Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

slu12345

Użytkownik
 • Content Count

  171
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

slu12345 last won the day on April 7 2019

slu12345 had the most liked content!

Community Reputation

0 Neutralna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. jak? wytłumacz mi to? pożera transfer czy co ? bo jeden gośc z forum pewnego często mailingi wysyła
 2. Została ostatnia licencja 420zł w tym są już koszty transferu i odnowienia licencji na pół roku.
 3. po prostu naucz się podstawowych rzeczy związanych z forum ja na początku chciałem zlecić zrobienie forum jakiejś firmie i liczyłem że będe musiał zapłacić za wszystko jakieś 4-5k jednak trochę poczytałem i sam sobie postawiłem nie jest to jakieś trudne
 4. tu mam też jakieś błędy cały czas
 5. nic nie dało coś namieszane jest po prostu nie wiem czy znowu spróbować zaktualizować forum do najnowszej wersji ?
 6. Tak mam A tam co napisane nic nie robiłem, bo nawet nie wiem co mam zrobić? tak jak aXen mówi? jak to zrobić? Powiem od początku jak to się zaczęło. Użytkownik zasygnalizował że mobilnie coś szwankuje forum. Na moim telefonie też coś szwankuje. Postanowiłem zaktualizować forum. Gdy zaktualizowałem nie działało jak należy. To z powrotem starą wersję forum wrzuciłem, między czasie szablon zaktualizowałem, forum wróciło jakoś do normy, chociaż zapewne mobilnie nie wiem jak jest, i pojawiło się w panelu admina jeszcze to co dałem. A więc co mam teraz zrobić ?
 7. właśnie zaktualizowałem i nic to nie dało to raczej nic nie pomogło by bo też czat sięnie ładował czyli grubszy problem zawsze aktualizowałem sam i nie było problemów, miałem starszą wersje na dysku i ją z powrotem zainstalowałem niby jest ok tylko wyskakuje coś takiego w panelu admina, jednak tak czy tak chciałbym zaktualizować do najnowszej wersji ale znowu się posypie forum pewnie
 8. Zaktualizowałem forum do najnowszej wersji i mam problemy nie widać bloku z galerią i nie da się wylogować, co się mogło stać?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.