Jump to content

slu12345

Member
 • Posts

  435
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

slu12345 last won the day on June 15

slu12345 had the most liked content!

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

slu12345's Achievements

 1. Pisze tak: obserwujący twój profil użytkownicy będą otrzymywać powiadomienia kiedy dodasz nową zawartość I pytanie jeśli dodam temat to użytkownicy obserwujący dostaną powiadomienia czy również każdy post ?
 2. Czy licznik wyświetleń przy danym temacie jest wiarygodny ?
 3. @DawPia po co crona ustawiać na forum bo już zapomniałem ?
 4. Mam pytanie, był użytkownik online widoczny zalogowany w ciągu 1 min, po jakichś 3 minutach widać go już nie było, jak mógł zniknąć ? jak się wylogował to od razu znika z listy użytkowników online ?
 5. nie bo jest nieograniczona pojemność może to tak jest, że mam limit 13.29MB użytkownik wrzucił dwa zdjęcia trzeciego nie mógł, zdjęcia były z telefonu, może faktycznie one powyżej 13.29MB ważyły ? tylko po dodaniu tych dwóch które użytkownik mógł dodać IPS je aż tak zmniejszył ?
 6. nie wiem użytkownik tak napisał że nie może więcej dodać fotek...
 7. Użytkownik dodał 2 zdjęcia, pisze że nie może dodać więcej, sprawdzam je po dodaniu przez użytkownika podczas edycji, to wyświetla się że ważą niecałe 0,4 mb co może być grane ? fotki po wrzuceniu na forum kompresują się ?
 8. @SeNioR a ty na forum masz włączonego crona ?
 9. mówisz lepiej? to jak to zrobić bo już zapomniałem
 10. w dzienniku błędów e-mail czysto, wiadomość testowa dochodzi czyli wychodzi, że użytkownik czasem nie dostrzeże maila potwierdzającego? bo może do spamu np trafić ?...
 11. Jeden użytkownik twierdzi że nie dostał maila potwierdzającego rejestrację, trochę to niepokojące, czy idzie to jakoś przetestować ?, rejestrował się z gmaila
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.