Jump to content

eXon215

Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

eXon215 last won the day on July 10 2020

eXon215 had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutralna

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.4.x

Recent Profile Visitors

2,296 profile views
 1. Nie każdy user ma ten problem tylko na niektórych osobach pojawia się ten błąd z tego co zauważyliśmy.
 2. 1. Tak tylko nowo tworzone tematy 2. Z grup moderacyjnych/administracji niema takich problemów tylko grupa użytkownika/jej kopie. 3. Posty są widoczne bez problemu tylko tematy mają problem. Dodam że po edycji postu też trzeba zatwierdzić
 3. Witam, mam problem z moderacja postów. Każdy nowo zarejestrowany użytkownik gdy napisze temat musi on zostać zatwierdzony przez moderatora, ustawiłem wszystko tak jak na moim poprzednim forum a mimo to tutaj mam problem a na starym forum nie. Poniżej dodaje screeny aktualnych ustawień, może coś źle ustawiłem. Ustawienia grupy Użytkownik: Ustawienia działu:
 4. Miałem ostatnio podobną sytuację po kontakcie z supprtem otrzymałem taką odpowiedź: Licencja została aktywowana dopiero po 52h od zapłacenia także 3 dni robocze dla IPS to standard.
 5. Witam, mam do sprzedania aktywną licencję IPS Cena: 550zł Data ważności licencji: 22.10.2018 Kontakt: PW / e-mail: krystian@advancednet.pl / GG 60525266 Płatność: Przelew, PayPal Transfer: pokrywa kupujący (licencja posiada darmową zmianę domeny) Allegro: mogę wystawić za delikatną dopłatą Screen:
 6. Witam, Mam problem z IPS 4.3.1 zainstalowałem forum na czysto, stworzyłem wszystkie rangi itp po czym chciałem dodać uprawnienia moderacyjne rang dla danego fora a owej opcji niema.
 7. Tak wszystko zostało dobrze wrzucone. Wersja forum IPS 4.3
 8. Witam, Mam problem z aplikacją Sign in through Steam - IPB4 2.0.4 (pliki które należy wgrać na ftp są wrzucone) W zakładce "Wtyczki" jest włączona: http://prntscr.com/j8y604 ale w zakładce "Metody Logowania" nie pojawiła się opcja Steam: http://prntscr.com/j8y5fl Czy ktoś już miał do czynienia z takim problemem i wie może jak to naprawić lub dodać ręcznie ?
 9. szablonet.pl (teraz mają firmę zarejestrowaną)
 10. @lumota ciekawą cenę podałeś ponieważ jedna firma wyceniła mi na max 350zł
 11. Kodowanie tego stylu jest tak zrobione że miejsce na hooki jest nad forum musisz edytować globalTemplate tak aby pole na hooki było nad forami
 12. Witam, Zlecę zakodowanie szablonu pod IPS 4.2 (później ewentualny update do 4.3) Grafika jest już wykonana, poszukuję jedynie osoby chętnej do zakodowania. Cena do uzgodnienia, mile widziana możliwość wystawienia faktury VAT. Kontakt: PW / GG 60525266 / e-mail: krystian@advancednet.pl / Steam - https://steamcommunity.com/id/akeno215/ Podgląd layotu:
 13. Witam, @Brother czy jest możliwość transferu licencji na swoje konto ? Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.