Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Memes2010

Użytkownik
 • Content Count

  206
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.4.6

Recent Profile Visitors

2362 profile views
 1. http://forum.invisionize.pl/files/file/538-sos32-secondary-groups-indicator/, tylko to jest spolszczenie. Chodzi mi o widok posta, chciałbym się tylko z tamtąd pozbyć grup podrzędnych. Aby wyświetlało osobno, grupe podrzędną i podstawową, nie w jednej frazie {$author['_group_formatted']}, albo wcale.
 2. Czekam już 4 dzień na odpowiedź.... Dobra, zamknijcie.
 3. Witam. Mam problem z grupami podrzędnymi, chce usunąć je z tego miejsca: Wiem, że mógłbym usunąć {$author['_group_formatted']} ale właśnie chodzi mi o to, aby grupa podstawowa, była wyświetlana w temacie, a podrzędna nie. Da radę to zrobić?
 4. Niestety, ale nie zadziałało, po wpisaniu tego pokazuję tak: Mój div odpowiadający za tło w profilu to customBackground Jak dodałem: <style> customBackground { background: url(http://www.iv.pl/images/25457448864522651575.jpg) no-repeat; } </style> Nie działa. Założyłem nowe konto po tej operacji i nic...
 5. Jakimś mógł jakimś przykładem objaśnić. Wiem mniej więcej o co chodzi, ale nie wiem czy w dobrym kościele biją dzwony.
 6. Przybliż mi, o jaką opcje Ci chodzi :]
 7. Witam. Mam zamysł, aby po rejestracji na forum, konto miało w dostosowaniu profilu tło, od razu jakieś logo forum mniejsza o obrazek. Chodzi o to, czy da się zrobić, aby konta miały od razu domyślne tła profilu? Pozdrawiam.
 8. Nie chce przywrócić, z tego względu, że 90 użytkowników, straciłoby konta i kilka set tematów nie mówiąc o postach poszły by w zapomnienie. Mógłbyś dokładniej opisać jak przy pomocy konwertera IPS połączyć je?
 9. Da radę jakoś z kopii zapasowej ściągnąć te tematy?
 10. Nie wiem czy usuwają się z bazy. Zrobiłem tak: ACP > Fora > Fora > Fora > najechałem na tą strzałkę i dałem "Oczyść Forum" "Wyczyść forum".
 11. Witam. Przypadkowo włączyłem oczyszczanie jednej kategorii, nie tej co trzeba. Chciałbym przywrócić tematy. Korzystałem z tego tematu http://forum.invisionize.pl/topic/34617-rozwiązany-włamanie-na-konto-moderatora-skasowane-tematy/. W SQL wykonałem zapytanie: topics UPDATE ibf_topics SET approved = 1 WHERE approved = 2 Wyskoczyły mi tematy, jak mniemam, które usunąłem. Wykonałem Resynchronizuj tematy oraz Resynchronizuj fora, nie pokazało moich tematów. Ktoś ma pomysł jak jeszcze mógłbym odzyskać stracone tematy. Użyłem opcji "Oczyść forum" w ACP. Pozdrawiam.
 12. Widziałem wcześniejszy ten post. Ale nie mam pojęcia co z tym zrobić...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.