Jump to content

patryk0493

Member
 • Posts

  30
 • Joined

 • Last visited

Informacje o forum

 • Wersja
  -brak-

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Kuczków

patryk0493's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

1

Community Answers

 1. Witam, sprzedam jedną licencję 3.4.6, wygasły projekt (zakupiona w 2012r., reaktywowana w 2014r., licencja wygasła 10.01.2015r.). Cena 290zł do negocjacji Sprzedam także domenę dla tego projektu: webspot.pl Możliwość wystawienia na Allegro (należy doliczyć prowizję). Kontakt: email: patryk0493@gmail.com gg: 8186874 skype: eliaszpatryk
 2. Ze swojej strony mogę zaproponować 50zł, wykonanie logo w różnych rozmiarach i kolorystyce, oczywiście dodaje projekt etc. , lecz warto wcześniej porozmawiać.
 3. Portfolio nie zachwyca, warto je uzupełnić o dodatkowe pozycje i poprawić estetykę.
 4. Korzystałem dłuższy czas z oferty webh.pl , jakość jak najbardziej, do tego możliwa nawet 50% żniżka, lecz jeśli chodzi o kontakt to prawdziwa tragedia, 3-4 dni oczekiwania na prośbe o zmianę konfiguracji VPS.
 5. A może rozmawiać na kanale głosowym poprzez TeamSpeak3 czy Mumble? Niemal na każdym serwerze można prosić o darmowy kanał i rozmawiać za darmo.
 6. Czym wykonywane były fotografie?
 7. Faktycznie, w pierwszym poście oferta, na dodatek z ubigłego roku.
 8. W moim przypadku nie do końca układalo się tak jak zakładałem, mogłoby być znacznie lepiej...
 9. Wydaje się, że wystarczy w zupełności dedyk, ze swojej stony mogę polecić zagraniczne hostingi jak webtropia.com - przy rocznym okresie najmu to naprawdę korzystna oferta.
 10. Częst problemy z uptime serwera, dodatkowo wydawalo mi się, że forma stosuje politykę oversellingu, na szczęście już z nimi nie współpracuję.
 11. Nikt nie pomagą, wątek do zamknięcia.
 12. Miałem przykrą historię związaną z VPS w tej "firmie", nie polecam.
 13. Także gmail, na interii przychodzi sporo chłamu...
 14. A fb przepuszcze inne adresy czy także blokuje zmianę?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.