Jump to content

juggler

Member
 • Posts

  90
 • Joined

 • Last visited

Informacje o forum

 • Wersja
  IPS 4.5.x

Recent Profile Visitors

1,268 profile views

juggler's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

2

Reputation

4

Community Answers

 1. Ok, ale żebym dobrze zrozumiał. Kupiłem ten dodatek. Zaplacilem ile trzeba. Przez pół roku mam możliwość pobierania aktualizacji (o ile wyjdą) na wzór licencji IPS. Jeżeli autor stwierdzi za 7 miesięcy, że zaktualizuje swoją pracę (niezależnie czy wyjdzie nowa wersja ipboard), to jak domniemam, aby ją pobrać muszę opłacić ten Renewal term. Jeśli wszystko dobrze rozumiem, to proszę jedynie o potwierdzenie i można zamykać
 2. Cześć. Może głupie pytanie, ale muszę je zadać. Większość pluginów, dodatków z Marketplace oferowana jest na zasadzie: cena za zakup, a potem cena za "Renewal term" . Przykład: https://invisioncommunity.com/files/file/9333-radical-tags/ Czy to oznacza, że po upływie wskazanego okresu (tutaj na przykładzie 6 miesięcy) plugin przestanie działać i będzie trzeba opłacić "Renewal term"? Czy to jest opłata za ewentualny support? I czy się dzieje w momencie, gdy klient nie zapłaci? Aplikacja/plugin działa jako "spiracona"? Jeśli zły dział, proszę przenieść
 3. 1. Nie ogarnąłem, ze mogę przeciągnąć po prostu drag and dropem więcej niż jedną 2. Dzięki No nic, poszukam.
 4. Hej. Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale w starszych wersjach IPB można było wgrać emotikony paczkami. Możliwym było też znalezienie gotowych paczek do wgrania (płatnych lub nie). Pytania: 1. Czy na 4.5 da się od razu wgrać całą paczkę? Czy muszę pojedynczo? 2. Czy są gdzieś gotowe paczki do pobrania?
 5. Taska do zrobienia nie było, ale archiwizacja się albo wykonała, albo wykonuje. Przynajmniej znalazłem tematy, które są już po niej. Dziwne, wydawało mi się, że twórcy powinny dodać widok takiego zadania, tak jak jest widok po migracji forum No ale cóż. Ważne, że działa.
 6. Panowie (i Panie, jeśli są), Mam takie pytanie: czy automatyczna archiwizacja tematów działa w miarę sprawnie na CRONIE/bez niego? Jest możliwy do podejrzenia jakiś status/log tego? Skonfigurowałem sobie wykonywanie zadań na CRONa co minutę, błędami nie pluję, więc domniemam, że jest ok. No ale włączyłem autoarchiwizację przedwczoraj, a tu nawet zadania przeglądzie do tej pory w PA nie ma. Tematy oczywiście nie zarchiwizowane. Domyślam się, że jeżeli ten proces ruszy (a powinien), to pojawić się powinno zadanie w "Procesy wykonywane w tle". Dziś zmieniłem uruchamianie zadań na automatyczne (więc, że jest wolniej), efekt ten sam. Zero jakichkolwiek informacji, że to ruszyło.
 7. Dziękuję. Oczywiście zadziałało, dostosowałem pod siebie. Jesteś wielki. Pozdrawiam.
 8. Witam, Chciałbym na forum wyświetlać reklamy w tematach. Mogę wstawić je między postami, ale wygląda to nienaturalnie. Dlatego najlepiej byłoby mi wyświetlić reklamę w takim samym kontenerze jak post. Pytanie jak to zrobić? Gdzieś już widziałem takie rozwiązanie, nie wiem czy na IPB. Dlatego piszę tutaj.
 9. No fajnie, ale to wychodzi na to, że nie można manipulować ilością głosów Niby to rozumiem, ale po co w takim razie IPS pozwala na wstawienie własnej liczby przy opcjach, jeśli jej nie uwzględnia przy przeliczaniu łącznej ilosci?
 10. Cześć. Zauważyłem, że w IPB 4 jest możliwość edycji głosów w ankietach - to jest mogę wpisać ręcznie ile głosów poszło na jakąś opcję. Pojawia się jednak problem w postaci takiej, że nie aktualizuje to licznika wszystkich głosów. Przykład: Czy mnie lubisz? Tak - 3 glosy Nie - 2 głosy Razem 5 głosów. Zmieniam, że TAK ma 20 głosów (:D), ale łączna wartość głosów jest nadal 5. Myślę sobie, pewnie przeliczanie jest na etapie oddawania głosu, ok. Odszukałem sobie tabelę polls, wiersz, zmieniłem z poziomu komórki łączną wartość głosów - pokazuje poprawnie, myślę - fajnie. Wracam na drugi dzień na forum, a tu liczba głosów chyba przeliczyła się ponownie, bo mam na nowo starą wartość. Pytania: 1. Czy jest jakiś plugin, a może wbudowana funkcja, która nie pokazuje łącznej liczby głosów? Czy to tylko kwestia szablonu? 2. Może macie pomysł jak wpłynąć na to by, by wartość łącznej liczby głosów nie zmieniała się? Edit: Znalazłem coś takiego: https://invisioncommunity.com/forums/topic/441293-ne-hide-poll-results/page/2/ i zadałem pytanie autorowi, bo nie mam pewności czy to będzie spełniało wymagania. W każdym razie za Wasze komentarze też będę wdzięczny Może ktoś ma jeszcze pomysł.
 11. Zatem kontynuuje temat tam. Dziękuję.
 12. Zgodnie z sugestią @DawPi przekazuję, czego potrzebuję: Widget lub kod HTML do umieszczenia w sidebarze, który wywoła: 5-10 tytułów ostatnich wpisów z RSS Wordpressa. Tytuły powinny być jednocześnie linkami do tych artykułów (kierować na stronę z konkretnym wpisem). Pod każdym tytułem powinna znaleźć się informacja o dacie publikacji wpisu na Wordpressie (wystarczy dzień.miesiąc.rok). Odświeżenie stałe np. raz na 2 godziny. Rozwiązanie nie musi mieć opcji dostosowania ilości pobieranych tytułów (możemy zdefiniować gdzieś w kodzie, nie będę tego zmieniał) ani innych ulepszeń - kanał RSS będzie jeden, ten sam. Może to być nawet zwykły HTML z wykorzystaniem jakiegoś js, wtedy wrzucę to w sidebar jak reklamę. Wiem, ze mogę skorzystać z jakiegoś gotowca z sieci, gdzie po umieszczeniu informacji typu „powered by” powyższą funkcjonalność osiągnę. Nie satysfakcjonuję mnie to. Nie chcę też zasysać obcego js na stronę, a kraść nie wchodzi w grę.
 13. Dziękuje. Napisałem w tej sprawie wiadomość, jeśli będzie zainteresowanie z obu stron, będziemy realizować.
 14. Tak, dokładnie kanał RSS z Wordpressa. Nazwę wpisu, będącego jednocześnie linkiem oraz datę publikacji. To wszystko. 10 wpisów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.