Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

qpa

Użytkownik
 • Content Count

  104
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.2.3
 • Forum
  www.pfmrc.eu

Recent Profile Visitors

1916 profile views
 1. A ja polecam omijać szerokim łukiem nie potrafili przenieść forum między serwerami przez miesiąc czasu, naciągając mnie na dodatkowe koszta, magiczna obsługa to żenada i metr mułu, ludzie z którymi prowadziłem konwersację nie mieli pojęcia o tym co robią.
 2. A może ktoś z Was ma taką wersję?
 3. Jak w temacie, w client area mogę ściągnąć tylko najnowszą wersję oraz beta, jest gdzieś dostęp do przednich wersji?
 4. To nie to, silnik forum jest nowszy, brak grafiki o takiej nazwie.
 5. Witam W google wyskakuje mi zainfekowanie złośliwym oprogramowaniem, jako linki z których jest niby atak podają to: http://pfmrc.eu/public/ http://pfmrc.eu/public/style_emoticons http://pfmrc.eu/public http://pfmrc.eu/public/style_emoticons/ Czyli główne katalogi z plikami, zainfekowane jest niby js:includer-bbv [trj] - jak sobie z tym poradzić? ogólnie chcę zrobić też upgrade na wyższą wersję bo to pewnie dostało się przez używanie tej wersji.
 6. Witam Dodaje bloki na stronę główną, mam możliwość w edycji zmienię nazwy wyświetlanej, jednak gdy wpiszę coś innego zamiast oryginały widget przestaje działać. Forum w najnowszej wersji tj: 4.1.18.2
 7. Witam Od dwóch dni mam atak bootów zgłaszających treść, w ustawianiach funkcji grupa gość jest wyłączona, co się mogło stać?
 8. PMA ta tabele ma oznaczenie w użyciu, wywala taki błąd: #145 - Table './admin_pf/ipb_reputation_totals' is marked as crashed and should be repaired
 9. Dodam jeszcze że oczywiście po wyłączeniu systemu reputacji forum działa poprawnie, jak można uratować tą tabele?
 10. Wysypana jest tabela: ipb_reputation_totals Missing index: rt_key Missing index: rt_app_type Missing index: rt_type_id Kliknij tutaj by naprawić indeksy tej tabeli, lub możesz uruchomić ręcznie następujące zapytanie: ALTER TABLE ipb_reputation_totals ADD PRIMARY KEY (rt_key) ALTER TABLE ipb_reputation_totals ADD INDEX rt_app_type (rt_app_type,rt_total) ALTER TABLE ipb_reputation_totals ADD INDEX rt_type_id (rt_type_id) Niestety nie mogę jej naprawić z poziomu PA ponieważ wywala błąd. Z poziomu mysql wywala błąd: #145 - Table './admin_pf/ipb_reputation_totals' is marked as crashed and should be repaired
 11. Admin serwera nie potrafi powiedzieć co się stało, jedynie że ma kopie zapasową i może ją udostępnić. przykładowe kody błędów z logów: Error: 1062 - Duplicate entry
 12. Witam Podczas dodawania postów forum jakby się zawiesza i nic się nie dzieje, po odświeżeniu post jest dodany. Przy zakładaniu nowego tematu wywala błąd, ale temat dodaje. Niektóre tematy wywalają błąd np: http://pfmrc.eu/index.php?/topic/57850-gimmikpl-promocje-nawet-do-50/page-2 Stało się to gdy zabrakło miejsca na serwerze i wywaliło bazę.
 13. Witam Muszę wykonać aktualizację po kolei czy mogę z 6 przeskoczyć do 9? Kolejna sprawa warto już pchać się w 4 odsłonę IPB?
 14. Witam Właśnie sprawdziłem i da sie założyć na forum konto które praktycznie wygląda identycznie jak każdego innego usera forum. Moje to abc, a założyłem abc . (abc a za tym znak z lewym altem 0160) Jak zablokować możliwość użycia tego znaku? Mam ustawione tylko małe i duże litery, oraz cyfry ale filtr nie wyłapuje tego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.