Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

heszysz

Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Kontakt

 • Gadu Gadu
  49813947
 • Skype
  dingstown

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  Jastrzębie-Zdrój

Informacje o forum

 • Wersja
  -brak-

Recent Profile Visitors

2421 profile views
 1. Bo pewny gracz otworzył temat na forum YA (Youra Adventures) i spytał czy 'tamte forum jest pod Nulledem'. Szkoda że screena na tego posta nie zrobiłem. Żaluje teraz, że tego nie zrobiłem.
 2. Czy te forum: http://yadventurerpg.pl/ jest FAKTYCZNIE pod Nulledem? Bo się boje o tamte forum. Tamte forum jest od gry na temat MTA (GTA SAN ANDREAS). Gatunek serwera RPG. Proszę o odpowiedź na ten temat.
 3. Gdzie all statusy?

  1. Show previous comments  1 more
  2. heszysz

   heszysz

   Bardzo śmieszne.

  3. DawPi

   DawPi

   Przecież masz niżej odpowiedź. Dobrze, że usunąłem, jak nawet nie czytacie 5 ostatnich.

  4. heszysz

   heszysz

   Wiem DawPi że mam. Dopiero po napisaniu tego statusu niżej przeczytałem odpowiedź.

 4. Twój problem polega na tym, że po prostu nie masz Polskich znaków. A to idzie poprawić. Nie bój się stary, nie przejmuj się tym.
 5. Dzięki za to. W przyszłym roku założę forum IPBBoard i z tego skorzystam.
 6. No nie wiem, ale forum AFXa - PYLife ma najlepszą licencję z tego co słyszałem. Forum PYLife powstało 21 kwietnia 2014.
 7. O w ciukę. Czyli około 1k złotych. A ile kosztowało założenie forum PYLife? Ile AFX wydał?
 8. Jaki jest koszt założenia forum IPBoard? Bo moje forum unblock.fora.pl straciłem z dniem dzisiejszym: https://unblock.fora.pl/admin/new_reg.php Chcę mieć takie same forum co te forum: http://pylife.pl/index Ile małżeństwo AFX i Maga wydali na te forum, mogę się stąd dowiedzieć? Licencja na forum PYLife to ponad grubo 1000 złotych bo powyższe forum - pylife.pl jest bardzo obszerne. Za chwilę na forum PYLife będzie milion postów. Pomóżcie mi, bo dzisiaj moje forum unblock.fora.pl straciłem, a [ciach] NA TYM MOIM FORUM PONAD ROK CZASU - od lipca 2014. Szczegóły na GG: 49813947 Pozdrawiam, Tobiasz aka KNX aka Altec aka Kingstown Jurij: Witaj na Invisionize.pl. Nasze forum to nie podwórko, otrzymujesz pół kredytu kary za pogwałcenie kodeksu moralności werbalnej. Zapoznaj się z regulaminem forum. Przeniosłem Twoje pytanie do nowego tematu.
 9. Witam. Mam problem z MOIM forum. Wszystko jest pomieszane. Link do mojego forum: http://unblocki.cba.pl/ I wszystko jest pomieszane. SS daje: 1. 2. O co w tym wszystkim chodzi? Jak to naprawić?
 10. Co trzeba po kolei zrobić, żeby PRZEKONWERTOWAĆ istniejące forum pod adresem: https://unblock.fora.pl/ z silnika phpBB na silnik IPBBoard? Chcę uzyskać pomoc w punktach, tak jak uzyskałem tutaj 'na temat nowego forum':
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.