Jump to content

Cleric

Member
 • Posts

  598
 • Joined

 • Last visited

About Cleric

 • Birthday 01/28/1987

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.1.x
 • Forum
  hastati.pl

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Warszawa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Cleric's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

21

Reputation

1

Community Answers

 1. Dziś Support IPS dokonał napraw w skrypcie. Aktualnie wszystko działa poprawnie. Dziękuję za pomoc. Temat można zamknąć.
 2. Już znalazłem gdzie to jest. I na szczęście nie trzeba grzebać w CSS. Wystarczy wejść w ACP-->Edytor/ustawienia i zmienić zaznaczenie w Działanie klawisza Enter na takie jak na screenie: I to w zupełności wystarczyło (przynajmniej mnie). Z tego co widziałem wszystkie tematy/posty automatycznie zmieniły ustawienie i nie ma już w nich dodatkowych przerw między wierszami. Dziękuję wszystkim za pomoc. Jeśli nikt nie ma nic do dodania sądzę że temat można zamknąć.
 3. Fajnie, tyle że i tak nie wiem co z tym zrobić.
 4. Jesteś w stanie mi powiedzieć gdzie? Nie chcę czegoś namieszać, aż tak dobrze się na tym nie znam. Może inaczej, gdzie mam szukać lub czego mam szukać?
 5. I to mi w zupełności wystarczy. Pomysł zawsze się ma ale ciężej z realizacją, a i poradników konkretnie napisanych ze świecą szukać. Wielkie dzięki i temat do zamknięcia.
 6. A dokładnie? Przyznam szczerze że nie wiem gdzie tergo szukać. // Ok mam. To kod wycięty z bazy danych: <p> test </p> <p> teste </p> <p> test </p> Jest oddzielone paragrafami.
 7. W opisie jest napisane że paczka zawiera spolszczenie do aplikacji Pages, lecz po pobraniu i rozpakowaniu niestety jej nie znalazłem.
 8. Witam. Dziś po wgraniu pewnej modyfikacji pojawiły mi się masowo błędy w różnych częściach forum. W opisach działów, w ACP itp. Oto kilka przykładów: #VLE#forums_forum_11_desc#!#[ Dział do informowania o nieobecnościach. ]#!## Start new topic Mark forum as read #VLE#forums_forum_20_desc#!#[ Report here all the problems associated with the forum, TeamSpeak 3, ArmA II / III and Project Reality. This section also serves to appeal against the bans on the server TS3. ]#!## Dodatkowo w wielu opcjach nie ma polskiego języka. Ktoś wie o co chodzi? Dodam że ta modyfikacja to (GS) Server List 3.0.1.
 9. Witam. Pytanie jest następujące, czy da się zmniejszyć odstępy między wierszami w widoku tematu/posta? Przy większych postach można przysłowiowo "pół dnia" przewijać. Wygląda to mniej więcej tak: Jeśli ktoś zna rozwiązanie proszę o pomoc. Pozdrawiam.
 10. Przed chwilą znalazłem. Musiałem tylko "odznaczyć wszystko" żeby pojawiła mi się opcja z forami. Dzięki. Można zamykać.
 11. To tylko pozory przejdz w jakąś podstrone, albo spróbuj zrobic konto prosze ss https://scr.hu/XOov4d Więc tak, zarejestrowałem się, nawet aktywowałem konto oraz żeby było ciekawiej zrobiłem testowy temat w dziale "Inne". /// A i na marginesie masz styl coś "zwalony" ponieważ gdy chciałem napisać nowy post, w polu tekstera wiadomości czcionka jest biała tak jak i tło.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.