeć problem na innym forum z tym samym szablonem wszystko działa? szablon jest do jednego forum tylko i dla tego tak? nie wiem co już robić
 12. włączyłem i nadal nie działa
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.