Jump to content

aXen

Translator
 • Content Count

  1,868
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  157

aXen last won the day on February 23

aXen had the most liked content!

Community Reputation

628 Niesamowita

3 Followers

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Gdańsk

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.5.x
 • Forum
  1shot2kill.pl

Recent Profile Visitors

12,053 profile views
 1. lub https://invisioncommunity.com/files/file/9661-dark-mode-button-for-default-theme/ Ale przy tym ostrzegam, że dużo motywów nie jest kompatybilne z tą modyfikacją.
 2. I właśnie chyba o tym zapomniałem przy dodawaniu tej funkcji. Dzięki wielkie!
 3. Nie mam, ponieważ: https://invisioncommunity.com/developers/docs/fundamentals/nodes/working-with-node-models-r28/ Ale chyba najwidoczniej jest potrzebny dla tego pola, tylko nie wiem jak ten błąd mam w tym zapisie opanować.
 4. Hej, Piszę swoją pierwszą apkę na IPS i napotkałem jeden problem. Po stworzeniu Node i inputa form, który pozwala dodać kilku użytkowników do bazy danych. /** * [Node] Add/Edit Form * * @param \IPS\Helpers\Form $form The form * @return void */ public function form(&$form) { $members = array(); if (!empty($this->axenserverlist_owners)) { foreach (new \IPS\Patterns\ActiveRecordIterator(\IPS\Db::i()->select('*', 'core_members', array(\IPS\Db::i()->in('member_id', explode(",", $this->axenserverlist_owners)))), 'IPS\Member') as $member) {
 5. Odśwież cache za pomocą supportu oraz sprawdź czy odpowiedni motyw edytowałeś.
 6. Dział jest dostępny tylko dla twórców, którzy mają swoje produkty w markecie IPS. Dodaj kod CSS do custom.css: .ipsBreadcrumb ul[data-role="breadcrumbList"] > li > a[href*="blogs/category/1"] { display: none; } Gdzie 1 to ID kategorii.
 7. Skontaktować się ze swoim hostingiem. W IPS 4.5 wycofują wsparcie dla Memcached więc warto pomyśleć o np. Redis.
 8. Jeżeli masz ustawione odpowiadanie uprawnienia to tak. Na przyszłość napisz temat w wyznaczonym dziale: https://forum.invisionize.pl/forum/218-modyfikacje-pomoc/
 9. https://invisioncommunity.com/4guides/themes-and-customizations/javascript-framework/using-ui-widgets/ipsuitabbar-r66/
 10. Telefon nie posiada takiej akcji jak przytrzymanie tekstu, chyba że jest to aplikacja. Za pomocą edycji pierwszego wpisu również edytujesz tytuł tematu.
 11. Tak samo, tylko edytujesz pierwszy wpis w temacie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.