Jump to content

slu12345

Member
 • Posts

  431
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

slu12345 last won the day on June 15

slu12345 had the most liked content!

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

slu12345's Achievements

 1. nie bo jest nieograniczona pojemność może to tak jest, że mam limit 13.29MB użytkownik wrzucił dwa zdjęcia trzeciego nie mógł, zdjęcia były z telefonu, może faktycznie one powyżej 13.29MB ważyły ? tylko po dodaniu tych dwóch które użytkownik mógł dodać IPS je aż tak zmniejszył ?
 2. nie wiem użytkownik tak napisał że nie może więcej dodać fotek...
 3. Użytkownik dodał 2 zdjęcia, pisze że nie może dodać więcej, sprawdzam je po dodaniu przez użytkownika podczas edycji, to wyświetla się że ważą niecałe 0,4 mb co może być grane ? fotki po wrzuceniu na forum kompresują się ?
 4. @SeNioR a ty na forum masz włączonego crona ?
 5. mówisz lepiej? to jak to zrobić bo już zapomniałem
 6. w dzienniku błędów e-mail czysto, wiadomość testowa dochodzi czyli wychodzi, że użytkownik czasem nie dostrzeże maila potwierdzającego? bo może do spamu np trafić ?...
 7. Jeden użytkownik twierdzi że nie dostał maila potwierdzającego rejestrację, trochę to niepokojące, czy idzie to jakoś przetestować ?, rejestrował się z gmaila
 8. Zarejestrował się użytkownik od razu z ustawionym avatarem, jak to możliwe? nie logował się przez FB czy Google
 9. Czy jest gdzieś najnowsza instrukcja jak ustawić logowanie za pomocą FB i Googla. Wcześniej to robiłem a teraz chyba się pozmieniało i nie wiem czy jest jakaś aktualna instrukcja ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.