Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Budyn

Użytkownik
 • Content Count

  566
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

198 Wyśmienita

1 Follower

About Budyn

 • Rank
  ヽ(´ー`)ノ ᕦ༼ຈل͜ຈ༽ᕤ
 • Birthday 06/10/1985

Kontakt

 • Gadu Gadu
  2246877

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Bielsko-Biała / Doncaster

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.4.7
 • Forum
  www.g-zone.pl

Recent Profile Visitors

9244 profile views
 1. Za jaką połowę cenny? Czytałeś TY w ogóle swój temat jak mi sprzedawałeś ten panel? http://forum.invisionize.pl/topic/46122-panel-teamspeak/ I gdzie tu widzisz połowę cenny? Moja propozycja - oddaj mi 80 PLN na konto PayPal (adres e-mail znasz) i sprzedawaj ten swój panel komu chcesz.
 2. Jaja sobie ze mnie robisz? Na GG jesteś dostępny i nie odpisujesz. http://forum.invisionize.pl/topic/46122-panel-teamspeak/ Tak ja go od CIEBIE zakupiłem. Dodałem: http://www.webhostingtalk.pl/topic/52294-sprzedam-panel-teamspeak/?p=446461 2:
 3. Zobacz: http://forum.invisionize.pl/topic/44375-problem-z-obrazkami/?p=267946
 4. Witam, Po zmianie hostingu z dHosting.pl na lh.pl zostałem "zmuszony" do przedłużenia licencji ponieważ mam: Your settings could not be read by IP.Board. This is a fatal error and IP.Board cannot function while this issue persists. Standardowo chciałem wgrać upgradeFinish jak to jest doradzane w tej sytuacji. Jak dotąd miałem IPB 3.4.5 ale w gąszczu kilku TB danych nie jestem wstanie odnaleźć paczki pod tą wersje na dysku.... Więc przedłużyłem licencje i pobrałem wersje 3.4.7 i tutaj moje pytanie, gdzie jest folder tools? Paczka(IPS Community Suite) z CA IPS -> Na dysku znalazłem baaaardzo starą paczkę i kiedyś wyglądało to tak: Dodano: Znalazłem jeszcze ten temat: http://forum.invisionize.pl/topic/43834-sk%C4%85d-pobra%C4%87-upgradefinish/ Jak ktoś nie wierzy to mogę dać zdjęcia itp. (chyba że Dawid lub Maciek to mogę dać dostęp do swojego konta w CA)
 5. Przeczytaj co DawPi tam wkleił i napisał.
 6. http://forum.invisionize.pl/topic/37697-modyfikacja-grupy/#entry231177
 7. Weird World: Return to Infinite Space (Steama) http://www.pcgamer.com/get-a-free-steam-key-for-weird-worlds-with-bundle-stars/za darmo Villagers and Heroes Steam Gift Code (DLC) tutaj: http://www.mmobomb.com/giveaway/villagers-and-heroes-gift-code lub http://www.gameitems.com/get-your-villagers-and-heroes-halowween-free-items-for-steam-805.html z ostatniego linka łatwiej, wystarczy podać adres e-mail i przepisać kod captcha.
 8. Ta aplikacja była, jest i zapewne będzie zawsze darmowa... (DP33) Forum Icons 2.0.1 ew. spolszczenie (DP33) Forum Icons - Spolszczenie i temat z supportem do aplikacji Była darmowa http://community.invisionpower.com/files/file/2457-hq-forum-icons/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.